Мангетсу Хозуки: зовнішність, історія персонажа, сила та здібності

274 0 Новини високих технологій

Мангетсу Хозуки, також відомий як "Друге пришестя Демона" - ніндзя з клану Хозуки, який на даний момент повністю знищений. Є шінобі-відступником Села Кривавого Туману (на сьогоднішній день вона називається Селом Прихованого Туману). У нього є молодший брат, який теж є мечником Туману, але вже другого покоління. У них обох була одна мрія - заволодіти усіма примірниками мечів Туману. Наймолодший шинобі, освоїла всі сім клинків. Був здатний керувати ними, але з-за передчасної смерті так і не зміг стати кращим мечником в світі.

Мангетсу Хозуки: зовнішність, історія персонажа, сила та здібності

Характер

Після епохи Третьої Війни шинобі залишилося вкрай мало даних про героїв тих битв. Про його характер можна говорити лише виходячи з слів інших персонажів або флешбеків. Так, наприклад, Кісаме говорив, що Мангетсу Хозуки був дуже спокійним і врівноваженим ніндзя, а також відзначав його надзвичайний талант і швидке зростання здібностей. Третій мизукаге вважав його загрозою, а тому направив його на смертельну місію, після якої той так і не повернувся додому.


Зовнішність

В аніме "Наруто" Мангетсу Хозуки намальований схожим на свого брата, якого показали першим. Він також носить білі волосся до плечей, має гострі зуби і два стирчать ікла. Достеменно не відомо, чи існують родинні зв'язки між усіма ніндзя-мечниками з туману, але ця характеристика властива їм усім. На голові, як і в інших шинобі, красується пов'язка села. Шия Мангетсу Хозуки замотана чимось на зразок бинтів. Зазвичай він носить класичний одяг Киригакуре - чорна майка, світло-сірі штани і високі сандалі. На поясі він завжди носив пляшку з водою. З-за великої кількості схожих рис у Мангетсу і Суйгетсу їх часто називають братами-близнюками. Насправді ж Мангетсу старше свого брата на 7 років.
Мангетсу Хозуки: зовнішність, історія персонажа, сила та здібності

Сила та здібності

Виходячи з того, що Мангетсу був одним з Мечников Туману, можна вже зробити висновок про те, що він дуже сильний шинобі. Більш того, багато персонажів, у тому числі і його брат, кажуть, що він був одним з найсильніших воїнів, що коли-небудь жили в Кривавому Тумані. Також варто відзначити - перше покоління стояло на голову вище своїх послідовників. Головною здатністю Мангетсу Хозуки називають Безшумне Вбивство. Під час останньої війни шинобі він продемонстрував свої виняткові здібності найкращим чином: в той час, коли його союзники були запечатані, він один залишився цілий. Це виділяє його на тлі інших, так як вони теж були з першого покоління.

Популярі новини
Загрузка...