Топ ігор PS 3: списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

142 0 Новини високих технологій

У топ-10 ігор на PS3 які виходили ексклюзивом, можна відправити різні проекти. У наведеній статті гравці знайдуть добірку тільки найкращих шедеврів, що коли-небудь виходили на цю консоль. Ці розробники встигли заслужити культовий статус за кілька років, а тому гідні найбільше уваги

Драматична пригода

У топ-10 кращих ігор на PS3 і навіть п'ятірки і трійку обов'язково входить проект під назвою The Last of Us. Драматична пригода Джоела і Элли пробирається глибоко в душу, і з ним не хочеться розлучатися навіть після повного проходження. Історія втратив доньку при появі невідомого вірусу головного героя, який вже пристосувався до нової пустої життя, раптово бере крутий поворот. Він повинен виконати складну місію по доставці дівчинки по імені Еллі в медичний центр групи під назвою «Цикади», так як вона єдиний носій імунітету від світового жахливого захворювання.


Ігровий процес являє собою виживання зі стріляниною, крафтом, тихими вбивствами і тому подібним. Проект сподобався всім гравцям без винятку за неймовірні емоції, цікавий геймплей і прекрасну графіку.
Топ ігор PS 3: списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Полювання за скарбами

Серія Uncharted також є претендентом на перше місце серед топ-ігор на PS3. Багато користувачів віддають їй перевагу, а не вищезазначеного шедевру. На консоль третього покоління від «Соні» вийшло три частини, але особливо слід виділити другу - Among Thieves. У головній ролі беззмінний мисливець за скарбами Натан Дрейк. Сюжет починається з того, що чоловік опам'ятовується і виявляє, що знаходиться в потязі, який звисає з прірви. Він поранений і йому терміново потрібна допомога. Сюжет інтригує, в ньому завжди знаходитися місце для великих поворотів, що викликають захоплення.


Ігровий процес можна умовно поділити на дві частини. До першої належать перестрілки з постійними руйнуються укриттями. Вони динамічні, хоч арсенал зброї не блищить великим асортиментом. У другій частині геймплея знаходяться динамічні сцени з різними діями за типом падіння з поїзда, порятунку товаришів і багато всього іншого. Видовищність у цій серії зашкалює, а друга частина не має аналогів, хіба що фільми з Індіаною Джонсом.
Топ ігор PS 3: списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Побудова власної історії

Ранні ігри від Дэвида Кейджа завжди ставали світовими шедеврами, але найбільш відомий з них Heavy Rain. Вона також заслуговує на першій позиції в будь топі ігор на PS3. Щоб зрозуміти, чому інтерактивне кіно так високо цінується, користувачам треба його пройти кілька разів. Саме в цій грі від вибору рішення залежить подальший розвиток подій. За сюжетом передбачено цілих сімнадцять різних кінцівок, далеко не всі з них обіцяють щастя для головних героїв. Їх всього чотири, і кожен грає важливу роль в оповіданні. Два детектива займаються розслідуваннями, батько викраденого дитини і журналістка, яка завжди займається гострими сюжетами. Ігровий процес тут максимально простий – користувачеві дається обмежений простір, і він у ньому виконує певне завдання. У багатьох сценах гравцеві пропонується горезвісне QTE, але воно настільки динамічно і пов'язане з сюжетом, що кращого методу залучення гравця складно придумати. За це мільйони фанатів і люблять цей шедевр.
Топ ігор PS 3: списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Унікальний платформер

Здавалося б, топ ігор на PS3 повинен бути забитий популярними франшизами з великим розмахом дій за типом Resistance. Насправді знайти хороший шутер з елементами екшену набагато простіше, ніж чудову сюжетну гру з унікальним ігровим процесом. Такою є платформер «Маленька Велика Планета». Автори підійшли до розробки з незвичайної точки зору. В якості головних героїв тут виступають чоловічки, створені з ниток для в'язання. Дизайн виділяється світлими тонами, а антураж більше підходить дітям. Але проект став популярним серед усіх поколінь фанатів ігрової індустрії. Офіційно розробники створили півсотні рівнів з різними проходженнями. Щоб їх завершити, доводилося застосовувати логіку й шукати нестандартні рішення. Механіки в геймплеї настільки оригінальні, що проект відразу після виходу заслужив місце в топі ігор на PS3. Багато люди відразу кинулися створювати власні карти, модернізувати проект за власним бажанням, ділитися напрацюваннями з іншими шанувальниками.
Топ ігор PS 3: списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Роль супергероя

Багато розробників при створенні франшиз на тематику супергероїв орієнтується на всі платформи для охоплення більшої аудиторії, а творці inFamous замахнулися на місце в ексклюзивному топі кращих ігор на PS3. Їх проект вдався, хоч і програє значно першим трьом претендентам саме в плані атмосфери.
Історія Коула Макграта, який виявив у собі різного роду надприродні сили не виділяється драматизмом. Гра робить наголос саме на ігровий процес, а сюжет рухається на задньому плані. У своєму головному аспекті inFamous можна назвати шедевром з великої літери. Механіки використання різних здібностей можуть викликати захоплення. Битися з супротивниками за їх допомогою весело і не набридає. Навіть пересування по світу високими стрибками і телепортацією виглядає завзято. Автори не стали замахуватися на драматизм і глибоку історію. Адже сюжет узятий з коміксів. У них головний персонаж хлопець з любов'ю до гумору, який насолоджується своїми новими силами невідомого походження.
Топ ігор PS 3: списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Красиві гоночні заїзди

Топ ігор на двох на PS3 виглядав би трохи інакше, але один проект з нього заслуговує великої похвали. Це стосується п'ятої частини відомої гоночної серії Gran Turismo. Навіть в 2018 році деякі нові гри в цьому жанрі можуть зрівнятися з таким ігровим шедевром. Автори не даремно витратили п'ять років на розроблення свого проекту. Після покупки гравець буквально тонув у контенті, який підготували розробники. Чого варто тільки наявність понад тисячу автомобілів з детальним опрацюванням поведінки на трасі і зовнішнього вигляду. Оригінальних треків для заїздів також чимало, але автори крім цього дали вільний доступ до редактора. Як наслідок фанати створили тисячі унікальних доріг, по яких можна змагатися сотні годин. Цей розмах запам'ятався користувачам надовго. Навіть зараз багато прихильників продовжують розважатися в Gran Turismo, відкидаючи всі гоночні новинки.

Популярі новини
Загрузка...