Двемеры Скайріма: характеристика, історія зникнення

304 0 Новини високих технологій

Раса двемеров Скайріма - це один з багатьох народів ельфів, які проживали на півночі континенту Тамріель близько 4 тисяч років тому. Люди, навіть внутрішньоігрові персонажі, часто плутають глибинних ельфів з гномами. Це одна з найчастіших помилок, що стосуються лоров всесвіту The Elder Scrolls. У грі не існує людей-карликів, які орудують сокирами. Раса двемеров Скайріма зникла після виверження Червоної гори, що стало кінцем Першої ери.

Коротка характеристика раси двемеров

Двемеры Скайріма: характеристика, історія зникнення
Глибинні ельфи - це народ, що населяє великі підземні міста Скайріма. Залишки їх споруд досі розкидані по всьому Тамриэлю. Єдиними свідченнями їх зовнішності на сьогоднішній день є статуї. Завдяки цим спорудам ми можемо знати, що, як і інші ельфи, двемеры володіли гострими вухами і високим зростанням. Чоловіки відпускали довгі бороди, деякі представники заплітали дреди.


Історія двемеров Скайріма

Щодо походження і подальшої життя глибинних ельфів мало що відомо. Свідчення про життя древньої раси нечисленні, але вони серйозно допомагають у спробах відтворення їх побуту і культури.
Двемеры Скайріма: характеристика, історія зникнення
Двемеры Скайріма, як і більшість інших ельфійських рас, походять від альдмеров - прабатьків всіх мерів Нирна. Вони відокремилися від "Першого народу" приблизно в середині Меретической ери. Хоча більша частина двемеров і проживала в Скайриме, головне місто у них знаходився в Морровинде і називався Вварденфелл. У перекладі це слово означає "Місто Міцного Щита".

Релігія двемеров

Глибинні ельфи - це, можливо, єдиний народ всесвіту The Elder Scrolls, який можна назвати атеїстами. Вони завжди відрізнялися розумом, а також при будь-якому зручному випадку намагалися висміяти вірування інших народів, ставлячи навіть вище богів. Незважаючи на це існують відомості, за якими двемеры шанували Магнуса - одного з трьох прабатьків Нирна.


Історія зникнення

Двемеры Скайріма намагалися створити власного бога, що в кінцевому рахунку у них і вийшло. Ним став штучно розроблений з Серця Лорхана Нумидиум - "мідний бог". Також серед цілей двемеров Скайріма було досягнення безсмертя. Серце Лорхана також було задіяно і в цих дослідах. Для цієї мети вони створили три артефакту, допомагають витягти чинності з Мертвого Бога. Ними стали: рукавичка Примарний Стражник, молот Роздільник і ніж Разрубатель. Ситуація з іншими народами серйозно загострилася, так як всі почали розуміти, яка могутність вони могли знайти. Згодом конфлікти спровокували битву при Червоній Горі, після чого всі вони зникли. Багато хто вважають, що вони загинули. Згідно з іншими теоріями, двемерам Скайріма все ж вдалося здобути безсмертя, але вже у зовнішньому вимірі.
Двемеры Скайріма: характеристика, історія зникнення
Їх зникнення - це головна загадка Нирна, яку ніхто так і не зміг розгадати. У п'ятій частині серії головного героя знайомлять з магом, намагаються відтворити картину тих днів. В результаті він також зникає з цього світу.

Де можна було зустріти двемеров?

Єдиний представник цієї раси, залишився в Нирне, - персонаж TES: Morrowind - вмирає від хвороби старий, якого звуть Ягрум Багарт. Єдиний спосіб подивитися на цю расу в Скайриме - мод на двемеров. Це фанатський патч, який не має відношення до лора гри.

Популярі новини
Загрузка...