Аматерасу Саске: що це і для чого потрібно?

413 0 Новини високих технологій

Аматерасу (у перекладі з японського - "Небесне освітлення") - здатність очей шарингана (додзюцу) і найсильніша техніка стихії вогню. Воно являє собою світ і світ матерії, що протиставляється звороті - вічного цукуемі (духовного світу і темряві).

Опис

Техніка утворює мови чорного полум'я в точці сфокусованого погляду, при цьому важливою умовою є постійне зосередження на об'єкті. Найчастіше це робить дану техніку невразливою, так як заблокувати її стає важким завданням. З цим може впоратися лише той супротивник, який буде рухатися з такою швидкістю, що око втратить ворога з виду.
Аматерасу Саске: що це і для чого потрібно?
При попаданні на тіло полум'я необхідно якомога швидше вжити заходів щодо ампутації, щоб воно не поширилося на решту території.

Характеристика

Плюси даної техніки: 1. Втрати, що наноситься за допомогою аматерасу (Саске в особливості) призводить до особливо тяжкого або летального результату. 2. Створене полум'я горітиме по часу протягом семи днів і ночей. Загасити його може тільки сам власник. 3. Жар полум'я порівняємо з температурою самого Сонця (не дарма його друге ім'я - "полум'я пекла").
Аматерасу Саске: що це і для чого потрібно?
4. Аматерасу спалює все на своєму шляху, навіть будь-який метал, поки він не перетвориться в попіл. 5. Крім атакуючої здібності, цією технікою можна убезпечитися, оточуючи вогнем самого себе. Мінуси: 1. Полум'я не здатна пропалити чакру (внутрішню енергію) та інші предмети, які нею просякнуті. 2. Використання даної техніки піддає великому напрузі очі самого використовує. Процес доходить до такого ступеня, що око починає кровоточити. 3. Незважаючи на те, що полум'я пронизує все, що робить воно це досить повільно, тому у суперника є шанс врятуватися: скинути одяг, використовувати техніку "шинро тенсей" (відштовхування), друк поглинання, каму (телепортація і невідчутність) або ще яким-небудь іншим способом.

Користувачі

Найвідомішими користувачами техніки аматерасу є:
 • Саске Учіха;
 • Ітачі Учіха;
 • Ооцуцуки Індра.
 • Аматерасу Саске з допомогою правого шарингана здатне не тільки контролювати, але й змінювати форму полум'я пекла, використовуючи техніку стихії інферно. Для застосування аматерасу потрібно лише один шарінган: Ітачі користується правим, а Саске - лівим. Фото аматерасу Саске представлено в даній статті.
  Аматерасу Саске: що це і для чого потрібно?
  У традиційній японській релігії (синтоїзмі) Аматерасу є богинею Сонця. Вона була створена з лівого ока Ізанагі - творіння бога, коли той вмивався після перебування в підземному мертвому світі.

  Популярі новини
  Загрузка...