Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки

184 0 Новини високих технологій

Сучасні мобільні телефони на платформі Android замінили нам практично все: блокнот ранкову газету, камеру, телевізор та секретаря. Цей перелік можна продовжувати до нескінченності, і диктофон в ньому точно буде. Хтось цілком може обходитися без запису звуку, а для кого-то це один із критичних моментів. Основними, так би мовити, споживачами диктофонів на «Андроїд» залишаються журналісти, студенти, конспектирующие лекції, письменники, роблять для себе якісь нотатки, працівники медичної сфери та інші групи, де без записів дуже складно обійтися. «Гугл Плей» аж кишить додатками такого плану, але далеко не кожна утиліта відповідає навіть мінімальним вимогам. Так що головна проблема для доброї половини користувачів – це вибір хорошого диктофона для «Андроїда» серед іншого другосортного софту. Тим більше, що немала частина його йде з платної ліцензією поширення, і купувати кота в мішку ніяк не хочеться.


Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
Ми ж спробуємо розібратися в цьому питанні і позначимо кращі диктофон-додатки для «Андроїда». До списку увійшли найбільш тямущі утиліти, які відзначилися своєю якісної складової, так само як і ефективністю, а також великою кількістю позитивних відгуків від користувачів. Відразу варто обмовитися, що штатний передвстановлений софт не відрізняється зручністю, функціональністю і вже тим більше якістю запису, тому в розрахунок брати не варто. Деякі так і зовсім не знають, де перебуває на диктофон «Андроїд», а відразу встановлюють розумне стороннє додаток.

«Простий диктофон»

Незважаючи на свої скромні розміри, функціонал і непоказний зовнішній вигляд, дана утиліта від розробника Digipom користується завидною популярністю у багатьох користувачів. Додаток прекрасно підійде тим, кому не вистачає штатного софта, але і зайві можливості зовсім ні до чого.


Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
Інтерфейс програми дуже простий, і з нею розбереться будь новачок, не кажучи вже про більш просунутих користувачів. Все управління зводиться, по суті, до однієї кнопки – «Старт запису», вона ж «Стоп». Додаткові функції можна настроїти в меню, що випадає. До того ж цей диктофон для «Андроїда» російською мовою. Запис доріжок здійснюється як в середньому якості – ААС, так і у високому – РСМ. Для більшої економії місця можна взагалі включити режим AMR. Якість треку при цьому, природно, погіршиться, але записувати можна хоч дні безперервно, не турбуючись про вільне місце на накопичувачі. В меню можна відредагувати отримані доріжки: змінити ім'я, видалити, перемістити, надіслати поштою або ж встановити замість рінгтона. Це хороший диктофон на «Андроїд» для запису зустрічей і якихось особистих нотаток без будь-яких обмежень за часом. Користувачі суцільно позитивно відгукуються про можливості програми і вважають його найкращим з найпростіших.

Audio Recorder

Ще один хороший диктофон для «Андроїда» від маститою Sony Mobile. Додаток легко запише доріжку на мобільному гаджеті і з такою ж легкістю його прочитає. Максимально спрощений інтерфейс дозволяє в кілька кліків управляти функціоналом: зупиняти запис, редагувати її, відправляти по пошті і в соціальні мережі.
Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
Судячи з відгуків користувачів, володарі смартфонів «Іксперія» від «Соні» вважають цей диктофон кращим для «Андроїда», тому що в цьому випадку можна підключити фірмову периферію Stereo Microphone STM10. Це дозволяє отримати високоякісний трек на виході без натяку на шуми, артефакти та інші проблеми. Також користувачі у своїх відгуках відзначають приємний оку зовнішній вигляд програми, швидкість його роботи і відсутність підвисань, гальм і інших лагів, що властиво продуктів такого плану.

«Диктофон»

Утиліта з далеко не оригінальною назвою від розробника Splend Apps заслужила повагу багатьох користувачів. Диктофон для «Андроїда» оцінять ті, хто звик налаштовувати всі критичні параметри вручну, а не покладатися цілком на автоматику, яка далеко не завжди поводить себе адекватно.
Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
В інтерфейс програми можна підлаштувати частотний діапазон запису, її формат та бітрейт на виході. Утиліта підтримує чотири найпоширеніших аудіоформату – ААС, MP3 AMR і РСМ, так що проблем з адаптацією до плеєрам не буде. Готові треки можна відправити як в особисте хмарне або локальне сховище, так і ділитися ними в соціальних мережах. Як таке час запису нічим не обмежена лише обсягом внутрішнього або зовнішнього накопичувача.
Користувачі в основному позитивно відгукуються про це додатку і вважають його цілком хорошим диктофоном для «Андроїда». У нього порівняно простий інтерфейс, пристойний набір інструментів і приємний оку зовнішній вигляд.

Smart Voice Recorder

Судячи з відгуків, користувачам сподобалось дане додаток в першу чергу завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню і зручності в цілому. Але і ефективність самого диктофона тут на досить високому рівні. Розробником виступає відома у своїх колах і відмінно зарекомендувала себе група SmartMob. Додаток має кострубату локалізацію на російську мову, але і без нього можна спокійно розібратися, що до чого.
Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
На виході виходять високоякісні записи в прийнятному бітрейті. Також варто відзначити наявність розумної автоматичної фільтрації тиші, що дозволяє заощадити багато місця під час запису лекцій або ділових нарад.

Відмінні риси програми

Кодування доріжок відбувається у форматі РСМ, тому записи не такі ненажерливі до обсягів внутрішнього або зовнішнього накопичувача. Крім того, програма сама зазначає, що залишився до вичерпання встановленого обсягу, що дозволяє без проблем зорієнтуватися.
Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
Готові треки можна відправити у локальне або хмарне сховище DropBox, а також поділитися ними в соціальних мережах. Деякі користувачі скаржаться на занадто вже «сумний» інтерфейс, оформлений в чорних і сірих тонах, але решта ніяких проблем з ним не відчувають.

SnipBack

Ще одне цікаве додаток для запису від групи розробників Cosmic Pie Design. Диктофон може похвалитися в першу чергу тим, що він в змозі фільтрувати непотрібну інформацію під час запису. Причому зробити це на дуже високому рівні.
Хороший диктофон для «Андроїда»: найкращі додатки
Спочатку у налаштуваннях можна вказати певні інтервали запису – від 5 секунд до 30 хвилин. Після того як ви активуєте додаток, гаджет перейде в режим прослуховування, а реальна запис почнеться після тапа по заданому у вигляді іконки інтервалу. Наприклад, якщо ваш опонент почав обговорювати щось дійсно цікаве, але лише за минулі дві хвилини з п'яти, то запис можна відправити саме цей інтервал, а все інше просто ігнорувати. Такий функціонал доведеться як не можна до речі під час журналістських або тривалих бесід, лекцій, коли важлива лише суть, а не «вода».

Особливості софта

Після закінчення запису програма видасть запит про те, чи хочете ви зберегти весь трек або ж якісь конкретні інтервали. Користувачі особливо тепло відгукуються про подібний функціонал. До того ж тут він реалізований найбільш грамотно. Також програма може похвалитися інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і зручністю користування в цілому. З ним розбереться будь-який, навіть початківець користувачів. Тим більше що на офіційному ресурсі розробника є докладні текстові та відеоматеріали для вивчення софту. Так що якихось проблем з освоєнням і первинної налаштуванням бути не повинно.

Підводячи підсумок

Звичайно, на «Гугл Плее» є й інші не менш гідні варіанти у розділі запису звуку, але вищеописані додатки отримали просто величезну кількість позитивних відгуків від користувачів. Причому тут мова йде не тільки про функціональності софта і його зручність, а про оптимізацію. Деякі розробники пишуть код під якісь певні платформи, але «забувають» про те, що не всі користувачі можуть дозволити собі дорогі гаджети від «Самсунг», «Соні» або LG. Тому чимала частина споживачів відчуває проблеми з софтом такого плану на «Хуавеях», «Сяоми», «Флаях» або «Мейзу». У нашому ж випадку подібні недоліки відсутні. вищезазначені програми працюють, як годинник, навіть на пристроях від ноунейм-виробників, не кажучи вже про девайсах від відомих брендів.

Популярі новини
Загрузка...