God of War Ascension: проходження, історія створення, сюжет

209 0 Новини високих технологій

Проходження God of War Ascension - це завжди буря емоцій від кривавого калейдоскопа люті титану Кратоса. Гра являє собою слешер з елементами логічних завдань, вбивства різноманітних міфологічних монстрів і давньогрецьких богів Олімпу від третьої особи. Як і в попередніх частинах серії, розробка велася студією Santa Monica, а видавництвом зайнялася корпорація Sony Computer Entertainment. God of War Ascension на ПК так і не вийшла, так що пограти в неї можна тільки на PlayStation 3.

Передісторія

God of War Ascension: проходження, історія створення, сюжет
Вся серія God of War заснована на давньогрецькій міфології, приправленою цікавими нововведеннями від авторів. Гравцеві надається можливість керувати правою рукою бога війни Ареса - Кратосом. Одного разу його "бос" з допомогою обману змусив головного героя вбити своїх рідних. Кратос не зміг винести такої зради і не став миритися з жорстокою дійсністю. Блідий титан зраджує священну клятву і оголошує війну своєму колишньому господареві. За цей вчинок його відправляють у в'язницю, де він піддається жорстоким тортурам посіпак богині помсти. Тут і починається проходження God of War Ascension.


Основний сюжет

God of War Ascension: проходження, історія створення, сюжет
Історія вийшла восьмою в серії. При цьому вона розповідає про події, які передували всім попереднім частинам. Проходження гри God of War Ascension починається зі сцени у в'язниці. Эринеи мучать молодого Кратоса за те, що він зрадив кровну клятву, дану Аресові тисячі років тому. Він піддається тортурам Мегери, але все ж вислизати від своїх жорстоких наглядачів. Эринеи переслідує втікача, і попутно головний герой розуміє, що вся темниця являє собою тіло першого порушника божественної клятви - Бріарея, який був схильний метаморфозі за зраду самого Зевса. В один момент Кратос потрапляє під дію магії ілюзій, створеної Тисифоной і її іншому Демоном. Герой успішно долає цю перешкоду і починає бій з Мегерою. Він вбиває її. В нагороду він отримує амулет Уробороса, вкрадений Эрнеей артефакт.


Потім події проходження God of War Ascention переносять гравця у флешбэк, події якого розповідають про те, що ж сталося за три тижні до укладення Кратоса. Там він стикається з ілюзіями і говорить з Оракулом. Титан вбиває його, але перед смертю старець встигає сказати, що героєві необхідно відвідати острів Делиос і забрати Око Правди.
God of War Ascension: проходження, історія створення, сюжет
Герой знищує зберігачів артефакту і відправляється на зустріч з Орксом в гавань Кирии. Через тиждень він потрапляє на острів Делиос, де йому належить досліджувати напівзруйновану статую Аполлона, але раптово його атакують эринеи і беруть в полон. Оркс допомагає головному герою і звільняє його. Він дає Кратосу свій Клятвою Камінь і розповідає про змову Ареса і эриней проти Зевса. Потім проходження God of War Ascension стає набагато складніше. Титан проходить випробування, після чого отримує Око Правди, але після знову потрапляє в засідку до эринеям. Вони беруть його в полон і відбирають весь інвентар. Після гравці переміщають в даний час. Кратос проходить безліч битв і в фіналі приходить в Спарту. Там його змушують вбити свого друга. Він розуміє, як жахливий цей світ і вирішує стати на чолі Олімпу. У кінці проходження God of War Ascension Кратос стає богом Війни.

Оцінки критиків

Гра отримала величезну кількість позитивних відгуків. Масштаб і епічність на такому високому рівні, що практично всі ігрові видання поставили найвищі оцінки. Також гра була удостоєна безлічі нагород, в тому числі за кращий сценарій.

Популярі новини
Загрузка...