Телепорт в Террарии: особливості та спосіб отримання

229 0 Новини високих технологій

Телепорт в Терарії – досить цікавий і ефективний предмет, що дозволяє швидко переміщатися на відстані 2000 блоків. Багато хто користувачі вже давно задаються питанням, як можна роздобути його. Але поспішаємо вас засмутити, що зробити цього не можна з однієї причини, про яку ми поговоримо далі. А поки розглянемо корисність використання цього предмета.

Призначення цього елемента

Телепорт в Терарії, мабуть, самий бажаний елемент. Завдяки простій конструкції, можна створювати цілі стежки швидкого переміщення. Це значно знижує час подорожі, що деколи грає важливу роль. Правда, є ряд вимог, які необхідно виконувати у обов'язковому порядку:
 • Використовувати телепорт можна в тому випадку, якщо у вас є дві складові частини. Одну ставите в зазначеному місці, іншу переносите далеко далечінь. Створені точки стануть опорним пунктом для швидкого переміщення.
 • Для активації телепорту знадобиться спеціальний перемикач.
 • Складові частини обов'язково потрібно з'єднувати між собою проводами. Якщо ви скористаєтеся кольоровим металом в якості основи, то зможете створити опорну точку, переміщатися в шість інших місць.
 • Телепорт в Терарії: особливості та спосіб отримання
  Як бачите, особливостей предостатньо, залишається тільки уважно виконувати вимоги і користуватися новими можливостями. Обов'язково придбайте цей елемент, він вам точно знадобиться.


  Чи можна створити телепорт?

  А як зробити телепорт в Терарії? На жаль, реалізувати це неможливо, так як він набувається у персонажа під назвою Стимпанкер. Вартість покупки становить 2 золотих і 50 срібних монет. Якого-небудь іншого способу роздобути телепорт не існує. Тому рекомендуємо вам заздалегідь накопичити потрібні кошти, так як купувати потрібно 2 штуки, при цьому не варто забувати про спеціальні складові елементи.
  Телепорт в Терарії: особливості та спосіб отримання

  Невеликі замітки

  Окрім основної функції телепортації, є ряд цікавих моментів:
 • Ви можете переміститися за допомогою гака кішки. Досить кинути її в телепорт, і вона телепортується в іншу точку разом з персонажем.
 • Ящір – місце, куди не так просто потрапити без Плантеры. Але ніхто не забороняє використовувати телепорт, який з легкістю вирішує цю проблему.
 • Молот може поміняти складову частину конструкції, але це не змінить основної функції телепортації.
 • Тепер ви володієте інформацією не тільки про самому телепорте, але і знаєте деякі цікаві тонкощі. Залишилося тільки заручитися нашими спеціальними рекомендаціями, особисто протестувати всі доступні можливості.

  Популярі новини
  Загрузка...