Не запускається «Метро 2033»: причини та шляхи вирішення проблеми

173 0 Новини високих технологій

Часто досвід від проходження тих чи інших ігор псується з-за технічних проблем. У деяких випадках у гравців пропадає навіть бажання розбиратися в помилках і повертатися до геймплею. У представленій статті піде мова про популярному шутері «Метро 2033». Не запускається гра або при старті видає помилку? Тоді ознайомтеся з рекомендаціями, наведеними нижче.

Перевірка системних вимог

Якщо ви встановили гру, але не звірили конфігурацію комп'ютера з рекомендованої, то це може бути однією з причин, через яку програма не буде запускатися. Зазвичай більш слабкі комп'ютери автоматично закривають вікно з грою, зависають або зовсім перезавантажуються, якщо їх потужності не вистачає.
Не запускається «Метро 2033»: причини та шляхи вирішення проблеми
Якщо ви потрапляєте під цю категорію, то обов'язково перевірте вимоги. Для запуску з мінімальною графікою буде потрібно наступна конфігурація:
 • 2-ядерний процесор 3 ГГц від компанії Intel або AMD;
 • 1 Гб ОЗУ;
 • 512 Мб відео і обов'язкова підтримка DirectX 9.
 • Якщо «Метро 2033» не запускається або запускається, але дуже довго, то спробуйте перевстановити гру на більш швидкий диск SSD, якщо такий є. З такою конфігурацією ви зможете запустити гру на мінімальних налаштуваннях графіки. Однак стабільність і прийнятне кількість ФПС не гарантується. Для стабільної гри буде потрібно 4-ядерний ПРОЦЕСОР і не менше 8 Гб ОЗУ.


  Драйвера

  Другий крок - це оновлення драйверів для відеокарти. Краще всього скористатися сайтом виробника вашого графічного прискорювача і завантажити свіжу версію софта. Перед установкою деинсталлируйте старий драйвер і перезавантажте ПК. Якщо ви давно не оновлювали З відеокарти, то це, можливо, вирішить проблему із запуском.
  Не запускається «Метро 2033»: причини та шляхи вирішення проблеми
  Якщо «Метро 2033» не запускається і після цих дій, то спробуйте зробити наступні кроки.

  Запуск від імені адміністратора

  Тепер спробуйте запустити гру з адміністраторськими правами. Для цього необхідно клацнути по ярлику «Метро 2033» ПКМ і вибрати в меню пункт «Запуск від імені адміністратора».

  Запуск піратки і ліцензії

  Якщо у вас не запускається гра «Метро 2033», встановлена з піратського ріпаку, який ви завантажили на «Торент», то проблема може вирішитися банально - перевстановлення гри або завантаженням іншого інсталятора. Найчастіше на «Торент» можна зустріти неробочі складання. Також ваш антивірус може видалити crack ігри (дозволяє запускати гри без покупки ліцензії) під виглядом загрози. Спробуйте вимкнути захисну програму на час установки «Метро 2033» і на момент запуску.


  Не запускається «Метро 2033»: причини та шляхи вирішення проблеми
  З ліцензією все набагато простіше. Цифрові копії «Метро 2033» поширюються через магазин Steam, тому всі дії будемо виконувати через додаток. Спочатку відкрийте бібліотеку і знайдіть Metro 2033 в списку. Потім клацніть по ньому ПКМ і зайдіть у властивості. Перейдіть у вкладку «Локальні файли» і натисніть на «Перевірити цілісність файлів гри». Після сканування програма скачає відсутні файли і замінить ті, які були пошкоджені.

  Установка додаткового ПО

  Останній пункт, який потрібно обов'язково перевірити - це додаткове ПЗ. Якщо у випадку з ліцензією Steam потрібний софт встановлюється автоматично при першому запуску, то з піратською версією такого не вийде. Для запуску більшості сучасних ігор потрібно DirectX, Net.Framework, Microsoft Visual C+. Завантажити дистрибутив цих програм можна з офіційних сайтів. Тепер ви знаєте, чому не запускається «Метро 2033», і якими способами можна вирішити цю неприємну проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...