"Скайрим": нескінченна завантаження і рішення проблеми

168 0 Новини високих технологій

Із-за того що геймери постійно встановлюють купу модифікацій на "Скайрим", його стабільність сильно страждає. Багато скаржаться на баги, вильоти, перезавантаження комп'ютера та інше. У даній статті ми розглянемо нескінченну завантаження в "Скайриме" при переході між локаціями і старті нової гри.

Можливі причини

У нескінченній завантаження може бути одна з представлених причин або декілька одночасно. Найчастіше проблема може виникнути з-за ваших останніх дій. Нижче представлений список основних причин:
 • слабкий комп'ютер;
 • конфлікт модифікацій;
 • пошкоджені ігрові файли;
 • піратська версія гри.
 • Розглянемо всі причини нескінченної завантаження "Скайріма" докладніше.
  "Скайрим": нескінченна завантаження і рішення проблеми

  Слабкий комп'ютер

  Якщо ви вирішили пограти в цю RPG, але зіткнулися з проблемами стабільності і запуску, то перші підозри повинні падати на потужність комп'ютера. Для початку порівняйте вашу конфігурацію з системними вимогами. Найчастіше проблема нескінченної завантаження може виникати з-за недостатньої кількості оперативної пам'яті. На другому місці йде потужність відеокарти. Якщо обидва цих пункти дотримані, то проблема полягає в іншому.


  Велика кількість модів

  Зверніть увагу на те, в який момент часу і після якихось дій з'явилася нескінченна завантаження. Якщо прямо перед появою даної проблеми ви встановлювали які-небудь модифікації, то їх необхідно видалити. Багато моди конфліктують один з одним, що заважає стабільній роботі гри. Вам потрібно протестувати всі доповнення і визначити, які з них впливають на працездатність. Від деяких, швидше за все, доведеться відмовитися, щоб грати в "Скайрим" без вильотів і зависань.
  "Скайрим": нескінченна завантаження і рішення проблеми

  Пошкодження файлів

  Ще одна причина - це "биті" ігрові файли. Несправність може з'явитися у разі використання піратської версії, модифікації яких-небудь файлів вручну і так далі. В такому випадку необхідно спочатку перевстановити гру (не забудьте скопіювати збереження в безпечне місце) і інсталювати "Скайрим" заново. Якщо дана збірка спочатку відмовлялася завантажуватися, то скачайте іншу версію. Якщо ви використовуєте ліцензію з магазину Steam, то обов'язково перевірте гру на цілісність файлів. Зробити це можна через властивості в бібліотеці ігор. Програма знайде вади та пошкоджені дані, а потім скачає останню версію "Скайріма" на ваш комп'ютер. Також Steam встановлює необхідне ПЗ.

  Пошкоджені збереження

  Також не забудьте протестувати працездатність гри з різних збережень. Можливо, які-небудь дії персонажа привели до нескінченної завантаженні або зависання. Якщо це так, то гра буде справно працювати з іншим save-файлом.

  Популярі новини
  Загрузка...