П'ять програм для запису пісень на комп'ютер

443 0 Новини високих технологій

Вирішивши знайти та завантажити програму для запису пісень, новачки губляться в запропонованих ним варіантах. У багатьох студіях звукорежисери використовують Pro Tools, Cubase, Logic Pro, але все це - професійний софт, який навряд чи підійде новачкам. У цій статті ми розглянемо, які програми для запису пісень можна використовувати вдома.

Audacity

П'ять програм для запису пісень на комп'ютер
Audacity - одна із самих простих і поширених програм для запису і обробки демо-аудіоматеріалу. Завантажте інструментал, запишіть вокальні партії з допомогою мікрофона, очистіть трек від зайвого шуму, застосуйте компресію, эквализацию і збережіть в WAV або MP3 - демо готово. Також ви можете записати гітару або інші інструменти, за допомогою підключення через лінійний вхід. Для підвищення якості постпродакшену можна підключити до Audacity сторонні VST-плагіни. У результаті ми маємо найпростішу програму для запису пісень через мікрофон і їх легку обробку, відповідну новачкам і людям з конкретною метою (наприклад, видалення зайвого галасу запису). Вона не зовсім зручна для великих проектів, на жаль, її можливості не дозволяють втілювати всі бажання. Платформи - Windows, MacOs, Linux.


Goldwave

П'ять програм для запису пісень на комп'ютер
Ще одна складна в освоєнні програма для запису пісень. Так само як і в Audacity, у GoldWave можна проводити запис з мікрофону, лінійного входу, підтримується експорт в багато формати, в тому числі WAV і MP3. У програму вбудований базовий набір ефектів, включаючи гейт, денойзер і декликер, що важливо для людей, що працюють з неякісним мікрофоном або в неідеальних для запису умовах. Goldwave має багато позитивних відгуків, незважаючи на свою простоту. На офіційному сайті доступна пробна версія з обмеженим числом команд, але з повним функціоналом. Вартість ліцензії на рік - 15 $, назавжди - 45 $. Підтримувані платформи - Windows (Windows 7 Vista, XP (32 bit) - з п'ятої версії), Linux за допомогою Wine - з п'ятої версії.


Adobe autdition

П'ять програм для запису пісень на комп'ютер
Audition вважається одним з кращих аудіоредакторів. Популярний серед музикантів-аматорів, відеоблогеров, подкастер, призначений для запису, обробки, відновлення і корекції аудіо. У програму вшитий значний пакет ефектів (просторова обробка, компресія і лимитинг, модуляція, частотний аналіз, обробка та ін) з безліччю заготовок, але при необхідності можна додати сторонні VST плагіни. Зручна система обробки: ви можете обробляти як окремі записи, так і цілі доріжки відразу. Робочий простір легко налаштувати за допомогою готових пресетів, керуючись метою роботи. Підтримує майже всі формати аудіо. Платформи - Windows, MacOS X.

PreSonus Studio One 3 Prime

П'ять програм для запису пісень на комп'ютер
Studio One 3 Prime - урізана безкоштовна версія популярного секвенсора Studio One від 3 PreSonus. Що відрізняє її від попередніх програм? Studio One 3 Prime - не просто програма для запису пісень, а повноцінна DAW. Ви зможете не просто записати і обробити аудіо, а ще й додати інструментальні партії синтезаторів або ромплеров, що істотно збагатить саунд. Studio One 3 Prime має все, щоб на початковому етапі стати вашою улюбленою DAW. В комплекті іде набір ефектів, а також непоганий для початківців семплер Presence XT бібліотеки семплів розміром в 15 GB і доступом до магазину семпл паків. Недолік - відсутність можливості підключення плагінів, крім платних пакетів від PreSonus. Підтримка Mac і Windows.

Cockos REAPER

П'ять програм для запису пісень на комп'ютер
Reaper - одна з найбільш потужних і функціональних DAW, існуючих на сьогоднішній день. Її визнають професійні звукорежисери, а деякі музиканти вважають, що за "Ріпером" майбутнє звукозапису і звукообробки. Розглянемо деякі плюси. У "Рипере" дуже зручно реалізований процес запису – достатньо декількох кліків. Для обробки DAW вбудовано багато вельми пристойних плагінів. Неймовірно гнучкий інтерфейс дозволить вам налаштувати під себе майже будь-який параметр і будь-яке поєднання клавіш, а на офіційному сайті софта доступні різноманітні теми і скрипти, щоб робота з "Ріпером" була ще більш зручною і приємною. Кількість доріжок і ефектів на одному треку необмежено. Крім того, користувачі визнають, що при роботі з важкими проектами "Ріпер" проявляє себе краще, ніж деякі інші популярні DAW, що відбувається за рахунок спрощеного графічного змісту інтерфейсу і плагінів. Цікаво, що, володіючи такими функціоналом і продуктивністю, програма відрізняється смішним розміром і маленькою вимогливістю до ресурсів ПК. Платформи - Windows, Linux з Wine, MacOS X (версії 10.5-1013) Вартість програми для персонального використання - 60 $. Завантажити безкоштовну пробну версію Reaper з повним функціоналом можна на 60 днів.

Популярі новини
Загрузка...