Що таке ПТС в "Доті 2"? Рейтингова система

408 0 Новини високих технологій

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся про те, що таке ПТС в "Доті 2". У матеріалі пояснюється, як працює рейтингова система в грі, що таке ранги і медалі, як їх отримати, навіщо потрібна калібрування та інші речі, що зачіпають цю тематику.

Що таке ПТС в "Доті 2"

Dota 2 - комп'ютерна багатокористувацька онлайн-гра в жанрі MOBA. Є кіберспортивної дисципліною і, відповідно, має змагальну складову. Для реалізації останньої в гру була введена рейтингова система. Рейтинг гравця визначається двома показниками: рангом і числом, яке серед геймерів і прийнято називати ПТС або ММР. Отримати їх можна, пройшовши калібрування, про яку буде йти мова пізніше. Природно, виникає питання. Як подивитися ПТС в "Доті 2"? Зробити це досить просто. Досить відкрити розділ статистики в профілі.
Що таке ПТС в "Доті 2"? Рейтингова система

ММР

Повністю пояснити, що таке ПТС в "Доті 2", можна, якщо детально розібрати систему підбору ігор. Вона визначає індивідуальний навик кожного гравця. Зроблено це, щоб алгоритм міг ставити людей рівного рівня в один матч, покращуючи тим самим його якість.


Перемоги збільшують значення рейтингу, в той час як ураження зменшують його. Прибавляемое або віднімається кількість очок може варіюватися від 5 до 50 але зазвичай недалеко відходить від числа 25.
Що таке ПТС в "Доті 2"? Рейтингова система
Гравці, що мають найбільшу кількість ММР, потрапляють в таблицю лідерів. Вона знаходиться у відкритому доступі. Варто зазначити, що існує кілька типів рейтингу:
 • Одиночний.
 • Груповий.
 • Командний.
 • Перший використовується при грі поодинці, другий - із заздалегідь зібраної групою, третій - зареєстрованої в клієнті командою.

  Калібрування

  Ми розібралися з тим, що таке ПТС в "Доті 2", але як все-таки його отримати? Можливість грати рейтингові ігри відкривається перед гравцем після досягнення 20-го рівня профілю. Підняти його можна, граючи звичайний матчмейкинг в будь-якому режимі. Для цього буде необхідно провести близько ста матчів. Коли ця умова буде виконана, в меню пошуку розблокується відповідна кнопка.


  Новий режим гри відкрито, але значення ММР ще не присвоєно. Для цього і існує калібрування. Це період довжиною в 10 ігор, який остаточно визначає рівень навику. Для цього акаунт закидає в ігри з певним середнім рейтингом, який залежить від попередніх результатів. Чим краще людина проявить себе у матчах, тим більше він отримає рейтингу в підсумку.

  Медальки

  Не забуваємо, що існує два показника майстерності в "Доті 2": ПТС і ранги. Час поговорити про другому з них. Ранг гравцеві видається після досягнення певної позначки рейтингу (числового значення). Досить просто. Але тоді виникає питання. Хіба це не те ж саме, що і звичайний ММР? Не зовсім так. Адже ПТС, використовуючи сленг спільноти, можна "злити", а ранг залишиться до кінця сезону. Тобто він показує пік навички гравця, а не його поточний рівень. В цьому і є головна різниця. Кожному рангу відповідає свою назву і медаль, відображаються в профілі.
  Що таке ПТС в "Доті 2"? Рейтингова система
  Після отримання останнього значка система видає гравцеві ще одне число - порядковий номер, який відповідає його позиції в рейтингу. Він також буде змінюватися в залежності від кількості здобутих перемог і поразок. Під іконкою можна побачити процентну смугу, яка показує прогрес гравця. Коли вона повністю заповнюється, звання замінюється на старше. Зазвичай для цього потрібно, щоб різниця перемог і поразок становила 7-8 матчів.

  Низький пріоритет

  У разі досить низького рівня порядності гравця, який визначається кількістю поданих на нього скарг, система може видати йому так званий "низький пріоритет". При цьому функція рейтингового пошуку буде заблокована на акаунті. Щоб позбутися цього статусу, гравцеві доведеться виграти певну кількість матчів в режимі single draft.

  Популярі новини
  Загрузка...