Елізабет у Bioshock: історія персонажа, характер зовнішність, роль в перших епізодах гри.

217 0 Новини високих технологій

З часу появи цей персонаж явно зміцнився в сюжеті, а також умах мільйонів фанатів серії Bioshock. Елізабет - це один з перших прикладів корисних помічників у грі. З її появою люди почали замислюватися над тим, як же вони раніше жили з усіма цими марними соратниками, наприклад, в серії Call of Duty? З появою у грі Bioshock Елізабет вся система персонажів-помічників змінилася докорінно. Гра дала зрозуміти всім студіям те, як же треба робити опрацьованих героїв в подібних творах.

Коротка інформація про Елізабет в Bioshock Infinite

Елізабет у Bioshock: історія персонажа, характер зовнішність, роль в перших епізодах гри.
Це молода, двадцятилітня дівчина з серії ігор про постапокаліптичному майбутнє. Є головним героєм третьої частини - Infinite. З самого свого народження в Bioshock Елізабет була в'язнем високої башти, що охороняється Солов'єм - птахом-роботом, який згодом став її єдиним другом. Головний герой серії отримує завдання, згідно з яким він повинен звільнити дівчину.


У Bioshock Елізабет володіє деякими та іншими паранормальними здібностями. Під час всієї сюжетної лінії її затриманням займається відразу дві протиборчі фракції - партія правителів "Засновники" і опозиційний рух Голос Народу. Обидві організації прагнуть отримати контроль над Елізабет, так як вона є ключем до перемоги в цій громадянській війні, і тільки вона здатна назавжди змінити місто.

Передісторія Елізабет

Елізабет у Bioshock: історія персонажа, характер зовнішність, роль в перших епізодах гри.
Дівчина народилася в 1892 році. Справжнє ім'я персонажа в Bioshock Infinite - Анна де Вітта. Її батьком був головний герой третьої частини Букер де Вітта, державний службовець бюро розслідувань Пінкертон. Саме за нього доведеться проходити сюжетну лінію. Незадовго до народження дитини Букер був звільнений. Причиною стала його зайва жорстокість при виконанні робочих обов'язків. Про матері Елізабет нічого не відомо, якщо не вважати інформації про те, що вона померла при пологах. Після цього він став грати в карти та казино, зловживати алкоголем, а також впав у глибоку депресію з-за величезних боргів.


Початок сюжетної лінії в Bioshock Infinite. Пошуки Елізабет

На самому початку гри, коли Букера везуть до маяка, він вперше натикається на фотографію своєї дочки, хоча на цей момент він ще не розуміє, хто ж вона така. На задній частині фотокартки він бачить послання. Воно свідчить про те, що дівчину треба доставити в Нью-Йорк. Він вважає це чудовою можливістю покрити свої борги і вирішує взятися за цю роботу. По прибуттю на маяк він бачить храм, на якому написано якесь пророцтво. У ньому йдеться про те, що Сім'я Пророка має сісти на трон. При виході з святилища Букеру належить пройти хрещення, під час якого герой ледве не гине. У несвідомому стані йому є бачення, у якому Нью-Йорк знищений пекельним полум'ям. Пройшовши вулицями Колумбії, головний герой починає розуміти, що дівчина, яку треба доставити в інше місто, далеко не так проста. Елізабет є чимось на зразок ідола або бога. Всюди розвішані її плакати, всі говорять тільки про неї, саму дівчину називають "агнець Колумбії". Далі головний герой проникає в нещасну башту і приступає до порятунку героїні.

Порятунок Елізабет

Елізабет у Bioshock: історія персонажа, характер зовнішність, роль в перших епізодах гри.
Потрапивши в башту Агнця, головний герой зауважує, що всередині споруди знаходиться науковий комплекс. Єдина мета цієї будівлі - проведення дослідів та експериментів над ув'язненою. На стінах колом розклеєні плакати, на яких написано: "Ніколи не розмовляйте з особиною", "Не відповідайте їй". Також усюди розкидані графіки і результати аналізів по відтворенню здібностей Елізабет. Далі герой спрямовується на другий поверх, де вперше зустрічає героїню. На його очах вона розкриває межпространственный розрив, з іншого боку якого видно Париж. Букер слід за Елізабет, після чого у них зав'язується розмова. Його перериває страж, але герой успішно знищує його. Таким чином вони залишають вежу.

Популярі новини
Загрузка...