Рідкісні маунт World of Warcraft: Астральний хмарний змій

224 0 Новини високих технологій

Астральний хмарний змій – це літаючий маунт в World of Warcraft. Він був доданий в оновленні Mists of Pandaria і відразу ж став об'єктом мрій для багатьох гравців, які люблять колекціонувати різні рідкості. Але отримати даного маунта не так вже й просто, адже для цього вам доведеться неодноразово проходити складний рейд. Більше того, успіх багато в чому залежить від удачі, так що ви можете витратити дні, тижні і навіть місяці на те, щоб досягти своєї мети. Тим не менш, результат цілком виправдовує всі витрачені зусилля.

Опис

Легенди свідчать, що Астральним хмарним зміям відомі мало не всі таємниці життя. На жаль, ці істоти не вміють розмовляти і, відповідно, не можуть поділитися своїми знаннями з ким-небудь. Втім, це аж ніяк не робить маунта менш цінним.


Рідкісні маунт World of Warcraft: Астральний хмарний змій
Астральний хмарний змій, якого гравці можуть використовувати в якості засобу пересування, є типовим представником свого виду. Він має напівпрозоре тіло, всередині якого знаходяться яскраві зірки, що формують сузір'я. Також у змія є чотири лапи, довгий хвіст і вуса, характерні для багатьох істот, що мешкають в Пандарії. Що стосується характеристик, то швидкість польоту і пересування маунта безпосередньо залежить від навички верхової їзди вашого персонажа. Чим він більше, тим швидше рухається змій. Також врахуйте, що для приручення маунта ваш персонаж повинен бути не нижче 90 рівня і мати навички верхової їзди, прокачаний до рівня «Искусник».

Отримання

Для того щоб стати власником маунта, вам спочатку потрібно буде дістати поводи Астрального хмарного змія – спеціальний предмет, необхідний для приручення цієї істоти. Він, у свою чергу, випадає в підземеллі Можу Шан, вхід в яке ви знайдете в локації Вершина Кунь-Лай, розташованої на теренах Пандарії.


Поводи можна отримати тільки після перемоги над Элегоном – п'ятим за рахунком босом, з якими ви зустрінетесь під час проходження данжа. Як тільки ви його здолаєте, ви зможете обшукати Зоряний скринька, всередині якого, власне, і може перебувати предмет, необхідний для призову маунта. Врахуйте, що шанс випадання вуздечка становить приблизно 1 %, так що вам, швидше за все, не вдасться отримати їх з першої спроби. Втім, це цілком реально, якщо удача буде на вашому боці. Також не намагайтеся підвищити свої шанси за допомогою Великого амулета удачі. Розробники офіційно повідомили, що він ніяк не впливає на ймовірність отримання маунта.

Корисні поради

Якщо ви граєте на сервері, де встановлене оновлення Mists of Pandaria, вам доведеться збирати повноцінну групу для проходження підземелля. При цьому отримати маунта можна тільки в звичайному чи героїчний режимі, а при використанні «Пошуку групи» він просто не випадає.
Рідкісні маунт World of Warcraft: Астральний хмарний змій
Якщо ж ви граєте на апдейте Warlords of Draenor або вище, ви цілком зможете пройти підземелля поодинці. Для цього буде досить обзавестися гарною екіпіровкою і досконально вивчити геймплей за свій клас.

Популярі новини
Загрузка...