Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні

349 0 Новини високих технологій

В Dota 2 величезну кількість героїв, які з кожним новим патчем нехай і небагато, але змінюються. З-за цього дуже часто доводиться переглядати стратегію гри і думати над тим, як прокачувати і що купувати герою. Хоча ніякі кардинальні зміни не торкнулися Queen of Pain, ця героїня потребує гайде.

Опис героїні

Квопа в «Доті 2» - персонаж далекого бою, який має головну характеристику - інтелект. «Королева болю» - один з небагатьох персонажів, які зазвичай йдуть на середню лінію. Це дуже мобільна героїня, тому її непросто спіймати, а значить, потрібно контролювати певними предметами. Крім цього на пізній стадії гри може вносити багато шкоди за суперникам.


Історія героїні

Кожен персонаж у грі має свою історію. Вона починається з того, що гравець дізнається про правителя королівства Ельзі. Верховний жрець таємно відчуває пристрасть до забороненого болю. Якщо хтось про це довідається, то віра в монарха буде підірвано, як і його авторитет. Король звертається до демонологам, які перебувають у його полоні, і просить послугу. Якщо комусь з них вдасться закликати суккуба мук і змусити її служити вірою і правдою правителю, він дарує свободу. Демонологам вдалося закликати Акашу. Король був невимовно щасливий, оскільки вона була весь час з ним. Король призначив її таємницею королевою і віддавався витонченим тортурам.
Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні
Але правитель почав втрачати контроль над собою, а народ дізнався про його пристрасті. Вони витягли короля з покоїв і скинули з башти. Смерть монарха звільнила Queen of Pain. Тепер вона подорожує по всьому світу і несе муки кожному, хто зустрічається на її шляху.


Здібності

Як і практично всі герої в «Доті 2», Квопа також має три здібності і одну ультимативну:
 • Shadow Strike;
 • Blink;
 • Scream of Pain;
 • Sonic Wave.
 • Всі скіли, крім ультимативного, наносять героям магічний шкоди. Четверта здатність завдає чистий дамаг. Другий скіл - цій ескейп для героя. Всі інші здібності діють на ворогів.

  Shadow Strike

  Це перша здатність Queen of Pain, яка спрямована на юніта і область. Діє на ворога і завдає йому магічний шкоди. Персонаж кидає кинджал, який, потрапляючи в ціль, завдає періодичний дамаг протягом 15 секунд. Ворог починає рухатися повільніше і раз в 3 секунди ламається. Дальність застосування здатності залежить від прокачування. На останньому рівні дорівнює 600. Шкода також залежить від рівня. На останньому кинджал завдає 125 дамага, а потім кожні 3 секунди по 75. Перезарядка скила також залежить від рівня його прокачування. На першому левел - 16 секунд, на останньому - 4 секунди. Варто скіл 110 мани.
  Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні

  Blink

  Цей скіл спрямований на точку. Він діє на Квопу в «Доті 2». Здатність допомагає переміщуватися на коротку дистанцію. Завдяки Blink можна або увірватися в бійку, або з неї втекти. Телепортація має максимальну дальність - 1300. Вона вимагає 60 мани і на останньому рівні перезаряджається всього 6 секунд. Часто цю здатність використовують для того, щоб уникнути летять снарядів від ворогів.

  Scream of Pain

  Це ненаправлена здатність, яка діє на ворогів, завдаючи їм магічний шкоди. «Королева болю» видає пронизливий крик, який знімає здоров'я суперникам, що знаходяться в радіусі 475. На першому рівні вона завдасть 75 дамага, на останньому - 300. В залежності від рівня здатність вимагає певної кількості мани: 110/120/130/140. Перезаряджається вона 7 секунд. Скіл діє на ворогів, які знаходяться в невидимості або тумані війни. Якщо юніти заховані або невразливі, шкода не буде нанесена.

  Sonic Wave

  Квопа в «Доті 2», як і всі інші герої, має ультимативну здатність. Sonic Wave спрямований на точку, діє на ворогів і завдає чистий збиток. «Королева болю» створює перед ворогами гігантську звукову хвилю і завдає величезної дамаг. Застосовується на 700 одиниць дальності. Здатність має конусоподібну форму, тому початковий радіус складає 100 одиниць, а кінцевий - 450.
  Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні
  На останньому рівні прокачування ультімейт завдає 500 дамага. Якщо купити Aghanim's Scepter, то шкоди збільшиться до 590. Перезаряджається скіл 130 секунд, а разом з Aghanim's Scepter всього 40 секунд. Вимагає на останньому рівні прокачування 500 мани. Оскільки Sonic Wave завдає чистий шкоди, він може вбити кур'єра.

  Таланти

  У Квопы є певні таланти, які впливають на вищеописані здібності. Так, на 10 рівні геймер може взяти 10 одиниць силою або 25 одиниць до дамаг. На 15 рівні з'являється можливість збільшити швидкість атаки на 40 або взяти - 12 % перезарядки скілів об. На 20 рівні можна отримати +30 % до вампиризму або збільшити радіус першої здатності до 650. На останньому рівні гравець може вибрати ефект страху, який накладає ультимативна здатність на ворогів, а також блокування спрямованих заклинань, що летять в «Королеву болю».
  Вивчаючи гайд на Квопу в «Доту 2», потрібно брати до уваги особливості талантів. Приміром, завдяки 10 одиницям сили збільшується кількість і регенерація здоров'я, а також опір магії. Якщо був обраний додатковий втрат на 10 рівні, то варто враховувати, що він не дається ілюзіям. Вампіризм адитивно вважається з іншими артефактами на цю здатність, а також лікує на 6 % від негероев.
  Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні

  Стиль гри

  Зараз команди в «Доті 2» нечасто пикают Квопу. Багато залежить від мети, яка змінюється від патча до патчу, а також від вибору суперників. Не завжди Queen of Pain може витримати натиск на середній лінії, а як фармящий персонаж іноді здається занадто «ватяною». Тим не менш частіше персонажа беруть в мзс. Тут вона може грати мобільно, добивати крип здібностями і почувати себе досить комфортно. Але при цьому обов'язково потрібно просити саппортов ставити варди на лінію, щоб не бути захопленим зненацька. Із-за того що у Queen of Pain мало здоров'я, їй достатньо пари ударів від більш сильного персонажа.

  Переваги і недоліки

  Не завжди гравці в команді «Доті 2» розуміють, які недоліки і переваги цього персонажа на лінії. Як вже згадувалося раніше, Квопа дуже мобільна, тому може швидко уникнути атаки в мзс і на будь-якій іншій лінії. Вона може швидко убити суперника, маючи радісно здібності. Ультимативна завдає чистий шкоди, а значить, не врятує ніякий імунітет до заклинань.

  Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні
  Серед недоліків гравці виділяють невеликий запас здоров'я і показник броні. Зазвичай, якщо Квопа потрапляє під стан, вона з великою ймовірністю вмирає. Якщо гравець нападає поодинці і промахується скилами, а також витрачає свій ескейп, швидше за все, його вб'ють. Незважаючи на силу ультимейт, від нього можна ухилитися або промахнутися їм.

  Прокачування персонажа

  Оскільки героїня йде в мзс, їй потрібно щось на добивання. Тому на першому рівні зазвичай прокачують перший скіл. Далі можна взяти другу здатність, щоб у разі гангу встигнути ухилитися. Далі гравці намагаються максимально прокачувати третю здатність, не забуваючи на 6 рівні брати над ход. Після цього можна знову прокачувати Blink і вибрати відповідний талант на 10 левел. Коли на рівні 11 буде максимально прокачаний ескейп, достатньо буде вибирати над ход і перший скіл, не забуваючи про таланти. Звичайно, таке прокачування не можна брати за еталон, оскільки багато що залежить від ситуації в грі. Тому важливо розуміти макро гру, щоб правильно вибирати здібності.

  Предмети

  Щоб бути завжди в меті, важливо стежити за тим, що збирають Квопе в «Доті 2». Для цього в інтернеті збирається статистика гравців по всьому світу. Так можна визначити, що найчастіше «Королеві болю» збирають Power Treads і Bottle, щоб комфортно було стояти на середній лінії.
  Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні
  Після можуть обирати ситуативно предмети. Деякі воліють купувати Orchid Malevolence, щоб збільшити показник інтелекту і заборонити ворогам чаклувати на час. Після можна купити Linken's Sphere, яка допомагає блокувати одну спрямовану здатність. Застосовувати цей артефакт можна і на союзного героя. Оскільки кінцева здатність поліпшується разом з Aghanim's Scepter, то цей предмет також популярний на героя.

  Сильні і слабкі герої

  Здогадатися, хто контрит Квопу - нескладно. Оскільки героїня сильна завдяки своїм здібностям, у тому числі і стрибати, то будь-які персонажі, які можуть накласти сайленс на «Королеву болю», відразу ж стають сильніше її. Так, за статистикою, дуже багато шкоди завдає героїні Puck, який може і зв'язати, і «закрити» її. Неприємним суперником виявляється і Silencer, який має ультимативну здатність - сайленс по всім ворогам, а також кілька інших скілів об, які можуть заборонити Квопе чаклувати.
  Queen Of Pain (Квопа), "Доту 2" - гайд по героїні
  Небезпечним для Queen of Pain виявляється Techies. Цей герой має рут і сайленс, що теж може помітно зменшити темп Квопы. Від героїні може сильно постраждати Chen, який ніяк не може зупинити її. У нього немає жодного дизейбла проти неї. За цією ж логікою можуть отримати від «Королеви болю» багато саппорти, які мають трохи здоров'я і позбавлені станів і уповільнень.

  Популярі новини
  Загрузка...