Індастріал – це доповнення до гри "Майнкрафт": подробиці і невеликий огляд

188 0 Новини високих технологій

Індастріал – це спеціальне доповнення для гри під назвою "Майнкрафт". Спочатку мод представляв собою невеликий пак з додатковими матеріалами, але поступово автор створив щось грандіозне і масштабне. Роки роботи не пройшли дарма, і гравці отримали кращу модифікацію з усіх існуючих. Тепер Індастріал – це велике доповнення виробничого плану, що відкриває нові можливості для гравців. Не будемо втрачати часу і приступимо до розгляду основних елементів.

Що це за доповнення?

Для гри "Майнкрафт" створюється велика кількість різноманітних доповнень. Багато радують своєю якістю, інші пропонують великий набір контенту. Але є і досить глобальні моди, здатні додати цілі виробничі напрями. Зараз таким доповненням є Індастріал "Майнкрафт". Воно додає не тільки великий набір різноманітних ресурсів, блоків, речей, пристроїв і енергію, але також відкриває доступ до металургії, енергетиці та агропромисловому комплексу. Спочатку подібні напрямки недоступні для використання, а тепер користувач може створювати цілі заводи для одержання вигоди і підвищення ефективності.


Індастріал – це доповнення до гри "Майнкрафт": подробиці і невеликий огляд

Переваги використання

Тепер варто розібрати основні переваги Індастріал в крафте гри. Адже ігровий процес побудований виключно на створення і переробці, так у чому особливість модифікації? Насправді переваг з'являється досить багато, і деякі ми готові відзначити прямо зараз:
 • Відкривається доступ до прокладання електричних мереж.
 • Обробка металу отримує нові напрямки. Тепер цей ресурс розподіляється за якістю і призначенням.
 • Додає понад 20 нових рецептів.
 • Можна створювати трансформатори та автоматизоване виробництво.
 • Індастріал – це доповнення до гри "Майнкрафт": подробиці і невеликий огляд
  Ми навели як приклад лише основні напрямки, які мають ще цілий ряд підпунктів і функцій для подальшого застосування. Як бонус додається ще колекція нових ресурсів, предметів і пристроїв для забезпечення налагоджувального виробництва. Але чи так це ефективно?


  Широкий простір для діяльності

  Індастріал – це відмінна можливість значно розширити основні можливості в плані розвитку. Тепер можна будувати великі виробничі лінії, налагоджувати крафт і відкривати нові простори з допомогою використання електрики. Так, все це вимагає набагато більше часу, але результат вартий витрачених зусиль. Приміром, тепер не складе труднощів створити фабрики і заводи, налагодити переробку ресурсів і вільно займатися будівництвом. Але що найцікавіше, тепер для використання доступні уран та ядерне паливо, що вже натякає на виробництво потужного зброї і електростанцій. У будь-якому випадку вам доведеться спочатку все уважно вивчати і вже потім реалізовувати використання всього доступного контенту. І ми дуже рекомендуємо скористатися цим напрямком, так як модифікація не стоїть на місці і постійно розвивається.
  Індастріал – це доповнення до гри "Майнкрафт": подробиці і невеликий огляд

  Подальша доля мода

  Індастріал – це творча робота одного автора, який зміг переробити величезну кількість елементів і відкрив нові можливості для користувачів. Велика колекція контенту, розширення виробництва і оновлений крафт - все це зробило гру значно краще. Приємно усвідомлювати й те, що автор не перестає працювати над поліпшеннями.
  Користувачі вже зараз можуть завантажити Індастріал-2 – доповнену версію, яка пропонує в рази більше контенту згідно з оновленням гри. Крім того, фанат твердо говорить про те, що працює над новою збіркою, яка дозволить застосовувати всі новинки під водою. Справа в тому, що "Майнкрафт" отримав велике оновлення, пропонує відправитися на нові водні простори і почати будівництво більше технологічних споруд. А значить, зовсім скоро нас чекає щось грандіозне і цікаве.
  Індастріал – це доповнення до гри "Майнкрафт": подробиці і невеликий огляд
  Тепер ви знаєте, що це за Індастріал і в чому його користь. Залишилося тільки вирішити для себе, чи варто починати користуватися модифікацією або вивчати «чисту» гру. У будь-якому випадку ви точно будете раді подібному оновленню і зможете приємно провести час. Незважаючи на розширену колекцію модів, це велике оновлення вважається кращим не тільки завдяки контенту, але і відповідність темі.

  Популярі новини
  Загрузка...