Управління даними: JavaScript join()

131 0 Новини високих технологій

Будь-яка рядок - послідовність символів (елементів). Будь масив - сукупність елементів (символів). Кожна з цих конструкцій має власної функціональністю. Поєднання двох функцій дозволяє створити новий зміст і нові можливості по його обробці. Численні умови і цикли - це завжди складний алгоритм. Розібрати рядок (інформацію) на складові (javascript split) і зібрати рядок з елементів (javascript join) - просто, зрозуміло, практично.

Сформувати одне ціле

Сучасні масиви - сукупності даних різного типу, оснащені великою функціональністю. Масиви можуть містити в собі не тільки дані, але й об'єкти. Об'єкт - це самостійний сенс, що містить в собі унікальну інформацію, яка доступна його власними методами.


Об'єкт може бути представлений рядком символів, з якої він може бути відновлений у початковому вигляді. Для методу array.join() javascript надає зворотний метод array.split(). Перший метод поєднує всі елементи масиву в одну рядок символів через роздільник, другий метод розформовує рядок на елементи за роздільником.
[thumb]http://hi-news.pp.ua/uploads/posts/2018-07/upravlnnya-danimi-javascript-join_211.jpeg[/thumb]
Не обов'язково у другому методі використовувати той же роздільник, що і в першому. По суті, можна зливати дані в одне ціле за одним алгоритмом, а розбирати на елементи - з іншого.
[thumb]http://hi-news.pp.ua/uploads/posts/2018-07/upravlnnya-danimi-javascript-join_572.jpeg[/thumb]
Завдання безпеки (спостереження за операціями і діями користувачів) - вивчення потоку даних приладу або динаміка курсів валют на біржі - приклади послідовностей, що містять «істотне» і «не має значення.


Фільтрувати інформацію - це алгоритм, причому часто складний. Можна поступити простіше. Злити з роздільником «ізоляція зайвого» - javascript join(), а потім розібрати по іншому роздільником, захоплюючого зайве - javascript split(). Просто, зрозуміло і не потрібно писати складний алгоритм фільтрації.

Маніпуляції структурами даних

Масиви володіють функціональністю, орієнтованої на елементи: сортування, обробка елементів по алгоритму, індексація та інші маніпуляції. Масив завжди можна перетворити на рядок функцією javascript join(). Залежно від використовуваного роздільника (роздільник - не обов'язково один символ) і в залежності від структури масивів всередині іншого масиву вийде складна рядок, в якій сенс можна інтерпретувати інакше.
[thumb]http://hi-news.pp.ua/uploads/posts/2018-07/upravlnnya-danimi-javascript-join_903.jpeg[/thumb]
У кожному конкретному випадку є свої особливості: сенс масиву і зміст рядка, в яку слід перетворити масив, з тим, щоб за допомогою javascript splt() розібрати рядок і отримати масив іншого сенсу. Але логіка join/split може бути легко використана поза синтаксису javascript, і це дозволить отримати якісно цікаве рішення.

Популярі новини
Загрузка...