Які секрети "Морровінда" приховує від нас безмежний світ Вварденфела?

98 0 Новини високих технологій

Випущений в 2002 році "Морровинд" продовжує радувати своїх шанувальників і донині. Але навіть ті, хто проходить гру в десятий раз, не дізналися всіх секретів "Морровінда". Так що ж ще приховує від нас безмежний світ Вварденфела?

Секретні торговці

Головний секрет "Морровінда" - де роздобути побільше грошей. Щоб продати чесно награбоване майно, доведеться побігати по містах, пошукати торговців. Більшість з них мають незначну кількість золота. А значить, дорогі артефакти доведеться або обмін з доплатою на золото, або зберігати в скринях до кращого дня. А можна скористатися послугами двох олігархів "Морровінда". Першого з них можна знайти в Кальдері, на другому поверсі маєтку Гораков. Скамп має в своєму розпорядженні сумою в 5000 дрейків. Послугами цього торговця зручно користуватися протягом усього ігрового шляху. Другий - грязекраб на Узбережжі Азуры, на схід від Вівека. У нього сума серйозніше. 10000 дрейків буде достатньо, щоб продати дорогі, але не знадобилися артефакти. Важливий плюс цих торговців - вартість продажу не залежить від рівня торгівлі або привабливості.

Швидкі ноги на старті

Покинувши канцелярію Сейда Ніна, варто відразу відправитися в Кальдеру. Слідуючи по північній дорозі, можна зустріти торговку по імені Пемени. Вона запропонує супроводити її до Гнаар Мока. З цим квестом впорається і новачок. Якщо дійти до місця призначення, нагородою буде артефакт "чоботи ослепляющей люті". Вони накладають заклинання сліпоти, але й дають надбавку до швидкості в 200 пунктів. Сліпоту можна нейтралізувати, збільшивши яскравість в налаштуваннях, а швидкість буде приємним бонусом до початку гри.


Гільдія вбивць в ліжку

Цей секрет "Морровінда" буде доступний після встановлення офіційного доповнення Tribunal. Під час сну випадковим чином на гравця будуть нападати ассасини з темного братства. Вони екіпіровані в дорогу броню і озброєні дротиками вартістю 2000 золота кожний. Спускаємося на нижній поверх гільдії бійців в Балморе. За першими дверима будуть два двоярусних ліжка. Відпочивши на лівій, герой прокинеться від гучного шуму, а ассасин з усім своїм добром застрягне в текстурах ліжка. Перемігши його майже без опору, забираємо обладунки та зброю. Продати їх можна у вищеназваних торговців.
Які секрети "Морровінда" приховує від нас безмежний світ Вварденфела?

Швидке проходження

Для любителів швидкого проходження також є один секрет "Морровінда". Самостійно знайшовши Печеру Втілення, герой автоматично пройде кілька випробувань. Печера Втілення знаходиться в горах, на захід від Тель Воса. Шлях до неї тернистий і небезпечний, так що доведеться побродити по околицях. Ну або скористатися зіллям левітації і з висоти пташиного польоту відшукати заповітну локацію.
Які секрети "Морровінда" приховує від нас безмежний світ Вварденфела?

Книга унікальних рецептів

Любителі ігрових сюрпризів оцінять книгу по приготуванню страв національної кухні Морровінда "Секрети Редоранской кухні". Знайти її можна в місті Альд'рун, маєток Ллетри за Скаром. У ній описана пара непоганих рецептів, які припадуть до смаку навіть самим вибагливим гурманам.
Які секрети "Морровінда" приховує від нас безмежний світ Вварденфела?
Скільки ще таємниць приховує чарівний світ "Морровінда"? Знаходячи все нові й нові, варто пам'ятати: головний секрет гри "Морровинд" - її безмежність і унікальність.

Популярі новини
Загрузка...