Dragon Age Inquisition: Внутрішні землі

125 0 Новини високих технологій

У даній статті ви дізнаєтеся про одну з найбільших локацій у грі Dragon Age Inquisition. У Внутрішніх землях досить багато контенту, цікавих місць, додаткових завдань та іншого. У цьому місці гравець зі своїм загоном проводить велику кількість часу, перш ніж вирушати в подальшу подорож.

Dragon Age Inquisition: Внутрішні землі

Опис

За структурою дана локація нічим не відрізняється від всіх інших. Як і скрізь, вам необхідно виконувати додаткові завдання, щоб заробляти очки репутації. При досягненні певного рівня у стосунках з жителями даної локації ви отримуєте доступ до нових завдань і просування по сюжету. У чому проходження локацій в Dragon Age Inquisition нагадує фарм досвіду і золота в будь MMORPG.


Внутрішні землі розташовані між фортецею Остагар і Редклифом. У центрі цього регіону знаходяться стародавні фортеці та господарства, за яким головному герою доведеться подорожувати і допомагати місцевим жителям. Справа в тому, що саме на цей район випала доля терпіти протистояння магів і храмовників. Тому Внутрішні землі представлені досить зруйнованим і втраченим регіоном - всюди вогонь, метушня і лише поодинокі фермери продовжують займатися своїм господарством, незважаючи ні на що. Але не тільки маги і варти змушують жителів поспішно тікати зі своїх будинків, куди очі дивляться. У пагорбах недалеко від Редкліфа розташувалися демони, які були покликані з допомогою розломів. До речі, гравцеві належить закривати дані розломи з допомогою своєї сили.
Dragon Age Inquisition: Внутрішні землі

Квести

Внутрішні землі в Dragon Age Inquisition є однією з перших і основних локацій. Саме тут пройде велика частина першої половини гри. Сюжетних завдань, які проходять окремо в даному регіоні, тут немає. Зате повно додаткових квестів, які розкидані на кожному кроці. Гравець може займатися завданнями, закривати ворота, шукати записки і предмети, підбирати сторінки з кодексу.


Після того як ви з'явилися на перехресті, вам відразу ж дадуть два завдання. Одну з них для того, щоб ви могли найняти першого напарника, а друге пов'язане з вдовою Маура. Подальші завдання можна знайти в декількох населених пунктах (Редклифские ферми, село Редкліф, Зимовахтенная вежа).
Dragon Age Inquisition: Внутрішні землі

Вороги

У Внутрішніх землях вам зустрінуться противники різних типів, рас і навіть світів. До основних, з-за яких і почалася війна, відносяться маги і храмовники. Всюди ви будете зустрічати загони борються протиборчих сторін. В їх конфлікти можна втручатися, а можна просто пройти повз. До "корінним жителям" локації належать дикі тварини - вовки та ведмеді. Їх доведеться вбивати в ході декількох завдань, але в іншому звірі не приносять ніякої шкоди. Демони - ще одні небезпечні противники у Внутрішніх землях. Вони борються зі всіма вашим загоном, магами і храмовниками. Всього в локації можна зустріти 4 види таких ворогів: демони жаху, відчаю, гніву і примари. І останній вид ворогів - дракони. У Внутрішніх землях їх всього два: Ферелендская морозница і її дитинча. Не поспішайте бігти до неї "в гості", а спочатку добре "прокачайтесь" і підготуйте загін.

Популярі новини
Загрузка...