Кращі моди для Battlefield 1942

286 0 Новини високих технологій

Battlefield 1942 вийшла ще в далекому 2002 році. Здавалося б, минуло вже достатньо часу для того, щоб вивчити гру вздовж і впоперек, а потім втратити до неї інтерес. Але насправді це не так! Справа в тому, що існують моди для Battlefield 1942 дозволяють кардинально змінити геймплей. Кращим з таких модифікацій як раз і присвячена дана стаття.

Forgotten Hope

Мод на Battlefield 1942 для одиночної гри, створений для того, щоб позбутися від аркадності, якою страждає гра. Автор постарався зробити упор на реалізм, і треба сказати, що у нього все вийшло.
Кращі моди для Battlefield 1942
Так, вам належить взяти участь в кампаніях, які розгорнуться на території Польщі, Фінляндії, СРСР, Франції і Північної Африки. При цьому в моді дотримана історична достовірність відносно зброї: пройшовши польську сюжетну лінію, ви отримаєте в подарунок гарну зброю.


Desert Combat

Ця модифікація охоплює період з 1990 по 1991 рік і присвячена війні в Перській затоці. Відповідно, зброя і техніка, представлені в оригінальній версії гри, повністю замінюються на сучасні зразки.
Кращі моди для Battlefield 1942
Ви зможете використовувати в бою гвинтівки M16 важкі танки M1A1 винищувачі F16 і, звичайно ж, автомати Калашникова. Крім того, автори попрацювали над графікою, додавши всілякі спецефекти, спочатку непідтримувані базовою версією. З цією модифікацією Battlefield 1942 не лише "грається" по-іншому, але і виглядає набагато красивіше.

FinnWars

Встановивши цю модифікацію, ви отримаєте масштабну кампанію, присвячену участі Фінляндії у Другій світовій війні, а також військові конфлікти, що сталися кількома роками раніше. Битви в більшій частині розгорнуться на зимових засніжених локаціях, а в бою ви зможете використовувати як вертикальний, так і радянське озброєння.
Кращі моди для Battlefield 1942
Також варто відзначити, що в даному моді для Battlefield 1942 відмінно дотриманий баланс. Це означає, що вся зброя, що зустрічається по ходу проходження кампанії, виконано у відповідності зі своїми реальними аналогами.

Популярі новини
Загрузка...