Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження

201 0 Новини високих технологій

Кращі файтинг – досить цікавий список ігрових проектів, які заслуговують вашої уваги. Сьогодні ми розберемо найбільш захоплюючі і пріоритетні розваги даного жанру. Розповімо про доступних платформах і навіть уявімо топ найбільш якісних розробок. Але не будемо занадто поспішати і спочатку розглянемо сам жанр цих пригод.

Що це за жанр?

Найкращі файтинг відрізняються гарною якістю і цікавою подачею історії, особливо варто відзначити старанність у плані механіки. Цей жанр відрізняється від інших тим, що основний зміст ігрового процесу полягає в постійному битві між героями. Спочатку були суто випробування і бійцівські турніри, потім з'явився сюжет і навіть онлайнова складова. Жанр не стоїть на місці і постійно розвивається, пропонуючи досить цікаві ідеї. Сучасні кращі файтинг відрізняються гарною графікою і почувають себе непогано, так як конкуренція в даному напрямку мінімальна.


Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження
Головними відмітними особливостями цього жанру є: механіка запеклого бою, рясне кількість прийомів і комбо, харизматичні герої і т. д. Примітно, що спортивні файтинг не володіють такою високою популярністю, як фентезі-напрям.

Рівень популярності жанру

Кращі файтинг – ігри, які добре показали себе в цьому жанрі. Зараз в сегменті спостерігається монополія декількох ігрових серій, що не особливо засмучує фанатів. Порівняно з іншими жанрами, популярність файтинга знаходиться на одному рівні з гонками, і це цілком влаштовує розробників. Вони продовжують створювати нові частини, активно підтримують вже наявні напрямки і отримують непогані гроші. Натомість фанати мають доступ до десятків цікавих персонажів, можуть познайомитися з різними історіями і мають можливість змагатися між собою в багатокористувацьких режимах. Якщо навіть популярність цього жанру не росте, то вона залишається на колишньому рівні і не падає.


Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження

Особливість в проходження цих ігор

Важливим моментом є проходження кращих файтинг. Якщо раніше достатньо було перемогти в турнірі і битися з самим сильним героєм, то тепер гравцям доступний сюжет, різноманітні випробування і можливість змагатися в онлайн-режимі. Історії в файтінгах розповідають про появу конфлікту, в більшості випадків розкриваються біографії бійців і навіть наслідки їх перемоги. Далеко не кожен персонаж має добрі наміри, деякі з них мріють про світове панування.
Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження
Правда, тривалість проходження основної історії не займає багато часу і найчастіше відкриває доступ до наступним ігровим функцій. Якщо брати в облік гри-сервіси, то у них немає кінцівки, прогрес постійно продовжується, а в якості бонусів пропонуються різноманітні елементи кастомізації. Особливий інтерес викликають змагальні ігрові режими, що передбачають просування по рангах і різноманітні нагороди. Часом навіть на основі наявного контенту влаштовують киберспортивные змагання, що не може не радувати. Загалом, проходження гри – не основна мета розваги, сенс цього полягає тільки в навчанні, після якого відкриваються великі можливості для реалізації особистого потенціалу. Тому не будемо тягнути час і відразу приступимо до розгляду доступних ігрових проектів.

Ігри для персональних комп'ютерів

Для початку звернемо увагу на комп'ютери, які довгий час ігнорувалися розробниками файтинга. Але тепер ситуація кардинально змінилася, і ПК став найбільш насиченим платформою в плані цього жанру. В якості прикладу поспішаємо представити ряд найбільш актуальних і цікавих ігор:
 • Injustice 2 – кращий файтинг на ПК і на інші платформи. Розробникам вдалося досягти нереального рівня якості, надавши користувачам можливість повністю поринути у світ героїв і лиходіїв від компанії DC. Крім досить цікавого сюжету, що розповідає історію протистояння різних всесвітів, у гравців є можливість зіграти за кілька десятків оригінальних бійців.
 • Mortal Kombat X – остання частина культового файтинга, який знаходиться на ігровому ринку вже більше 10 років. З кожною новою серією гра стає краще, цікавіше і продовжує історію багатьох бійців всесвіту.
 • Tekken – динамічний файтинг з цікавим сюжетом, який прийшов на простори комп'ютера тільки після тривалого перебування на ігрових консолях. Зміна платформи пройшла вдало і надала можливість багатьом доторкнутися до оригінальної всесвіту про професійних бійців.
 • Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження
  Головною особливістю цих ігор є те, що вони доступні не тільки на ПК, але і для консолей. Такий незвичайний поворот для жанру виявився вдалим і дав поштовх для активного розвитку напрямку. Приємно усвідомлювати, що розробники приділили увагу персональних комп'ютерів і зробили це під час релізу культових частин ігрових серій. На даний момент перераховані проекти є найкращими для цієї платформи.

  Ігрові проекти для консолей

  Тепер відзначимо найбільш цікаві ігри з кращих файтинг для ігрових консолей. Щоб не повторюватися з попереднім списком, ми відзначимо інші найбільш пріоритетні проекти:
 • Серія Naruto – незважаючи на те, що ця серія доступна на ПК, спочатку вона з'явилася на приставках. Крім того, деякі частини досі доступні на інших платформах. Ця історія розповідає про світ ніндзя зі своїми політичними поділами, ворогами і бойовими змаганнями, в яких гравцям і належить брати участь.
 • Dead or Alive – оригінальна серія файтинга, в якій користувачам пропонують битися в ролі молодих і привабливих дівчат. Об'ємні форми, відкриті наряди і високий драйв битви - все це до цих пір користується великою популярністю серед фанатів жанру.
 • WWE – серія ігор, яка з'явилася після популяризації шоу боїв без правил. Постановочні бої стали основою для створення видовищного і досить цікавого файтинга, який пропонує битися в ролі професійних спортсменів.
 • Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження
  Насиченість асортименту для ігрових консолей набагато більше, але з іншими ігровими проектами ви познайомилися вже особисто. Ми відзначили найбільш популярні варіанти, на які обов'язково варто звернути свою увагу.

  Розваги для мобільних платформ

  Хто б міг подумати, що кращі файтинг для "Андроїда" стануть цілком реальними і дадуть можливість користувачам битися на мобільних платформах. Поки цей ринок не такий насичений розмаїттям, але вже можна відшукати досить цікаві варіанти і приємно провести час:
 • Vikings Fight: North Arena – високо оцінений ігровий проект, що пропонує поборотися на арені з іншими гравцями в ролі вікінга. Кастомізація, змагальний режим і можливість взяти участь у масове побоїще – все це вже є у вільному доступі.
 • Shadow Fight – якщо ви любите самураїв, то пропонуємо обов'язково звернути увагу на цю ігрову серію. Тут в одному бою зійдуться ніндзя, іноземні вояки і корінні японські герої.
 • UFB: Ultimate Fighting Bros – простий у виконанні, але досить цікавий і видовищний файтинг. Вона розрахований на багато користувачів складову і пропонує просто вибрати одного з двох бійців, які володіють цілим набором різних комбо, захоплень і простих ударів. Перемагає тут тільки самий вправний гравець.
 • Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження
  Мобільні платформи не відстають від інших аналогів, і це підтверджує список кращих файтинг. Залишається тільки особисто протестувати запропоновані ігри і добитися доброго результату.

  Топ ігор-файтинга

  Незважаючи на те що ми розібрали кращі ігри-файтинг для доступних ігрових платформ, далеко не кожному користувачеві їх буде достатньо. Тим більше, що ми не торкнулися і масу інших представників жанру. Тому, щоб виправити ситуацію, пропонуємо вашій увазі топ кращих ігрових проектів, які будуть вам цікаві:
 • Injustice 2.
 • Mortal Kombat X.
 • Tekken 7.
 • Street Fighter V.
 • SoulCalibur.
 • Skullgirls.
 • BlazBlue.
 • The King of Fighters XIII.
 • Punch Club.
 • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.
 • Кращі файтинг: огляд кращих ігор, опис, проходження
  Це список кращих файтинг на PC і ігрові консолі. Можете вибирати будь-які проекти і насолоджуватися процесом битви. Кожне із зазначених розваг як мінімум вас приємно здивує.

  Подальша доля жанру

  Залишилося тільки розглянути подальшу долю жанру, з якої все буде добре. Це підтверджується тим, що все більше кращих файтинг набувають статусу мультиплатформенність і стають доступними для будь-якого охочого. Навіть легендарна ексклюзивна серія SoulCalibur незабаром відвідає простори персональних комп'ютерів. Природно, графіка, можливості, багатокористувацька складова та інші напрямки будуть ставати тільки краще. Може, навіть ми застанемо момент, коли файтинг перетворяться на повноцінні онлайн-розваги. Тепер ви володієте інформацією щодо цього жанру. Можете вибирати розваги з наших рекомендацій або особисто відчувати кожну вільну гру і отримувати задоволення від процесу. У будь-якому випадку складно не погодитися, що файтинг є унікальним жанром зі своїми особливостями. А багатомільйонна аудиторія фанатів і наявність кіберспортивної складовою тільки підтверджують важливість існування цього ігрового спрямування.

  Популярі новини
  Загрузка...