Що таке "Крек", як ним користуватися, і чим це загрожує?

248 0 Новини високих технологій

Як можна легко здогадатися, для самої популярної операційної системи Windows розробляється переважна частина програмного забезпечення. Що важливо для цієї статті, величезна частина програм та ігор поширюється по платної ліцензії, тобто, їх необхідно купувати за реальні гроші. Ясна річ, що такий розклад багатьом не подобається, і на виручку приходять "Креки". Що таке "Крек" і чи можна їм користуватися, ми і розглянемо в даній статті. Також в кінці будуть дані поради, як убезпечити свій комп'ютер від проникнення в систему вірусного програмного забезпечення.

Що таке Crack

Першочергово необхідно дати визначення самому поняттю "Крек". Якщо в двох словах, то це спеціальне програмне забезпечення, написане, як це прийнято говорити в народі, хакерами, для установки на комп'ютер платних програм та ігор безкоштовно. Тобто, якщо ви не хочете платити, наприклад, за гру, ви можете без особливих зусиль завантажити "зламану" версію з Інтернету, яка на ряду з файлами ігри несе в собі "Крек".


Що таке "Крек", як ним користуватися, і чим це загрожує?
Що таке "Крек", начебто ми розібралися, тепер в двох словах давайте розберемося, як він працює. А процес цей досить простий. Встановивши файли самої гри, вам необхідно запустити "Крек" і слідувати всім інструкціям, які там прописані. Іноді потрібно буде створити спеціальний ключ, а іноді потрібно вказати директорію, в яку була встановлена гра, щоб "зломщик" самостійно замінив необхідні файли.

Можна користуватися Crack

Що таке "Крек", і як він працює, ми розібралися, але залишається питання: якщо гра або програма коштує грошей, а ви встановлюєте і користуєтеся їй безкоштовно, чи не будете ви за підсумком покарані за це? Якщо говорити прямо, то так, ви будете покарані і не як-небудь, а за законом, але давайте заглибимося в тему. Користуватися зламаним ПО не можна, однак шанс того, що вас вирахують, дуже малий, скоріше навіть незначний. Цього можна боятися тільки юридичним особам, під управлінням яких цілі компанії піратського софта.


Що таке "Крек", як ним користуватися, і чим це загрожує?

Які можуть бути небезпеки

Незважаючи на все вищесказане, правова відповідальність – це лише вершина айсберга. Найчастіше небезпека використання зламаних ігор полягає в банальному проникнення в систему вірусів. Адже ви не знаєте, з яким умислом людина розробляв "Крек", щоб дати простому користувачеві можливість запустити на комп'ютері дорогий софт або ж, щоб проникнути в його систему допомогою вірусних програм, які входять в сам "Крек". І насправді, це карткова гра, ніхто не може дати вам гарантію, є скачаний "зломщик" безпечним або ж таїть у собі загрозу.

Як реагувати на антивірусне ПЗ

Ми давно вже зрозуміли, що таке "Крек", і яку небезпеку він може нести, однак, як убезпечитись від шкідливих якостей даного програмного забезпечення? Ну від правого, грубо кажучи, ніяк, але і ймовірність надзвичайно низька. Інша справа знайти способи перевірки "Креку" на наявність вірусів.
Що таке "Крек", як ним користуватися, і чим це загрожує?
Більшість вже здогадалися, що така можливість є, і вона полягає у використанні антивірусного ПО. Так, у самому справі, якщо ви запустили "Крек", і ваш антивірус видав попередження про небезпеку, одразу ж варто закрити і видалити підозрілу програму. Виходячи з цього, не варто вірити інструкцій по використанню "Креков", які написані на сайтах їх завантаження, адже там часто вказують, що перед використанням необхідно відключити антивірус.

Висновок

Ми з'ясували, що при використанні "Креку" гра або програма стає безкоштовною, але більшу частину уваги варто приділити тому факту, що це загрожує ризиками підхопити вірус, який може значною мірою нашкодити комп'ютеру в цілому. Саме тому сто разів подумайте перед тим, як встановлювати додатки з допомогою "Креку", все ж, краще розщедритися і придбати ліцензію, ніж потім заплатити ті ж, а то й великі гроші за ремонт комп'ютера.

Популярі новини
Загрузка...