Як і куди вставити карту пам'яті в ноутбук?

208 0 Новини високих технологій

Кожен з нас рано чи пізно стикається з потребою поділитися з близькими особистими фото, додати їх собі на комп'ютер або в соцмережі. Не всім відомо, як користуватися картою пам'яті, тому в статті піде мова про те, куди вставляти карту пам'яті в ноутбук. А також ви дізнаєтеся, як показати карту на комп'ютері, що таке флеш-карта і для чого вона потрібна.

Флеш-карта для ноутбука, або флеш-пам'ять

Простими словами це маленька мікросхема з розташованим на ньому транзистором. В наш час вона є дуже зручним девайсом для зберігання інформації. За рахунок невеликих розмірів, невисокої вартості, міцності, компактності, швидкодії флеш-карти широко використовуються в цифрових портативних комп'ютерах і носіях інформації. Але, на жаль, не всі користувачі ПК знають, як ними користуватися. Спробуємо розібратися.


Як і куди вставити карту пам'яті в ноутбук?

Мікро SD-карта

На питання про те, як вставити карту пам'яті в ноутбук, нижче буде докладний опис. У всіх новинках ноутбуків вбудований спеціалізований порт, для того щоб можна було підключити карту пам'яті. При наявності всього лише мікро SD-карти, не маючи при цьому адаптерів або перехідників, включити її в ноутбук не вийде. Всю потрібну гарнітуру не складно знайти в спеціалізованих магазинах. У випадку якщо у вас карта моделі, не підходить під ваш слот (як правило, це формат мікро-SD), вам потрібно буде скористатися перехідником, який за розмірами буде мінімум в два рази більше, ніж мікро-SD, і підключити в потрібний роз'єм. Він найчастіше знаходиться на торці тій площині ноутбука, що і клавіатура. Дізнатися його досить просто - це коротка щілину в два сантиметри.


Перегляд карти на комп'ютері

Після розгляду питання про те, як вставити карту пам'яті в ноутбук, з'являється необхідність перегляду карти. Вставляємо її в перехідник в комп'ютер. На екрані монітора через деякий час повинна з'явитися інформація про те, що виявлено новий пристрій, також з'явиться відповідне вікно. Добре б відразу перевірити картку на утримання на ній вірусних програм антивірусом, якщо такий є.
Як і куди вставити карту пам'яті в ноутбук?
У разі якщо вікно не спливло, то швидше за все на вашому комп'ютері не включений "Автозапуск". Тоді вам доведеться відкривати його самостійно. Для цього потрібно зайти в "Мій комп'ютер" і запустити пристрій, яке там з'явилося, вручну. Воно зазвичай називається "Знімним диском", тому його нескладно буде знайти. У вікні потрібно буде відшукати графу "Відкрити папку для перегляду файлів". Далі можете здійснювати необхідні дії з вмістом карти.

Популярі новини
Загрузка...