Секрети "Скайріма" і "Облівіона": корінь Нирна

161 0 Новини високих технологій

Корінь Нирна вважається рідкісним і дуже цінним рослиною. У світі "Древніх Сувоїв" коріння Нирна не вивчалися також добре, як інші алхімічні інгредієнти. Відомо, що рослина є придатним для вживання (хоч і небажане), а також може бути використано в складі приготування деяких зіль. У "Скайриме" і "Обливионе" корінь Нирна фігурує одразу в декількох внутрішньоігрових квестах.

Загальна інформація

Зазвичай коріння Нирна можна знайти поблизу джерел води. Ростуть вони в низинах, не потребують сонячному світлі і чудово справляються з холодними температурами. Помітити рослина легше всього в нічний час доби, так як воно випускає тьмяний біло-зелений світло і видає особливий гул.


У грі можна зустріти два типи коренів — звичайний і червоний. Червоні корені ростуть тільки в Чорному Межі, тоді як звичайні коріння можна зустріти по всьому Тамриэлю. Обидва типи мають ідентичні властивості.
Секрети "Скайріма" і "Облівіона": корінь Нирна

"Пошук своїх коренів"

У своєму подорож по Сиродилу гравець рано чи пізно зіткнеться з незвичайною рослиною під назвою корінь Нирна. У "Обливионе", як і в "Скайриме", його можна знайти поряд з різноманітними водоймами. Зриваємо своє перше рослину і отримуємо в журнал запис про новий квесті. Після цього ми повинні розпитати про знахідку будь-якого торговця-алхіміка, який направить нас до іншого алхімікові по імені Синдерион. Синдериона можна відшукати в Скинграде, в підвалі одного з готелів під назвою "Західний Велд". Поговоривши з алхіміком, ми дізнаємося про те, що той працює над особливим еліксиром, основним інгредієнтом якого повинен стати корінь Нирна. В даний момент він потребує у 10 примірниках рослини. Погоджуємося допомогти Синдериону і вирушаємо в Тінисту гай. До речі, в якості бонусу ми отримаємо досить корисну рукопис про корені, з якої можна дізнатися багато корисної інформації.


Нагадаємо, що корінь Нирна в "Обливионе" зустрічається неподалік від води, тому, прибувши в Тінисту гай, краще відразу відправитися до озера. Збираємо 10 примірників і поспішаємо назад до Синдериону. Тепер потрібно почекати один день, щоб алхімік встиг приготувати свій еліксир — один пухирець ми отримаємо нагороду за виконане завдання. Для того щоб підсилити дію еліксиру, Синдерион попросить нас занести йому вже 20 коренів (після цього кількість необхідних інгредієнтів збільшиться до 30 і 40 примірників). Якщо вдасться зібрати більше рослин, то алхімік за них заплатить.

Корисні коди на Oblivion і Skyrim

Секрети "Скайріма" і "Облівіона": корінь Нирна
У цьому розділі ми зібрали кілька корисних чітів і модів, які так чи інакше пов'язані з корінням Нирна. Для початку розповімо про читах, для активації яких в грі повинна бути запущена консоль (для її запуску необхідно натиснути на клавішу "Е"/"~"). Дані коди на корінь Нирна в "Обливионе" і "Скайриме" є стандартними ID предметів.
 • 0005-9B86 — дає гравцеві звичайний корінь.
 • 000B-701A — дає гравцеві червоний корінь Нирна.
 • Прим.: коди повинні бути вписані без розділяючих символів.

  Корисні плагіни для коренів Нирна

  Що стосується різних плагінів, то тут основний упор робиться на те, щоб полегшити процес збирання рослин. Наприклад, плагін під назвою "Відновлюються коріння Нирна" (для "Облівіона") дозволяє гравцеві зібрати з однієї і тієї ж комірки разу кілька одиниць коренів. Справа в тому, що на відміну від Skyrim, в Oblivion є багато одноразових осередків, в яких може прорости лише один корінь. Після того як корінь виявляється зірваним, він більше не регенерується, а гравцеві доводиться шукати нову локацію. Даний плагін вирішує цю проблему і повертає рослині його багаторазову регенерацію.
  Секрети "Скайріма" і "Облівіона": корінь Нирна
  Плагін "Корінь Нирна — квестовый предмет" робить в точності те, що заявлено в його назві — перетворює коріння в квестові айтемы. Рослини не додають ваги, їх не можна випадково з'їсти або викинути з інвентарю. В цілому, це досить цікавий і дуже корисний плагін.

  Популярі новини
  Загрузка...