Меч Данте: особливості і призначення

251 0 Новини високих технологій

Меч Данте - спеціальна зброя, яке було виковано для принца Темряви могутніми ковалями потойбічного світу. За формою це дворучний клеймор з розширеним лезом і руків'ям у вигляді черепа. Кування зброї походила з спеціального магічного матеріалу, який не руйнується і здатний розрубувати все, навіть безсмертних демонів. Спочатку озброєння призначалася виключно для Спарди - володаря пітьми, але він вирішив віддати його улюбленому синові, який став обранцем і єдиним демоном, прагнуть захистити людей.

Особливості меча

Меч Данте - це магічне зброю, яке створювалося з урахуванням неймовірної потужності і можливості закликати приховані сили власника. Користуватися цим озброєнням можуть лише ті, в кому тече кров Спарди. Інші сутності здатні доторкнутися до нього, але не зможуть використовувати весь потенціал.


Меч Данте був викований після того, як Спарда встав на бік людей і вирішив захищати їх. Йому знадобилося зброю, яке могло б завдавати шкоди як живим створінням, так і безсмертним. Тому при куванні меча використовувалися душі могутніх демонів, які наділяли озброєння магічною аурою, здатною знищити все на своєму шляху.
Меч Данте: особливості і призначення
Іншою особливістю стала відданість, яка проявляється у випадку, якщо лезо випробує кров власника. У такому разі пробудиться прихована сила, що збільшує швидкість, витривалість і підсилює здібності. До речі, у меча є ім'я - Бунтівник, повністю відповідає характеру Спарди, який пішов проти демонів і встав на захист людей.

Призначення меча у всесвіті DmC

Спочатку може здатися, що меч Данте Заколотник є типовою зброєю, яке не має особливого призначення. Однак у процесі проходження всіх ігор серії стає ясно, що озброєння стала "ключем" для багатьох подій. Десь воно служить спеціальним інструментом для відкриття таємних дверей, а де-то і зовсім є джерелом сили і воскресіння головного героя. У будь-якому випадку для DmC меч Данте відіграє важливу роль. Правда, настільки цікаве оповідання руйнується в останній частині Devil May Cry, де основний персонаж вже зовсім інший і його озброєння не грає ніякої ролі. А всі минулі голови DmC тісно пов'язані з мечем.


Меч Данте: особливості і призначення

Доступні прийоми

В Devil May Cry меч Данте володіє руйнівною силою і має найбільшу кількість прийомів порівняно з іншою зброєю:
 • Комбінації Бунтівника - цикл ударів, кількість яких становить приблизно 12 штук (якщо облік брати всі частини DmC). Це прості удари, які дозволяють власнику комбінувати їх незалежно від порядку використання.
 • Крушітель шоломів - руйнівний прийом, що наноситься в стрибку. Данте б'є супротивника зверху вниз і при цьому завдає критичний шкоди. Якщо на суперника надіта броня, вона в ту ж мить розсипається на друзки.
 • Жало - колючий прийом, при цьому герой моментально скорочує дистанцію і протикає противника наскрізь.
 • Мільйон ударів - додаткова здатність, яка активується в комбінації з "жалом". Данте з високою швидкістю наносить колосальну кількість ударів, перетворюючи противника в решето.
 • Туди й назад - універсальна здатність меча. Головний герой заряджає зброю темною енергією і кидає у ворога. Після нанесення шкоди Бунтівник повертається у руки власника.
 • Пропелер - обертальний удар, здатний підкинути противника вгору.
 • Драйв - ударна хвиля з демонічною енергією.
 • Танець меча - найпотужніший прийом Данте, який спочатку пронизує противника, потім виконує комбо з шести ударів і наостанок застосовує "Мільйон ударів". Смертоносна комбінація здатна знищити за раз навіть самого сильного суперника.
 • Меч Данте: особливості і призначення
  Як бачите, універсальність зброї показує, що правильне використання меча забезпечить вам сприятливий процес проходження випробувань. Головне, впоратися з його міццю й постаратися вивчити всі доступні комбінації.

  Зброя у всіх частинах ігрової серії

  Меч Данте з'являється у всіх частинах Devil May Cry, крім останньої, де головним героєм є зовсім інший персонаж. Абсолютно у всій квадрології зброя супроводжує сина Спарди. Зовні воно практично не змінюється, в основному розкриваються його особливості та прийоми. А якщо торкатися сюжетний розвиток, то в більшості випадків меч є частиною розвитку історії. Можна відзначити лише одне - з кожною новою частиною він ставав все красивіше і детальніше, що не може не радувати фанатів ігрової серії.
  Меч Данте: особливості і призначення

  Поява меча в інших іграх

  Іншою цікавою стороною стала популярність озброєння Данте. Користувачі почали активно додавати модель зброї в інші всесвіти з допомогою внутрішнього інструментарію. Наприклад, можна зустріти меч Данте в "Скайриме" або озброїтися їм якою-небудь RPG в стилі Newerwinter. У будь-якому випадку в грі, де є моди, меч Спарди може стати частиною спорядження головного героя. Як це впливає на загальний ігровий процес? Практично ніяк, так як характеристики регулюються особисто користувачами, а візуальна складова не впливає на геймплей.
  Меч Данте: особливості і призначення

  Подальша доля зброї

  Залишилося тільки розібратися з тим, яка подальша доля буде супроводжувати цьому мечу. В останній частині пригод про Данте мисливець залишився живий і отримав підтримку могутніх союзників. Крім того, він став дорослішим, добре управляється з іменним озброєнням і не проти застосувати його в подальшому. Напевно, подальший розвиток історії знову поверне нас до витоків, де головною проблемою стане родинний зв'язок демонів з Спардой. Справа в тому, що Бунтівник не може завдати шкоди темним істотам, які мають кров принца темряви, і доведеться шукати інші шляхи знищення нових супротивників. Одне відомо точно, наступні частини пригод про Данте будуть захоплюючими і цікавими.

  Популярі новини
  Загрузка...