Школа магії відновлення в "Скайриме".

165 0 Новини високих технологій

Лінійка серій "Древніх Сувоїв" має унікальну технологію, яка з кожним разом вдосконалюється в нових частинах. Можна з легкістю простежити еволюцію навичок, заклинань, здібностей. Це позитивно відрізняє гру від інших RPG. Культова лінійка досягла піку своєї популярності в п'ятої частини The Elder Scrolls V: Skyrim. Вона визначила нову планку якості відеоігор і зайняла лідируючі позиції в своєму жанрі. У цій статті мова піде про розподіл школі магії - відновлення.

Школа магії відновлення в "Скайриме"

Школа магії відновлення в "Скайриме".
Відновлення - навик, який відноситься до магічних здібностей. На панелі розподілу він відноситься до навичкам мага, але незважаючи на це межує з тими, що з групи "Війна". Заклинання відновлення в "Скайриме" в першу чергу збільшують здоров'я, а також здатні відлякувати нечисть, створювати обереги від фізичного і магічного впливу.


Володіння магією відновлення

Школа магії відновлення в "Скайриме".
Поліпшення навичок за допомогою цілющих заклинань відбувається за рахунок неповного відновлення здоров'я. Відповідно, при повній смужці здоров'я цей навик не буде прокачуватися, якщо використовувати зцілення. Прогрес його буде йти вгору, якщо ви відлякує ніжити. На швидкість росту навички впливає активну дію Каменів Коханця і Мага. Персонаж може володіти трьома кореневими силами:
 • Лікування. Заповнює здоров'я головного героя та інших персонажів. Підтримання стабільного запасу здоров'я - ключовий елемент в грі. Головному героєві буде корисно прокачувати навик і використовувати дане заклинання, навіть якщо персонаж не збирається вкладатися у магічну стезю - лікування необхідно будь-якого класу.
 • Оберіг. Заклинання допомагає стійко боротися проти інших магів. Оберіг поглинає магічні заклинання ворога, захищаючи при цьому героя, і дозволяє виснажити магічні сили суперника.
 • Освячення. Тим, хто ходить по темним і забутим підземеллями, гробниць і печер, слід озброїтися цим видом заклинання. Головний герой може відлякувати нечисть і завдавати їм шкоди. На жаль, деякі різновиди цього заклинання здатні впливати на нежить рівня 35 і нижче.
 • Існують деякі моди на відновлення у "Скайриме", які поповнять ваш список новими закляттями.


  Швидке поліпшення навички

  Школа магії відновлення в "Скайриме".
  Початкові переваги для цієї навички є імперців (+10 до стандарту), а також у аргонианцев, альтмеров і бретонців ( +5 до стандарту). Заклинання "Лікування" присутній у представника кожної раси. Отже, починати треба саме з нього. Знайдіть слабкого суперника, встаньте на вогонь, задійте пастку, починайте втрачати здоров'я від нестачі кисню у воді - все це допоможе використовувати заклинання для прогресу навички. Перші 10-20 очок купуються швидко. У "Скайриме" займається відновленням Колетта Маренс. Купуйте книги із заклинанням у цього персонажа, а також прокачуйте навик з кожним новим рівнем за гроші. Для прискорення прогресу купуйте або створюйте самостійно зілля відновлення. "Скайрим" рясніє інгредієнтами для його створення. Коли ви досягнете максимуму в навичці (90+), візьміть завдання у Колетты і успішно завершити його. В нагороду вам будуть доступні два заклинання рівня "Майстер".

  Популярі новини
  Загрузка...