Homestuck: Джон Егберт, історія персонажа, опис

279 0 Новини високих технологій

Комікс Homestuck, який опублікували вперше на MS Paint Adventures в 2009 році, завоював серця публіки сюжетом, харизматичними героями і цікавою розповіддю. Стартувавши в якості сольного проекту «за інтересами», до 2016-го він став одним з головних фаворитів ресурсу, де його викладали, і приніс чималий прибуток своєму творцеві. Левова частка попиту на комікс пояснюється специфікою героїв-учасників пригоди. Протагоністів можна назвати гиками, нердами. Вони комп'ютерні герої, які грають самих себе, в той же час, виступаючи богами нового світу, створеного з кривою, але такій затишній і душевної графіки. Стаття розповість про Джона Эгберте, першому хлопця, з яким творець коміксу познайомив публіку.


Зовнішній вигляд і вплив на сюжет

Homestuck: Джон Егберт, історія персонажа, опис
На свій 13-й день народження протагоніст отримує гру під назвою SBURB BETA, яка призводить до того, що Земля опиняється під ударом метеоритів. Сам герой разом з компанією з чотирьох друзів відправляється рятувати вища істота, що утримує світ від краху. Весь комікс побудований на пригоди групи всередині гри. Втім, вже зовсім скоро читач розуміє, що ігрова всесвіт насправді більше ніж здається, а відомий світ – це лише відгомін минулого або одна з варіацій майбутнього. Спершу Джон Егберт відомий як ghostyTrickster, але пізніше змінює свій нік під нападками тролів на ectoBiologist. Він воліє світлу футболку і такі ж штани. Виглядає як невисокий чорнявий, носить окуляри. На футболці, як передбачалося раніше, зображений Лизуна із «Мисливців за привидами», але насправді це просто емблема. Саме він стає тим, хто створює копії чотирьох дітей та їхніх опікунів, відправляє тих з допомогою эктобиологического комплексу в минуле, щоб та сама партія почалася, а коло замкнулося.

Елемент і здібності

Homestuck: Джон Егберт, історія персонажа, опис
У «Хоумстак» Джон Егберт є уособленням повітря, його колір – синій. Спершу він представлений як нерішучого і скутого підлітка, але з часом стає хоробрішими і бере на себе відповідальність за інших. У героїчній формі набуває контроль над Стихією. Крім того, він цікавий і має допитливим розумом, що дозволяє йому порівняно легко долати труднощі і головоломки. Один з найпопулярніших героїв творіння.

Популярі новини
Загрузка...