"Скайрим": одяг для магів і її особливості

219 0 Новини високих технологій

У "Скайриме" одяг для магів користується особливою популярністю. Деякі гравці намагаються її ігнорувати, а багато з великим задоволенням прокачують заклинателів і отримують непогані бонуси. У будь-якому випадку цей тип одягу є корисним і унікальним в естетичному плані. Сьогодні ми розглянемо деякі питання, пов'язані з цим ігровим елементом, а також торкнемося тематику модифікацій. Але про все по порядку, і в першу чергу звернемо увагу на переваги цього спорядження.

Різновиди цієї одягу

У "Скайриме" одяг для мага є унікальним контентом. Її не так багато, вона дає серйозні бонуси, і часом її не так легко відшукати. Не варто забувати про наявність спеціальних комплектів, які тільки підсилюють позитивний ефект. Для початку ми відзначимо наявні набори:


 • Вбрання Архимага – проста одяг, що є доказом того, що ви досконало володієте магією.
 • Майстер школи руйнування – основний символ заклинателів наймогутнішою школи.
 • Псиджики – вбрання самого древнього ордена магів.
 • Містичне вбрання – доступні тільки рукавички, і то виключно як квестового предмету.
 • Міфічний світанок – одяг древніх магів, зберігається в музеї.
 • Вбрання майстра – універсальна роба заклинателів, які змогли освоїти одну з шкіл.
 • "Скайрим": одяг для магів і її особливості
  Як бачите, в "Скайриме" одяг для мага не так сильно поширена. Тим не менш вона є, і ми рекомендуємо нею скористатися. Як тільки ви одягнете її, то отримаєте бонуси у вигляді прискореного відновлення мани і посилення заклинань.


  Варто її використовувати?

  У "Скайриме" одяг для мага руйнування і будь-яке інше аналогічне вбрання призначається виняткового для певного класу персонажів. Якщо ви граєте воїном або лучником, то це спорядження навряд чи стане вам у пригоді. Варто обов'язково враховувати ці нюанси, інакше ви значно послабити героя, і він буде часто гинути. Читайте опису, вивчайте характеристики і підбирайте виключно корисну і ефективну одяг для пригод.
  "Скайрим": одяг для магів і її особливості

  Місцезнаходження шат

  Не варто сподіватися на те, що одяг для мага в "Скайриме" буде просто відшукати. У деяких регіонах вона повністю заборонена, магія в цих краях не так розвинена, відповідно, і шати доведеться шукати самотужки. Ми просто рекомендуємо звернути увагу на наступні напрямки:
 • Торговці – обов'язково вивчайте їх асортимент, часом там можна буде відшукати досить цікавий варіант магічного шати.
 • Скрині – найцінніше спорядження знаходиться в печерах, підземеллях і в таборах велетнів. Чи готові ви ризикнути, щоб дістати його?
 • Вбивства – в процесі пригоди ви зустрінете багато магів, але далеко не все будуть вам корисні. Ніхто не заважає відібрати у них одяг, правда, без битви не обійтися.
 • "Скайрим": одяг для магів і її особливості
  Може, наші рекомендації і здаються банальними, але вони гарантовано нададуть вам можливість відшукати потрібне спорядження. Пам'ятайте про ці дрібниці і обов'язково досягнете успіху.

  Моди на розширення асортименту

  А як йдуть справи з модами в "Скайриме" на одяг магів руйнування? На щастя, модифікації є і продовжують зростати. Правда, в більшості випадків доведеться додавати одяг з інших ігрових всесвітів:
 • Комплект Грифона – додаток, яке відкриває доступ до одягу з гри "Відьмак".
 • Hedge Mage Armor – дуже красива броня мандрівного мага.
 • Драконова сутність – досить відкрита броня для жіночих персонажів, яку можна зачаровувати.
 • Black Mage Armor – додає цілу колекцію нового вбрання для заклинателів, виконану виключно в чорному кольорі.
 • Ми привели в приклад далеко не всі наявні модифікації, але відзначили найбільш якісні і цікаві варіанти. Залишилося тільки встановити моди на ігровий клієнт і особисто протестувати всі доступні можливості. Незважаючи на нечисленність одягу для магів у "Скайриме", користувачі ради, що розробники ввели контент для заклинателів. Раніше з цим напрямком все було набагато гірше. Тому можна лише подякувати розробникам за те, що вони звернули увагу на прохання гравців. Користуйтеся магічною одягом і покращуйте навички використання заклинань.

  Популярі новини
  Загрузка...