Fable the Lost Chapters: чіти, поради, підказки

191 0 Новини високих технологій

Серія ігор Fable традиційно багатий прихованими можливостями. Без підказок повною мірою насолодитися іграми практично неможливо. Гра чудова, жваво реагує на всі ваші вчинки і рішення, але має не так вже мало ляпів у вигляді хінтів. Якщо ви не хочете морочитися на суперчестное проходження, то ми постараємося трошки допомогти. Тим більше, що це навіть для Fable the Lost Chapters чіти і коди в повному сенсі.

Безодня срібних ключів

Для Fable the Lost Chapters чит № 1.
Fable the Lost Chapters: чіти, поради, підказки
На жаль, щоб претендувати на нескінченну кількість таких ключиків, потрібно спочатку дещо мати. Це щось- лопата. З нею починаємо пригода в печері Хоббл (Hobbe Cave Quest). Підходимо до котеджу Троянди (Rose Cottage). Знаходимо поряд коло з квітами, дістаємо лопату і відкопуємо срібний ключ. Можна відразу ж розжитися півтисячею золотих монет за зріз шипів і розкриття скриньки з скарбами. Правда, майте на увазі, що зріз і розтин і приведуть до отримання Одиниці зла. Після викопування сохраняемся. Завантажуємося. Материализуемся в грі за котеджем. Йдемо до нього знову і копаємося-сохраняемся до тих пір, поки ключів вам не буде достатньо.


Безодня грошей

Для Fable the Lost Chapters чит № 2.
Fable the Lost Chapters: чіти, поради, підказки
Йдемо до торговця подарунками і скуповуємо все смарагди. Правда, зверніть увагу, щоб у нього їх було більше 20. Меню не закриваємо! Тут же продаємо їх назад. Зробимо це з десяток разів поспіль і станемо казково багатим. Особливо якщо ваша репутація світла. Світлі багатіють швидше. Для цієї фінансової махінації найкраще підходить магазинчик на півдні Боуэрстауна (Bowerstown). На карті він жовтенький.

Безодня гри

Для Fable the Lost Chapters чит № 3. Якщо ви пройшли останній рівень, це не означає, що гра зовсім закінчилася. Фінішувати тут можна за власним бажанням. Якщо ви хочете пограти ще (вільна гра), то дочекайтеся кінця фінальних титрів. Хвилин двадцять - і гра продовжиться з того місця, де типу закінчилася. Тільки перед титрами маску Джека не надягайте. Тому що зняти її ви вже ніколи не зможете.


Троллецид

Для Fable the Lost Chapters чит № 4.
Fable the Lost Chapters: чіти, поради, підказки
Для винищення тролів купіть де-небудь потужний цибулю і вирушайте на завдання з тролями. Доходимо до місця і дістаємо цибулю. Наближаємося до жертви максимум на відстань пострілу. Троль з'явиться з-під землі і отримає від нас стрілу прямо в лоб. Ми не дрімаємо і отбегаем. Потім повертаємося і методично повторюємо процес. Нуднуватим, нуднувато, але є шанс взагалі не втратити здоров'я. Для цього не забуваємо ухилятися і ховатися від каменів, швыряемых тролями.

Шулерство

Це для Fable the Lost Chapters чит № 5. На одній з піратської баз можна зіграти в картковий "Блек Джек". Ставка до 1000 золотих. Можна змахлювати, використовуючи збереження. Перед партією сохраняемся. Якщо виграємо, сохраняемся. Якщо програємо, завантажуємо попереднє збереження. І граємо до тих пір, поки не набридне добувати гроші. Це Fable the Lost Chapters чит на гроші ще один.

Супержелезяка

Для Fable the Lost Chapters чит № 6. Ближче до кінця гри Голова гільдії шепне про захований якомусь супермече. Поки він цього не скаже, марно його шукати, але як тільки отримуємо таку інформацію і з'являється бажання роздобути реліквію, вирушаємо в башту Мейза. Шукаємо по книжковим полицям щоденники цього старого супермена. Знаходимо. Читаємо нотатку про пошуки цього меча. Потім йдемо до безіменній могилі в саду гільдії і читаємо, що написано на надгробку. Розкриття таємниці змушує трьох найбільших героїв гільдії вирішувати: віддати вам супержелезяку чи ні.

Популярі новини
Загрузка...