Кращі графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо»

215 0 Новини високих технологій

Реліз проекту «СТАЛКЕР: Чисте небо» відбувся в далекому 2008 році. Тим не менше гра досі залишається популярною завдяки своєму відпрацьованому геймплею, чарівній атмосфері і незвичайної рольової складової. А ось в плані графіки вона вже далека від сучасних стандартів. На щастя, ви можете значно поліпшити картинку в грі. Для цього достатньо всього лише використовувати графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо», яким якраз і присвячена дана стаття.

Clear Sky Complete

Автори даної модифікації вирішили поліпшити зображення, не зачіпаючи при цьому оригінальні геймплейні механіки і сюжет. Тепер, коли Clear Sky Complete вже вийшов у світ, можна з упевненістю сказати, що команді вдалося реалізувати свій задум. Але про все по порядку.


Кращі графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо»
Отже, перше, що зачіпає даний графічний мод на «СТАЛКЕР: Чисте небо» - це текстури. Багато з них були замінені на більш якісні варіанти. Так, поліпшення піддалися текстури ландшафту й рослинності, будівель, кинутих автомобілів і, звичайно ж, зброї. Крім того, автори не залишили без уваги персонажів і мутантів, моделі яких тепер стали більш реалістичними. Плюс до цього, модифікація додає в гру нові графічні ефекти, такі як покращене освітлення, природні переходи між часом доби, а також яскраві заходи і схід сонця. Крім цього, ви зможете помилуватися на перероблену карту сузір'їв, реалістичну місяць і інші естетичні елементи.

CoP Weapon Pack & Realistic

А це графічний і збройовий мод на «СТАЛКЕР: Чисте небо». Його автор постарався на славу і розробив дійсно варте поліпшення для своєї улюбленої гри. Більш того, він вирішив поділитися своїм творінням з усіма охочими, так що модифікація знаходиться у вільному доступі.


Кращі графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо»
Тепер до суті. Перш за все, всі зброю, присутнє в грі, було замінено на правозатворное. Крім того, всі моделі отримали нову, більш реалістичну анімацію, якісні текстури високого дозволу і оновлені звуки стрілянини. Назви і опису гармат тепер стали реальними, а їх іконки в інвентарі виглядають більш стильно. Автор мода на цьому не зупинився і вирішив попрацювати і над ігровим балансом. Так, і головний герой, і все його вороги не зможуть витримувати десятки пострілів немов термінатори. Кожне попадання в життєво важливий орган може стати смертельним, так що вам доведеться грати більш обережно. Втім, так навіть цікавіше.

«Холодна кров»

Дійсно унікальний графічний мод на «СТАЛКЕР: Чисте небо». Головна особливість даної модифікації полягає в тому, що вона переносить дії гри в зимовий час року. Відповідно, всі локації, знайомі вам по оригіналу, тут занесені снігом, а водойми вкриті льодом.
Кращі графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо»
Є в «Холодній крові» та інші графічні поліпшення. Наприклад, розробники додали в гру нові погодні ефекти, такі як снігопад і заметіль. При цьому всі скайбокси були замінені на більш підходящі для зимової атмосфери. Це ж стосується і освітлення, яке тепер стало не тільки якісним, але і більш «холодним».
Ну, і найголовніше - це те, що в проекті «СТАЛКЕР: Чисте небо» з модом «Холодна кров» перетворюється в фріплей. Простіше кажучи, світ гри стає відкритим, а ви не обмежені у ньому рамками сюжету і вільні робити те, що вам захочеться.

MYSTERY Clear Sky

Даний мод на «СТАЛКЕР: Чисте небо» був розроблений іноземними фанатами. Ідея його творців полягала в тому, щоб максимально змінити атмосферу гри, переробивши графічну та звукову складову. Як нескладно здогадатися, розробники в результаті впоралися зі своїм завданням.
Кращі графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо»
Отже, світ у проекті «СТАЛКЕР: Чисте небо» з графічним модом MYSTERY приймає постапокаліптичний вигляд, в якійсь мірі більше підходить місцевості, зараженої радіацією. Буйна рослинність змінилася млявими пейзажами, а всюдисущий отруйний туман діє гнітюче. Грати стає дійсно страшно. Зверніть увагу на те, що модифікація не додає нового зброї, квестів або локацій. Після її установки у вас буде все той же «СТАЛКЕР», але, так сказати, у новій обгортці, яка дозволить вам поглянути на гру під іншим кутом.

Weather Total Conversion

Цей графічний мод на «СТАЛКЕР: Чисте небо», як можна здогадатися по його назві, змінює і розширює систему погоди. Крім того, він додає чимало нових пейзажів, які надають грі неповторний атмосферне вигляд.
Кращі графічні моди на «СТАЛКЕР: Чисте небо»
По-перше, після установки модифікації в грі з'явиться туман. При цьому дальність видимості буде періодично змінюватися в залежності від погодних умов. По-друге, сама погода також динамічна і відповідає тій території, на якій ви знаходитеся в даний момент. Наприклад, в одних локаціях найчастіше йти дощ, в інших буде сонячно і так далі. Крім того, мод додає нові ефекти освітлення, а також прибирає «мило». Варто зазначити, що від цього картинка не виглядає «вырвиглазно», а навпаки - стає більш реалістичною.

Depressive Zone

Ця модифікація трохи схожа на вищезгадану MYSTERY. Вона розроблена іншою командою, але точно так само служить для того, щоб додати грі більш депресивний вигляд. Тут вже кожному доведеться вирішити самостійно, який з цих двох модів йому більше до душі. Перше, що відразу ж впадає в очі після установки Depressive Zone, – це рослинність. Вона стає випаленої, безлиственной і сухий. Погода, у свою чергу, також змінюється на більш похмуру. Дощі, тумани і сірі хмари будуть постійно супроводжувати вас у вашій подорожі. Крім візуальної, змінюється також і звукова складова гри. Тепер ви будете чути тільки шум вітру та крики ворон, а випадкові завивання мутантів і віддалені постріли, які не мають прямого відношення до подій, перестануть вас відволікати.

Популярі новини
Загрузка...