Моди для "Варкрафт 3": особливості та рекомендації

228 0 Новини високих технологій

Моди для "Варкрафт 3"– яскравий приклад того, що творчість гравців може значно поліпшити ігрове пригода. Різноманітний контент, функціональні особливості і маса інших елементів - все робить гру краще і цікавіше. Залишається тільки розібратися в доступному асортименті, відзначити найбільш пріоритетні доповнення і вирішити, а чи варто взагалі ними користуватися.

Оновлення контенту

Але перш ніж ми почнемо розбирати моди для "Варкрафт 3", розглянемо загальний принцип використання модифікацій. Оновлення контенту – процес поліпшення загальної бази гри, який робить гру повніше, додає сюжетні лінії, нові раси і масу інших цікавих елементів. Для цієї гри модифікації стали цілим плацдармом для численних поліпшень. Варто лише згадати найпопулярнішу MOBA під назвою Dota, яка з'явилася в результаті користувальницького втручання в основні структурні елементи гри. Та й крім цього, всесвіт of warcraft наповнювалася сміливими і досить цікавими ідеями.


Правда, занадто поспішати з використанням модифікацій не варто, спочатку варто задуматися, а чи доцільно їх використовувати?
Моди для "Варкрафт 3": особливості та рекомендації

Варто користуватися модифікаціями?

Моди на "Варкрафт 3"спочатку додавали контент в гру, але був один делікатний нюанс – часом вони йшли врозріз з основною історією. Так, з'являлися різноманітні фракції, змінювався зовнішній вигляд і маса інших елементів, але при цьому не завжди дотримувалася канонічність і атмосфера пригоди. Природно, подібне судження не стосується якісних доповнень, але, на жаль, таких не більшість. Тому навіть поява нових модів на "Варкрафт 3" ніяк не рятувало ситуацію. Отже, вам варто особисто вирішити: чи користуватися модифікаціями чи ні? Чи дійсно вам потрібна історія або ви граєте чисто заради задоволення?


Не поспішайте з прийняттям рішення, так як від цього залежить весь інтерес до пригоди. А ми поки розглянемо найбільш цікаві та рекомендовані варіанти модифікацій.
Моди для "Варкрафт 3": особливості та рекомендації

Найбільш цікаві доповнення

Сучасна база модифікацій готова здивувати кожного любителя інтерактивних розваг різноманітними модами на раси "Варкрафт 3", оновленими сюжетними лініями, фракціями і багатьом іншим. А щоб ви почали своє знайомство з найбільш якісних варіантів, ми рекомендуємо наступні моди:
 • Warcraft 3: TFT – саме популярне доповнення до гри, яке додає шість нових фракцій конфлікту. Приємно те, що всі нові сторони пов'язані зі всесвіту Warcraft.
 • "Орда Скверни" – як ви вже зрозуміли, додає оновлених орків, роблячи їх значно сильніше. Така переробка дозволяє відчути весь гнів "зелених воїнів", які першими вступили на землі Азерота.
 • Кампанія: Legion & Orcs. Цей мод на "Варкрафт 3" відкриває доступ до нового пригоди, яка розповідає про події зіткнення орків з загонами Легіону.
 • Моделі з World of Warcraft: Pack 3 – графічне додаток, що додає в гру оновлені графічні елементи. Тепер деякі ключові персонажі будуть виглядати значно краще.
 • Моди для "Варкрафт 3": особливості та рекомендації
  Моди на "Варкрафт 3" можуть бути різнобічними як в плані сюжету, так і в плані графічних поліпшень. Головне - зібрати особисту колекцію і створити абсолютно нову атмосферу гри. Ми перерахували найбільш популярні і актуальні модифікації. Ви ж можете відшукати ще десятки різних і цікавих варіантів. Читайте опис, додавайте тільки найбільш цікаві варіанти і просто отримуйте задоволення від гри.

  Популярі новини
  Загрузка...