Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків

249 0 Новини високих технологій

Що краще: Asus або Acer? Який ноутбук відрізняється високим функціоналом і порівняно недорогою вартістю? Які критерії порівняння можна виставити, чи є у ноутбуків цих марок певна класифікація кращих і на які види вони поширюються? Який краще: Acer або Asus? Якщо ви в пошуку хорошого ноутбука, але не знаєте, яку марку-виробника вибрати, то ця стаття вам в допомогу!

Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків

Ноутбук Aser — перше враження! Характеристика, види і напрямки

Дана компанія змогла вийти на світовий ринок, що далося їй дуже не просто. Під маркою Acer випускаються стаціонарні ПК, ноутбуки. Компанія спеціалізується на виготовленні сучасних планшетів, телефонів, деяких побутових приладів. Два основних види напряму — сучасні гаджети і невелика частина основних побутових приладів.


Свою історію популярна компанія бере з маленької фірми Mulitech International. Після урядової підтримки, тайванська команда починає активно випускати перші ПК. Саме тут починається активна фаза її роботи, зароджуються перші паростки прогресивної марки. Спочатку компанія спеціалізувалася на моделях з високими функціональними можливостями (продуктивність) і порівняно недорогою ціною. Це були бюджетні комп'ютери, які відрізнялися середньою продуктивністю. У 1988 році фірма перейменовується в Acer Group. І саме цей рік дозволяє їй вийти на світовий ринок побутової та комп'ютерної техніки. Компанія розвивається не тільки за допомогою швидких продажів, але і попутно скуповуючи дрібні компанії.


На початку 2000 року AG успішно володіє більше ніж 6-ма компаніями і продає свою продукцію по всьому світу.

PegAsus або випуск "материнок"

Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків
Компанія Asus була заснована менеджерами, які звільнилися з квітучою фірми Acer і збиралися відкрити свою власну фірму. Спочатку хлопці хотіли консультувати компанії, що розвиваються, по виробництву материнських плат. Дана ідея не принесла користі. Наступний крок — і знову провал. Випуск власних чіпсетів не дав плодів і залишалася остання тактика, яка допомогла молодій компанії вийти на світовий ринок. Це був випуск материнських плат. Після укладення контракту з Intel були створені материнські плати під їх процесори. Коли фірма завоювала визнання і стала популярною, спеціалізація збільшилася — випуск власних комп'ютерів і ноутбуків.
Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків
Тепер фірма випускає 2 види продукції: комплектуючі "запчастини" для системних блоків, починаючи від технічних відеокарт і закінчуючи клавіатурами. Друга продукція — це ноутбуки, комп'ютери, оптичні приводи. Компанія успішно розробляє недорогі, але якісні проекти.

Класифікація оцінок або основні комплектуючі

Яку фірму варто вибрати? Заздалегідь визначтеся з критеріями, які потрібні вам у ноутбуці. Який краще? Acer, Asus? Дізнайтеся, виходячи з основних комплектуючих.

Параметр для оцінкиФірма AcerФірма AsusВідеокартаНепогана якість, хороша графіка. Підходить для не дуже вимогливих ігор. Відеокарта зазвичай виступає у вигляді окремого комплектуючого. Тому ноутбук може бути великих розмірів.Великий обсяг пам'яті, відмінна якість картинок. Для ноутбуків даної марки характерні інтегровані відеокарти.Система охолодженняЩо краще? Asus або Acer в даному параметрі? Друга фірма поступається конкуренту. Цілком можливий перегрів при довгому використанні і великому навантаженні на систему.Хороша робота. Пристрій не перегріється і забезпечить комфортну і швидшу роботу.КорпусКорпус ноутбука виготовляється з пластику. Він схильний до механічних впливів, подряпин і тріщин. Корпус легко зламати.Особливість корпусу — підвищена міцність. Ноутбук довго зберігає первинний зовнішній вигляд, не має особливих подряпин.ДизайнДосить незвичайний, але в цілому примітивний.Дизайн відмінно пропрацьований. Враховані всі функції для зручності користування і просто гарного ноутбука!БатареяДуже поганий показник. Через кілька місяців або років використання, можливе повне відключення батареї, або робота на 20-30 хвилин. Буде вимагатися постійний підзарядка, ноутбук, можливо, не зможе тримати батарею взагалі.Відрізняється довгим терміном експлуатації. Батарея відмінно тримається при високих температурах.ГарантіяНайчастіше — рік.Досягає 2 років.Ціновий параметрЦіна порівняно невисока, але виправдовує всі функції ноутбука.Середній і вищий ціновий сегмент. Повністю виправдано.Частота звернень в сервісТочні дані параметра не вказані, але в цілому в сервіс зверталося більше користувачів, ніж у фірми-конкурента.Рідкісні звернення, але все ж є.

Asus або Acer, що краще? Ноутбук, подібності та відмінності функцій

Якщо ви знаєте, що хочете бачити у вашому ноутбуці, то нерідко замислюєтеся про порівняння його інтерфейсу. Які функції присутні, що можна вдосконалювати і на що варто звернути увагу? Asus vs Acer, хто вийде переможцем?
Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків
Ноутбуки лінійки Acer відрізняються такими плюсами і мінусами:
 • Недорога ціна. Вартість повністю виправдовує всі функції продуктів.
 • Asus або Acer? Монітор для комп'ютерних ігор. Лінійка Aser випускає недорогі, але відмінні монітори, здатні показати всю гру в найкращому світлі.
 • Аудіо та графіка. У відповідності з новими технологіями в ноутбуках даної компанії була вдосконалена графіка, чіткість і яскравість картинки.
 • Справляються з більшістю повсякденних завдань. Спочатку ноутбуки даної серії планувалися, як заміна сімейним. Особливо ігровими або професійними їх важко назвати, але з базовими проблемами вони з легкістю справляються.
 • Основні переваги ноутбуків від даної копанні схожі на інші фірми. Що краще? Asus, Acer, Lenovo або може бути LG? Давайте розберемося.

  Hp Asus, Acer: що краще? Характеристика, плюси та мінуси ноутбука від Asus

  На що варто звернути увагу в ноутбуках фірми ASUSTeK Computer Inc? Чим вони відрізняються від раніше представлених моделей, які лінійки мають? Дізнайтеся зараз!
 • Середня вартість. Ноутбуки мають більш високу ціну, ніж фірма-конкурент. Вартість повністю виправдана відмінною конфігурацією і функціями.
 • Унікальний дизайн. Техніка від Asus відрізняється незвичайним стилем і компактними корпусами для ноутбуків. Деякі ігрові ноутбуки відрізняються витонченим поєднанням кольорів і незвичайними формами корпусу.
 • Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків
 • Веб-пошук і сервісний центр. Обслуговування по телефону на цілком прийнятному рівні, а веб-пошук найчастіше закінчується невдачею.
 • Зручні комплекти встановлених програм. Деякі ігрові функції ноутбуків від Asus забезпечує спектр вбудованих програм.
 • Який ноутбук від Acer вибрати? 4 лінійки компанії. Багатофункціональна лінійка

  Всього фірма на даний момент заснувала 4 лінії ноутбуків, а саме:
 • Acer Aspire. Одна з найуспішніших лінійок. Ноутбуки мають недорогу ціну, підходять для сімейного дозвілля. Назва буквально перекладається, як "рухатися". Ноутбуки мають глянцевий корпус, незвичайний дизайн. Основні переваги: висока якість матриць і дозвіл екрану. Нумерація ноутбуків дуже проста і зрозуміла.
 • Acer Travelmate. Офісні ноутбуки "для подорожей", хоча найлегший з них досягає 2 кг. Ділиться на 2 моделі — офісна і багатофункціональна. Офісна модель більш проста, має базові особливості. Друга набагато цікавіше, відрізняється більш потужною конфігурацією і менш привабливою ціною. Всі складові, на відміну від багатьох фірм-конкурентів і попередньої лінійки, просунуті.
 • Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків

  Менш функціональна лінійка

  Що краще? Acer або Asus? У даній серії переваг набагато більше у лінійки від Asus. Але фірма-конкурент все ж відрізняється деякими особливостями, включаючи і ціну:

 • Acer Extensa. Лінійка портативних ноутбуків для бізнесу, представляє більш дешеву альтернативу. Назва означає "розширений" діапазон функцій. Не передбачає компактних моделей, від попередніх лінійок відрізняється меншою продуктивністю. Серія не передбачає випуск функціональних моделей.
 • Acer Ferrari. Серія, заснована на партнерстві з AMD. Ноутбуки мають дуже стильний дизайн, але помірний функціонал. Це і зрозуміло, адже процесори від AMD поступаються Intel і за якістю, і по потужності.
 • Що краще – Asus або Acer: види, класифікація, зручність використання, подібність і відмінність, плюси і мінуси ноутбуків

  Висновок

  Підводячи підсумок, можна сказати, що не можна знайти унікальний ноутбук і вибрати, який виявиться ідеальним. Якщо ви все ще не знаєте, що краще: Asus або Acer, то ви просто не визначилися з метою вашої покупки!

  Популярі новини
  Загрузка...