Цікаві та корисні іноземні пошукові системи

299 0 Новини високих технологій

Найчастіше під зарубіжними пошуковими системами в інтернеті прийнято розуміти такі варіанти, як Google, Yahoo і Bing. Проте, крім них, існує достатня кількість інших цікавих і корисних пошукачів, які часом виявляються набагато краще, ніж найвідоміші світові лідери.

DuckDuckGo

Досить популярний у світі пошуковик, сервери якого розташовуються в Сполучених Штатах Америки. Крім результатів свого робота, дана система також використовує та інформацію з інших відомих джерел. Дана іноземна пошукова система інтернету подає себе як ресурс, який здатний забезпечити користувачеві максимальну приватність, а також повну конфіденційність. При роботі він не виробляє збору різноманітної інформації про те, хто його використовує. Він також не зберігає історію пошуку і по максимуму обмежує роботу з файлами cookie.


Перевагою даної пошукової системи є те, що вона не працює за принципом персоналізації пошукової видачі, коли користувачеві пропонується тільки та інформація, яка була узгоджена з його вибором або ж схожа з ним. DuckDuckGo не залишає в мережі історію переглядаються вами ресурсів, а тому і подаються відповіді ніяк не будуть пов'язані з вашими інтересами.

not Evil

Цікаві та корисні іноземні пошукові системи
Ще один цікавий варіант у списку пошукових систем зарубіжного плану. Він працює з відомою анонімної мережею Tor. Щоб скористатися ним, необхідно запустити однойменний браузер. not Evil дає користувачеві можливість отримувати інформацію з джерел, які не те що не відображаються в "Яндексі" і Google, але і зовсім закриті для відвідування з даних сайтів.


Конкретна іноземна пошукова система дозволяє отримувати доступ до ресурсів, які можуть бути занесені в реєстр заборонених або ж просто недоступні на конкретній території. Вона включає в себе велику кількість різних бібліотек, торрент-трекерів, засобів масової інформації, торгових майданчиків і багатьох інших важко доступних джерел.

YaCy

Цікаві та корисні іноземні пошукові системи
Досить незвичайна пошукова система, яка дозволяє комп'ютеру, який має встановлений програмний модуль, самостійно виконувати сканування мережі, таким чином перетворюючись на аналог робота-пошукача, який використовується у відомих системах. Всі результати, отримані вами, збираються в повноцінну базу даних, до якої згодом можуть звернутися і інші користувачі. Варто відзначити, що YaCy допомагає юзерам знаходити результати, що не піддаються цензурі. Це пов'язано з наступними факторами:
 • у системи повністю відсутній єдиний сервер або компанія, яка ним володіє і може здійснювати контроль;
 • кожен вузол абсолютно автономний, що допомагає працювати з будь-якими рівнями інтернету, які не індексуються загальними мережами.
 • Цей варіант відмінно підійде тим користувачам, які є прихильниками відкритого програмного забезпечення та повної свободи в мережі.

  Wolfram|Alpha

  Цікаві та корисні іноземні пошукові системи
  Один з корисних варіантів іноземній пошукової системи. Його особливістю є те, що в якості результатів на ваше запитання він не видає велику кількість посилань, що містять ключові слова, а готовий і повноцінний відповідь. Як приклад: при спробі знайти порівняння будь-яких даних ви отримаєте таблиці з конкретною інформацією, а не безліч статей з схожими словами.
  Це відмінна обчислювально-пошукова система, яка найкраще підходить при необхідності знайти різні факти. Примітно і те, що отриманий вами відповідь заноситься в базу даних і дозволяє іншим користувачам звертатися до даної інформації. На сьогодні в Wolfram|Alpha є інформація практично з усіх сфер життя людського суспільства. Таким чином, якщо відповідь на ваше питання є в системі, то він буде тут же продемонстрований. Якщо ж він відсутній, то система зробить обчислення і надасть вам результат. При цьому не виводячи ніяких зайвих даних. Wolfram|Alpha відмінно підійде для студентів, аналітиків, журналістів, науковців та представників інших професій, яким необхідно працювати з точними даними. Варто зазначити, що на поточний момент часу цей пошуковик не завжди здатний зрозуміти ваш запит. Але тим не менш його розвиток і вдосконалення не зупиняється ні на секунду.

  Dogpile

  Цікаві та корисні іноземні пошукові системи
  Дана система відрізняється тим, що при запиті виводить відповіді, які зустрічаються у багатьох відомих пошукових системах. Ще однією цікавою особливістю є дуже мала кількість реклами, коротке при роботі. Тут використовується алгоритм, який робить вибірку з усіх можливих варіантів і виводить тільки найкращі серед них. За запевненням розробників, Dogpile пропонує користувачеві максимальну видачу відповідей зі всього інтернету. Актуальна тоді, коли необхідний відповідь не перебуває ні в одній з найпопулярніших закордонних пошукових систем.

  BoardReader

  Пошуковик, який шукає необхідну інформацію на всіляких форумах і сервісах. Він дозволяє обмежувати коло пошуку спеціальними джерелами та майданчиками, таким чином збільшуючи шанси знайти шуканий результат. З його допомогою можна швидко знайти результати діяльності користувача в інтернеті (пости та коментарі). Настройки дозволяють видавати відповіді в залежності від мови, назви ресурсу і часу розміщення.

  Популярі новини
  Загрузка...