Поради по проходженню Kingdom Rush

191 0 Новини високих технологій

Жанр tower defence вже давно не викликає бурю емоцій у гравців по всьому світу. У кращому випадку це хороший вбивця часу і легке розвага. Тим цікавіше спостерігати за проектами, що виділяються з загального числа собі подібних. Однією з таких ігор стала Kingdom Rush. Проходження цієї гри подарує безліч годин мультяшних битв і позитивних емоцій у фантазійному світі.

Сюжет

Як такого проходження у Kingdom Rush Frontiers немає. У грі відсутні запаморочливі місії і сюжет з несподіваними розв'язками. Замість цього розробники пропонують глибокий геймплей і механіку, яка увібрала в себе кращі риси жанру. Небагате різноманітність стандартних споруд компенсується численними апгрейдами, унікальними солдатами і доступною бойовою системою.


Башти і війни

Почати варто з вивчення захисних веж. Вони відіграють головну роль у грі. Майже на кожному рівні є можливість вибрати один з доступних варіантів подальшого розвитку. Кожен новий плюс вежі - це змінений зовнішній вигляд і поліпшені характеристики. Причому споруди не виглядають злегка переробленими клонами. Одного погляду достатньо, щоб точно визначити рівень вежі. Крім цього, на локаціях зустрічаються і нейтральні структури, які можна прокачувати і використовувати для своєї вигоди. Спочатку доступні чотири типи будівель вежі: лучників, казарми, магічна вежа і артилерія. Кожен тип гарний проти конкретного роду ворогів, тому комбінація декількох споруд є ключем до перемоги.
Поради по проходженню Kingdom Rush
Унікальні герої, які можуть вільно пересуватися по карті, мають своїм набором характеристик, що відрізняються за силою і типу атаки. Загалом, хороші юніти, які нерідко можуть вирішити результат бою. Це корисно, якщо кілька ворогів зуміли прорвати оборону, а в глибині ще не налаштоване досить веж. Герой блискавично перетне всю карту, ігноруючи практично будь-які перешкоди, і сміливо зустріне ворогів. Герої поступово прокачуються і до фінальної хвилі перетворюються в товстошкірих босів з убивчою атакою. Звертає на себе увагу багате розмаїття ворогів, які помітно відрізняються характеристиками, намальовані з розумінням і любов'ю.
Поради по проходженню Kingdom Rush
На жаль, прогрес зберігається лише в рамках однієї конкретної локації до кінця раунду.

Недоліки

З мінусів можна виділити брак чітко сформульованого левел-дизайну. З часом рівні надокучають, локації стають нудними і одноманітними, але навіть це не зможе вплинути на задоволення, одержуване від проходження Kingdom Rush.

Популярі новини
Загрузка...