Коул Макграт: біографія та історія персонажа, здатності

377 0 Новини високих технологій

Коул Макграт — головний протагоніст ігрової серії inFamous ("Погана репутація"), творцями якої виступили розробники із студії SuckerPunch Productions. Його появу можна спостерігати в перших двох основних частинах inFamous (1 і 2), а також у відгалуженні під назвою Infamous: Festival of Blood ("Погана репутація: Фестиваль крові").

Біографія

Про ранній життя Коула Макграта в inFamous згадується небагато. Відомо, що коли-то він кинув навчання в коледжі, після чого став працювати в кур'єрській службі. Сам він пояснює це рішення банальним бажанням насолити своїм батькам. Велика частину життя Коула пройшла в місті Эмпайер-Сіті.
Коул Макграт: біографія та історія персонажа, здатності
Ще до подій, що відбулися в першій частині inFamous, Макграт побував у Нью-Маре, де витратив кілька років на те, щоб навчитися паркуру. Пізніше отримані навички стали в нагоді йому в пошуку роботи в Эмпайер-Сіті. Найближчими людьми для себе Коул вважає свою колишню дівчину Тріш Дейлі та свого найкращого друга Зіку Данбара.


Історія героя в inFamous і inFamous 2

 • inFamous.
 • Після того як вибухнула бомба Променева Сфера, багато місцеві жителі спробували вибратися з міста і пройти через зону карантину. Проте влада не підтримали дану ідею і віддали наказ стріляти на поразку. В результаті вдалося вижити тільки Коулу Макграту Зіку і Данбару. В результаті вибуху Коул отримав суперспособность, яка дозволила йому брати під контроль електрика. Пізніше Коул виходить на зв'язок з ФБР і відправляється на пошуки якогось Джона, який проник у угрупування під назвою Second Sons ("Другі сини"). Герой починає боротися проти фракції Женців, щоб отримати більше інформації про Second Sons, однак перша спроба виходить невдалою. У міру проходження гри Коул Макграт опиниться в Уорене, на другому острові, де господарює ще одна фракція, яка називає себе Сміттярами. Там Коулу вдається відшукати Джона, а разом з ним і Променеву Сферу, яка потім все одно потрапляє в руки "Друге синів".


  Коул Макграт: біографія та історія персонажа, здатності
  Фінал гри проходить в Старому Місті, де стався той масивний вибух. Саме там проходить остання сутичка Коула з Кеслером, новим лідером Second Sons, в ході якої гине Джон і колишня дівчина Макграта — Тріш. Кінцівка першої частини inFamous розкриває досить несподіваний сюжетний поворот, тому ми утримаємося від подальших спойлерів.
 • inFamous 2.
 • Сиквел до "Поганої репутації" не змусив себе довго чекати і з'явився вже в 2011 році. Сюжет inFamous 2 є прямим продовженням подій першої inFamous. У грі з'явилося кілька важливих додатків — це нова основна локація (місто Нью-Маре) і нові здібності для головного героя. Тепер всі вчинки Коула Макграта впливають на його карму, яка може стати як світлого, так і темного. Світла карма персонажа додасть йому здатність керувати льодом, тоді як темна дасть силу вогню і якісь демонічні здібності, выкачивающие чужу енергію. У фіналі inFamous 2 доведеться робити вибір, який в підсумку і вплине на головну кінцівку (всього їх дві). Чи стане Коул злим або ж залишиться добрим — вирішує тільки сам гравець!

  inFamous: Festival of Blood

  Коул Макграт: біографія та історія персонажа, здатності
  "Фестиваль крові" — це самостійне доповнення до другої частини inFamous, яке не вимагає підтримки основної гри. Ми знову беремо під контроль нашого старого знайомого (звичайно ж, мова йде про Коула), який виявляється на дивному святі, також відомому як "Ніч багать".
  На початку проходження на Коула вампіри нападають. Роблять вони це для того, щоб скористатися його кров'ю для воскресіння Кривавої Мері. Повернувшись у світ живих, Мері кусає свою жертву і передає їй вірус вампіра. У Коула Макграта є тільки одна ніч, щоб розправитися з тією, що його звернула, в іншому випадку він ризикує втратити свою людську душу навіки. Ігровий процес "Фестивалю крові" крутиться навколо темної сторони Макграта, його поганої карми. Порівняно з inFamous 2 характер злого Коула з доповнення пройшов через детальну проробку, в результаті якої він став більш самостійним персонажем.

  Появи сторонніх проектах

  Коул Макграт: біографія та історія персонажа, здатності
  Незабаром геймери отримали можливість зустрітися з Коулом мак-гратом і за межами всесвіту "Поганої репутації". В одне з доповнень до гри Uncharted 2 були додані спеціальні костюми, серед яких можна було знайти прототипи костюмів Коула і його приятеля Зіку. Те ж саме було продемонстровано у грі Little Big Planet. В якості ігрового персонажа Макграт з'являється в ексклюзивному файтинг для платформи PlayStation — StreetFighter X Tekken. Крім цього, герой також доступний для гри в файтинг-кросовер під назвою PlayStation All-Stars: Battle Royale, де гравці можуть взяти під контроль як "світлу" бік Коула, так і "темну".

  Популярі новини
  Загрузка...