Зброя інженера в «Варфейсе»: загальна інформація

171 0 Новини високих технологій

Зброя інженера в «Варфейсе» - в основному пістолети-кулемети і укорочені автомати. Для ближнього бою застосовні ножі. Крім того, у комплекті є міни спрямованої дії. Інженер вміє лагодити броню, бо по-своєму унікальний. Про все це піде мова в статті.

Про класі

Інженер годиться для ведення боїв на ближній і середній дистанції. Підходить гравцям, які не рвуться вперед в PvE, щоб перебити якомога більше ворогів. Незамінний в тривалих спецопераціях і PvE рівня «Профі», де потрібно відновлювати бронь собі або товаришам по команді. В PvP-режимі інженер здатний змінити рахунок на свою користь шляхом умілого мінування часто використовуваних ліній підходу до епіцентру подій. Один вибух — один фраг (якщо супротивник не оснащений шоломом, подсвечивающим встановлені міни).


Крім того, якщо інженер не екіпірований жилетом, самостійно відновлює броню, потрібно знайти укриття для ручного заповнення. Міни також не нескінченні, тому після установки фугасу в хід піде стрілецьку зброю. Тільки за респавну у інженера буде можливість закласти вибухівку знову. Але лише замість старої (якщо така ще не підірвана).
Зброя інженера в «Варфейсе»: загальна інформація

Найкраще зброю для інженера

У «Варфейсе» безліч гармат. Кожна з них по-своєму гарна. Найчастіше використовуються Kriss Super V і АК-9. Геймери часто сперечаються про те, яка краще, тому рекомендується мати в арсеналі обидва зразка. У командних боях в PvP розумно використовувати Kriss Super V: стріляє чергами, віддача вкрай мала, магазин на 30 набоїв дозволяє успішно вести бої на середній дистанції. Якщо мова про режими «Підрив» і «Захоплення», то бажаний АК-9: забійна сила більше, але патронів мало - всього 20.

Саперне справа

Найефективніша зброя інженера в «Варфейсе» — це міни. Хороша тактика закладки зарядів дозволяє деморалізувати цілу команду супротивника. За замовчуванням в комплекті гравця є зразок M18 Claymore. Не надто потужні, але ворога без бронежилета покладуть відразу. Передбачено отримання протипіхотної міни кругового сенсорного дії. Більш ефективні, ніж стартовий набір, але дістаються безкоштовно. Втім, якщо інженер має в комплекті обидва зразка, смертоносність зростає на порядок.
Зброя інженера в «Варфейсе»: загальна інформація

Вердикт

Інженер частіше використовується в PvP-режимах, так як роль в PvE пасивна — відновлювати броню товаришам. Зустріти цей клас у місіях або спецопераціях можна, тільки якщо оголошено внутрішньоігрові подія, що припускає виконання певного завдання саме інженером. В інших випадках в команді просто є медик, а послуги з відновлення броні з лишком компенсує відповідний жилет.

Популярі новини
Загрузка...