Кращі симулятори далекобійників на ПК

353 0 Новини високих технологій

Кращі симулятори далекобійника – захоплюючі ігрові пригоди, що пропонують користувачам сісти за кермо великогабаритного вантажного автомобіля. Дана професія подобається багатьом дітям, але далеко не кожен дорослий може осилити всі її труднощі. У будь-якому випадку завдяки іграм ми маємо можливість відчути всю складність і романтику довгих поїздок на вантажівках. Але не будемо поспішати, спочатку розглянемо сам ігровий жанр та його особливості.

Що це за ігрове напрямок?

Щоб визначитися з найкращими симуляторами далекобійника, необхідно спочатку уважно розглянути ігрове спрямування. Насправді, цей жанр є досить специфічним і не таким поширеним на ринку розваг в порівнянні з іншими варіантами. Але це не заважає подібним іграм мати особисту аудиторію фанатів, які з великим задоволенням проводять десятки годин і насолоджуються кожним моментом пригоди.


Кращі симулятори далекобійників на ПК
Особливо радують користувачів якісні автомобілі, широкі простори для поїздок і навіть економічна складова. Деякі ігри пропонують чисто перевозити вантажі, інші надають можливість взяти участь в невеликому екшені і навіть отримати порцію позитиву від гумористичної складової. Одне відомо точно, різноманітності тут предостатньо.

Особливості цих ігор

Визначити, який симулятор далекобійників краще, не так просто. Кожен ігровий проект володіє своїми індивідуальними особливостями. Серед них можна відзначити наступні:
 • Широкий набір транспортних засобів вантажного типу.
 • Безкраї простори для транспортування вантажів.
 • У більш нових ігрових проектах передбачена система детальної кастомізації кабіни і зовнішнього вигляду вантажівки.
 • Передбачений менеджмент управління фінансами і зайнятістю.
 • Приємна графіка.
 • Реалістична система управління вантажівкою в умовах насиченого дорожнього руху.
 • Кращі симулятори далекобійників на ПК
  Переваг у ігор предостатньо, залишається тільки вникнути у всі доступні варіанти і почати вибирати найкращий симулятор далекобійника. Але перш, зазначимо основну мету пригод.


  Головна мета пригод

  Не варто забувати і про сенс всієї активності. Головне, поступово розвиватися, накопичувати гроші і купувати нові вантажні фури. Деякі ігри передбачають виконання певної кількості квестів і навіть створення особистої успішної компанії транспортування. Але в більшості випадків розваги не мають кінця і дозволяють насолоджуватися оточенням стільки, скільки душі завгодно, що робить ігрові проекти унікальними і цікавими. Не варто забувати про різні досягнення, рекорди і навіть багатокористувацькі режими.
  Кращі симулятори далекобійників на ПК

  Ігри для персональних комп'ютерів

  Тепер приступимо до розгляду доступних ігор для ПК. Практично кожен ігровий проект для цієї платформи можна назвати кращим симулятором далекобійника. Але не будемо розглядати всі доступні розваги, а відзначимо найбільш пріоритетні:
 • Euro Truck Simulator – краща гра, доступна на даний момент користувачам. Крім того, що можна прокотитися по всій Європі, вона ще має спеціальний багатокористувацький режим, величезну колекцію контенту і досі є актуальною.
 • American Truck Simulator – найсвіжіший реліз жанру симулятора далекобійника, який пропонує відправитися в американський регіон і побудувати кар'єру професійного водія. Нові автомобілі, дороги, міста і умови перевезень додаються.
 • "Далекобійники" – російська розробка, яка в свій час була досить популярною і культової. Ідеальною ігрову механіку складно назвати, але частка інтересу і азарту все ж присутня.
 • On the Road – досить захоплююча розвага з мінімальним набором економічних функцій, але просторим світом і цілою колекцією вантажних автомобілів.
 • BIG MUTHA TRUCKERS – гумористична гра, яка пропонує стати частиною цілої банди «Великої матусі». Концепція гри має прості функції, для обкатування доступні невеликі простори, зате необов'язково займатися легальними перевезеннями. Крім цього, за вами постійно будуть полювати рекетири і поліція. Як з ними діяти, вирішувати тільки вам.
 • Кращі симулятори далекобійників на ПК
  Цього набору кращих симуляторів далекобійника на ПК цілком достатньо для повного освоєння жанру. Крім того, враховуючи високий рівень якості, грати буде цікаво і захоплююче. Вивчайте всі особливості, уважно читайте підказки, і ви досягнете успіху. А ми поки розглянемо доступні ігри для мобільних платформ.

  Ігри для мобільних платформ

  Сучасні платформи та планшети намагаються не відставати за якістю і пропонують масу розваг. Серед доступних ігрових проектів теж можна виділити найбільш кращі симулятори далекобійника на "Андроїд", які, звичайно, не дотягують до рівня ПК, але знаходяться на вірному шляху розвитку:
 • Offroad Truck Driving Simulator – ця гра є найбільш якісної серед усіх існуючих аналогів і пропонує просто попрацювати водієм большегруза. Графіка, кількість доступних автомобілів і цікаві завдання, всі вас однозначно порадує.
 • World Truck Driving Simulator – пропонує просторий світ для транспортування вантажу. Присутній економічна складова, але доступно не так багато вантажівок на вибір. В принципі, гра тримає планку інтересу і постійно поповнюється новим контентом.
 • Truck simulator: Europa 2 – а цей ігровий проект розрахований не тільки на можливість перевозити вантажі, але і перевірить ваш рівень професіоналізму. Реалістична модель управління фурою, комплексні ПДР, штрафи і навіть арешти у разі порушення.
 • Big Truck Hero 2: Real Driver – не такий великий ігровий проект, зате з досить якісною графікою і великим набором американських вантажівок. Транспортувати вантажі треба не тільки по путівцях, але і в умовах великого мегаполісу.
 • Кращі симулятори далекобійників на ПК
  Як бачите, самі кращі симулятори далекобійника на Android володіють своїми цікавими сторонами. Обов'язково варто витратити трохи часу і просто оцінити всі наявні у них можливості. Але враховуйте, що для стабільної гри знадобиться досить потужний мобільний пристрій.

  Топ ігрових проектів

  Як правило, невеликі огляди не дозволяють звернути увагу на всі доступні ігри. Тому, щоб ви могли визначитися, в які самі кращі симулятори далекобійника на ПК пограти, ми склали особистий топ. Спочатку прочитайте наші рекомендації, а вже потім можете сміливо проводити час і в інших аналогічних розвагах:
 • Euro Truck Simulator.
 • American Truck Simulator.
 • On the Road.
 • Trucks & Trailer.
 • GERMAN/UK TRUCK SIMULATOR.
 • BIG MUTHA TRUCKERS.
 • SPINTIRES: MUDRUNNER.
 • SCANIA TRUCK DRIVING SIMULATOR.
 • 18 WHEELS OF STEEL.
 • "Далекобійники".
 • Кращі симулятори далекобійників на ПК
  Тепер у вас буде особистий список кращих симуляторів далекобійника, який забезпечить довгі години пригод. Кожна гра володіє індивідуальними особливостями і просторами для обкату на вантажівках. Ви точно не пошкодуєте, що витратили час на ці ігрові проекти.

  Популярність на ігровому ринку

  А настільки популярні ці ігри серед спільноти? Насправді цей жанр не так поширений і призначається виключно для обмеженого кола фанатів. Порівняно з іншими ігровими напрямками, симулятор управління фурою має набагато менше зацікавлених користувачів. Чи зміниться ситуація надалі? Ми вважаємо, що краще не стане, але гірше точно не буде. Тому якщо вас зацікавив цей жанр, то обов'язково випробуйте доступні пригоди.
  Кращі симулятори далекобійників на ПК

  Подальша доля жанру

  Наостанок хотілося б відзначити, що список кращих симуляторів далекобійника напевно не зміниться. Єдиною компанією, яка займається розробкою, це SCS Software. Саме вони активно продовжують працювати над створенням DLC і нових ігрових проектів. Більше поки ніхто не прагне освоїти даний жанр, а багато інших студії розробників в основному звертають увагу на мобільні платформи. Тому чекати чогось новенького найближчим часом не варто. Добре те, що для розваги доступна досить серйозна колекція ігор в цьому жанрі. Тепер ви володієте всією інформацією щодо цього напрямку. Як бачите, хоч жанр і особливо не розвивається, серед всіх доступних ігор є і досить якісні розваги. Залишилося тільки виділити трохи часу і провести його в ролі професійного водія, щоб особисто вивчити всі особливості і постаратися досягти успіху.

  Популярі новини
  Загрузка...