Сутінковий Дракон в Hearthstone: опис

177 0 Новини високих технологій

Сутінковий дракон — рідкісна карта в грі HearthStone. Користується популярністю у любителів однойменних колод. Добре себе зарекомендувала в зв'язці з іншими картами. Детальніше про це піде мова в статті.

Про проект

HearthStone є онлайновою грою, бої в якій відбуваються в режимі карткової партії. Перемога залежить від колоди, удачі і вміння правильно висувати «бійців» проти карт ворога. Збір сильної колекції є завданням номер один. Отримати її можна в якості нагороди або просто купити в магазині. Карточний бій вважається виграною, якщо здоров'я противника дорівнює нулю. Періодично розробники випускають доповнення, що вводять в гру нові карти з унікальними бойовими кличем. Колоди дозволяють досвідченим геймерам стати ще сильніше, а новачкам дають шанс позмагатися з «великою рибою».


Сутінковий Дракон в Hearthstone: опис

Про сутінкових драконів

Кажуть, що ці істоти живляться не лише енергією, але і бутербродами з ковбасою. Карта є рідкісною, належить колоді експерта. Якщо створювати самостійно з пилу, то доведеться витратити близько 100 одиниць речовини на звичайну і 800 на золоту. При розпиленні першої гравець отримує 20 пилу, другий - 100. Дракон має бойовий клич, який можна використовувати в бою: +1 до здоров'я за кожну карту в руці. Щоб розіграти істота, доведеться витратити 4 кристала. Тому, якщо до 4-го ходу вдалося зберегти перевагу на полі, Сутінковий Дракон допоможе його закріпити. Змій має 4 одиниці атаки і 1 здоров'я. Але друга цифра зміниться, виходячи з кількості карт в руці. Слід розуміти, що бойовий клич працює тільки при розігруванні з руки. Якщо карта з'явилася на столі за дії інших, то ефекту не буде. Наприклад, перебуває на полі Та Шарадж може витягнути її з колоди з показниками 4/1. На полі бою толку буде мало.


Сутінковий Дракон в Hearthstone: опис

Вердикт

Сам по собі Сутінковий Дракон багато користі не принесе. Тільки в зв'язці з іншими картами. Наприклад, колода добре працює в початку гри, якщо у руці є Технік Крила Темряви і дракон. Виклавши Техніка, геймер застовпить поле істотою, показники якого тут же зміняться з 2/4 на 3/5. Крім того, Губитель Крила Темряви при розігруванні завдасть 3 одиниці шкоди ворогові, якщо у руці є хоча б 1 дракон. Коли на полі до того часу лежить Бранн Бронзобород, клич подвоїться. Бо як новачкам, так і експертам необхідно ретельно вивчати ефекти карт і продумувати тактику бою. Після чого формувати сильні унікальні колоди, щоб здобути перемогу навіть над самим сильним противником в грі. І неважливо, хто завдасть останній удар: Сутінковий дракон або той же Та Шарадж. Головне — перемога!

Популярі новини
Загрузка...