Врата Облівіона в "Обливионе": подробиці і призначення

104 0 Новини високих технологій

Врата Облівіона в "Обливионе" – частина всесвіту The Elder Scrolls. З'явилися вони виключно в четвертій серії ігрового проекту і стали основою для нового конфлікту. По суті, розробникам потрібен був якийсь конфлікт, і на цей раз таким стали даедра – містичні істоти з потойбічного світу. Вони вирішили проникнути в Тамріель і поневолити все населення, правда, не очікувалося, що з'явиться відважний герой, здатний зруйнувати їх плани. Так і почалася епоха протистояння між силами добра і зла.

Врата Облівіона - що це?

Основне призначення Брами Облівіона в "Обливионе" ви знаєте, залишилося розібратися з тим, що вони собою представляють. У більшості випадків конструкція не має нічого прикметного, хіба що арку з даэдрическими символами, магічною кулею і можливістю швидко переміщатися між світами. Але іноді подібні портали мають вигляд якогось стихійного явища: виру, незвичайного великого дерева з поглибленням і навіть простий книги. Кожен варіант Брами Облівіона в "Обливионе" володіє певним кінцевим пунктом. Небезпечна похмура арка переносить в Мертві Землі, книга відправляє героя в чарівний світ і т. д. Передбачити, яким саме буде світ по той бік брами, досить складно, але можливо, якщо читати книги і древні письмена, розкидані по Тамриэлю.


Врата Облівіона в "Обливионе": подробиці і призначення

Навіщо потрібні портали?

Ми розглянули сенс існування Брами Облівіона в "Обливионе", тепер же варто звернути увагу на їх функціональне призначення. Якщо дивитися на це глобально, то зазвичай подібні портали служать для швидких переміщень військ темряви для подальшого захоплення земель. Саме це і відбувається в більшості випадків у грі, коли доводиться люто битися з ордами різних монстрів і безсмертних воїнів, що прийшли з іншого виміру.
Врата Облівіона в "Обливионе": подробиці і призначення
Інше призначення порталів зводиться лише до можливості потрапити в інший вимір. Тамріель тільки на перший погляд може здатися маленьким в плані досліджень, але не варто забувати про інші світи, яких тут достатньо. Залишається тільки відшукати Врата Облівіона в "Обливионе" і уважно досліджувати всі доступні простори.


Місце Брами Облівіона в ігровій всесвіту

Як ми вже відзначали раніше, портали такого типу служать основною складовою сюжетного оповідання. Головний герой з'являється виключно під час вторгнення. Основним його завданням є порятунок світу і вигнання візитерів. А квести наповнюються завданнями щодо закриття дверей у потойбічний світ. Можна сміливо сказати, що в грі "Обливион" портали в інший вимір стали основою для створення всього доступного пригоди. Є ще маса інших аналогів-приміром, якщо ви відшукаєте брами у вигляді голови з трьома особами, то зможете відправитися в додатковий пригода до шаленого правителю по імені Шеогорат. Є навіть можливість відвідати простори Хермеуса Мори, правда, для початку треба знайти спеціальну чорну книгу, яка є порталом. Особливостей в цьому напрямків повно, залишається тільки ними правильно скористатися.
Врата Облівіона в "Обливионе": подробиці і призначення

Тематичні модифікації

А як йдуть справи з модом для Брами Облівіона? З цим напрямком все досить зрозуміло і цікаво, так як фанати додають нові пригоди або навіть можливість особисто закликати портал. Найбільш цікавими варіантами є такі доповнення:
  • Ворота Солитьюда – пригода, яка запропонує вам стати чемпіоном арени. Спочатку може здатися, що подібне вже реалізовано у грі, але не варто забувати про те, що тепер битися доведеться на Мертвих Землях.
  • Summon Oblivion Gate – модифікація, що забезпечує можливість закликати Врата Облівіона за особистим бажанням. У вас в інвентарі з'явиться спеціальна книга, за допомогою якої можна вивчити необхідну заклинання.
  • Ворота в Асгаард – ще одне доповнення в жанрі хоррору, яке розповість дивовижну історію таємничої секти, яку все ж таки вдалося схилити на свою сторону цього Бога.
  • Тепер ви володієте всією необхідною інформацією щодо даної теми. Не варто хвилюватися, Врата Облівіона будуть доступні завжди, залишається тільки скористатися ними за призначенням. Грайте, отримуйте задоволення від пригоди і обов'язково користуйтеся цікавими модифікаціями.

    Популярі новини
    Загрузка...