Повне проходження Dragon Age Origins: «Збори земель»

193 0 Новини високих технологій

«Збори земель» в Dragon Age: Origins – це сюжетний квест і одне з найважливіших подій у грі. На цьому зібранні вирішуються політичні питання Ферелдена. З квесту гравцеві потрібно намагатися заручитися підтримкою знаті і обрати правителя країни. Найчастіше збори не обходиться без бійок і поєдинків. Як же домогтися підтримки дворян і уникнути непотрібних битв?

Додаткові завдання

Після збору всіх союзників сюжетні квести приведуть Сірого Варта в Денерим, де і пройде Збори земель. Щоб успішно завершити завдання і отримати максимум голосів на Зборах земель в Dragon Age: Origins, потрібно спочатку виконати такі квести.
 • «Врятувати королеву» – основний квест. В ході завдання Вартовий повинен врятувати королеву Анору з дому ерла Денерима. Після закінчення квесту ви зможете поговорити з королевою про майбутні збори.
 • «В полоні!» – квест розпочнеться, якщо в попередньому завданні здатися або програти серу Коуртен. За сюжетом Страж потрапляє в форт Драккон (сам або разом з Алістером), де мав чекати страти. Врятуватися з полону можна своїми силами або дочекавшись допомоги від союзників.
 • «Дворянин під тортурами» – побічне завдання, яке можна отримати, спустившись у підземелля під час проходження завдання «Врятувати королеву». Звільнивши Освина, поговоріть з його батьком, банному Сигардом. Банн вручить Варту нагороду і проголосує за нього на Зборах.
 • «Зниклий храмовник» – другорядне завдання, яке починається в підземелля маєтку ерла Денерима. З квесту храмовник Ирминрик попросить героя віднести кільце його сестрі Альфстанне. Якщо завдання буде завершено, вона проголосує за Сторожа на Зборах земель в Dragon Age: Origins.
 • «Заворушення у эльфинаже» – сюжетний квест, за яким потрібно розібратися що відбувається в эльфинаже. В ході розслідування Страж з'ясує, що ельфів забирають в рабство, і зможе розповісти про це на Зборах.
 • «Випробування ворон» – серія квестів, які можна отримати різними способами. Крім нагороди, після їх завершення герой отримає додатковий голос на Зборах.
 • Повне проходження Dragon Age Origins: «Збори земель»
  До початку Зборів потрібно закінчити всі завдання, оскільки назад повернутися вже не вийде, і обов'язково поговорити з Анорой, так як її голос дуже важливий.


  Зустріч з сером Коутрен

  Перед тим як ви ввійдете в палац за завданням «Збори земель» в Dragon Age: Origins, шлях вам перегородить сер Коуртен (за умови, що вона вижила після квесту «Врятувати королеву»). З нею можна битися або умовити пропустити вас. На цей раз битися з Коуртен простіше, ніж в маєток ерла, а в разі перемоги ви отримаєте непоганий меч. Якщо вирішити питання мирно, то гравець отримає 250 очок досвіду.
  Повне проходження Dragon Age Origins: «Збори земель»

  Голосування

  «Збори земель» в Dragon Age: Origins – це своєрідне голосування. Чим заможніше і знатнее дворянин на цьому заході, тим важливіше його голос. Для щодо «мирного» проходження «Зборів земель» в Dragon Age: Origins потрібно отримати якомога більше голосів. В іншому випадку доведеться не тільки битися з Логэйном, але і відбиватися від його варти.


  Щоб дворяни за вас проголосували:
 • не згадуйте про те, що Логэйн кинув Кайлана на смерть, оскільки немає можливості це довести;
 • постарайтеся переконати Логэйна в тому, що справжній ворог – Мор, а не Орлеан;
 • якщо ви врятували Освина з квесту, то розкажіть про підземеллях Хоу;
 • розкажіть Зборам про работоргівлю в эльфинаже;
 • виконайте завдання «Зниклий храмовник», віддайте сестрі кільце Ирминрика, і ви зможете згадати про замах на ерла Эамона;
 • звільнивши Вогана, ви отримаєте додатковий голос;
 • ще один дворянин вас підтримає, якщо були виконані всі завдання Воронов;
 • пообіцяйте Аноре підтримку її влади, і вона виступить на вашій стороні.
 • Якщо сказати Аноре, що ви підтримуєте Алістера або що Логэйн повинен відповісти за скоєне, то на Зборах вона вас зрадить. Також Анора не підтримає Старжа, якщо з нею взагалі не поговорити.
  Повне проходження Dragon Age Origins: «Збори земель»
  За замовчуванням один з голосів все одно буде відданий за Логэйна і один - за Вартою. Після всіх розмов розпочнеться голосування. В результаті ви зможете отримати такі варіанти на «Зборах земель» в Dragon Age: Origins:
 • якщо ви програєте в голосуванні, то почнеться бій з Логэйном та його охороною. В розпалі бою втрутиться жриця і запропонує вирішити спір з допомогою дуелі;
 • якщо ви переможете на Зборах, то Логэйн відразу зажадає дуель.
 • Дуель

  Перед початком дуелі можна вибрати, хто з присутніх поруч союзників буде битися. Якщо разом з вами собака, то вибрати її не вийде. Також важливо знати, що Алістер не пощадить Логэйна на дуелі і позбавить вас деяких варіантів розвитку сюжету.
  Повне проходження Dragon Age Origins: «Збори земель»
  Найлегше з Логэйном впоратися персонажу у важкій броні, з щитом. Щит робить гравця практично невразливим до перекидання, а важка броня дозволяє пережити сильний шкоди супротивника. Магом виграти дуель теж досить просто. Він може запросто заморозити Логэйна і завдавати шкоди будь-яким заклинанням зі свого арсеналу. Іншим класам бій дається трохи важче, але все буде залежати від вибраних здібностей, спорядження і рівня складності.
  Повне проходження Dragon Age Origins: «Збори земель»

  Вибір правителя

  Після завершення дуелі вам належить вирішити, що робити з Логэйном (якщо його не вбиває Алістер) і вибрати того, хто буде правити країною. Це рішення стане закінченням квесту. Доступні в Dragon Age: Origins варіанти проходження «Зборів земель» наступні.
 • Ви можете пощадити Логэйна і запропонувати йому стати Сірим Вартовим. У такому разі Алістер сильно розсердиться, але його можна буде переконати стати королем, якщо він посилено. Також залишається варіант, що він почне правити разом з Анорой, якщо ви вирішили це питання до Зборів земель. У будь-якому випадку Алістер піде з загону і, якщо не прийме корону, то покине Ферелден чи буде страчений Анорой.
 • Якщо вбити Логэйна, то Анора не захоче виходити заміж за Алістера або Кусланда-чоловіка.
 • Якщо вибрати Анору королевою, то вона відразу ж зажадає, щоб Алістер зрікся претензій на престол, чого він буде тільки радий.
 • Одружившись на Аноре, Алістер піде з вами битися з Архідемоном.
 • Якщо Алістер стане королем, до перемоги над Смертю він залишиться зі Стражем, а ерла Эамона призначить своїм регентом. Анору ж запроторять у вежі, тому що вона не захоче визнавати Алістера королем.
 • Жінку-Кусланд можна зробити королевою навіть без романтичних відносин з Алістером, але рівень переконання і дружніх відносин повинен бути високим.
 • Наслідки

  Прийняте вами рішення вплине не тільки на подальший сюжет Dragon Age: Origins, але і на деякі події наступних частин. Так, в Dragon Age 2 можна буде зустріти питущого Алістера в таверні, якщо той у свій час піде від Сірого Варта і покине Ферелден. Якщо ж Алістер одружується на Аноре, герой другої частини гри зможе отримати квест «Король Алістер» і зустрітися з королем.

  Популярі новини
  Загрузка...