Натаніель Хоу в Dragon Age: Origins - Awakening. Коротка історія

259 0 Новини високих технологій

Натаніель Хоу — один з персонажів DLC «Dragon Age: Початок — Пробудження», який може приєднатися до загону головного героя. Якщо, звичайно, Страж-командор не вибере іншу долю. Чим примітний людина і як його присутність позначається на подальшому розвитку подій, піде мова в статті.

Натаніель Хоу в Dragon Age: Origins - Awakening. Коротка історія

Про гру

У додатку Dragon Age: Origins — Awakening дія відбувається в області під назвою Амарантайн. Діяльність головного героя пов'язана безпосередньо з невщухаючим активністю Породжень Тьми, не відплив у свої нори після поразки Архидемона. Належить дізнатися, що відбувається. Адже поява нових вождів нечестивою орди загрожує новим Мором ще не оговтатися від втрат Денериму.


Гра цікава не тільки новими функціональними можливостями протагоніста, але і своєрідними хитросплетіннями долі. Одне з таких несподіваних поворотів — поява Натаніеля Хоу в Dragon Age.
Натаніель Хоу в Dragon Age: Origins - Awakening. Коротка історія

Історія падіння

Протагоністу доводиться мати справу з цим вельми впливовим сімейством в оригінальній версії гри. Хоу — один з найстаріших родів Ферелдена. Всіляко підтримували короля Мерика і Логэйна Мак-Тіра. Доблесть Рендона проявилася у битві на Білій річці, де сімейство стояли плечем до плеча разом з Кусландами. Але згодом погляди ерла Амарантайна зазнали зміни, що призвели до зради. Резиденція Кусландов залишилася практично без нагляду через перекидання гарнізону під Остагар, чим негайно скористався Рендон для захоплення влади, приєднавши до своїх володінь весь Денерим.


Дізнавшись, що при Остагаре зуміли вціліти Сірі Варти, віроломний політик намагається всіляко вирішити дану проблему і вдається до допомоги Антиванских Воронов. Чим далі в ліс, тим більше дров: ближче до кінця гри стає відомо про лиходійства «Денеримского М'ясника», який підвищив податки, дозволяв стражникам нападати на мирних жителів і навіть намагався умовити Логэйна (який вже заплямував свою репутацію ганебною капітуляцією при Остагаре) вбити власну дочку заради політичних інтриг. Такий негативною є історія батька того самого персонажа, який зустрінеться в DLC. Його доля вирішується по наближенні Ради Земель. Однак на зборах не буде суду над злочинцем: Рендон Хоу просто загине в сутичці з головним героєм і його супутниками.
Натаніель Хоу в Dragon Age: Origins - Awakening. Коротка історія

Натаніель

За іронією долі, син є протилежністю. Перебуваючи у Вільній Марку, юнак отримав спотворену інформацію про діяльність Рендона. Вважаючи батька жертвою політичних змов, син вкрай негативно ставиться до Сірих Вартових, які захопили Амарантайн, і намагається вкрасти з маєтку фамільне майно, на чому і попадається. У такому світлі і постає вперше Натаніель Хоу в "Драгон Ейдж". Варту-йому доведеться приймати рішення про подальшу долю невдалого злодюжки: стратити або помилувати. При позитивному результаті персонаж приєднається до загону, чим викличе невдоволення Огрена і Андерса. З часом юнак відбудеться посвята в Сірі Варти і розповість історію свого роду, згадавши про Подрике Хоу, який був прийнятий в орден, але загинув під час проведення ритуалу.
Поступово Натаніель Хоу переймається повагою до своїх нових супутників. За умови виконання особистого квесту — пошуку сестри Делайлы — новобранцеві відкриється істина про злочини батька.
Натаніель Хоу в Dragon Age: Origins - Awakening. Коротка історія

Епілог. Хоу і Кусланд

Натаніель жодного разу не згадано Рендоном в численних діалогах оригінальної гри, хоча бунтівний правитель чимало говорить про своїх дітей. Так відбувається або із-за того, що син занадто далеко, або зважаючи прихованих сімейних розбіжностей. Коли світло правди відкриє очі Натаниэлю, він докладе всі зусилля, щоб очистити своє прізвище. Наприклад, в епілозі буде сказано наступне:
  • пішовши на пенсію, залишить племінника в якості Варта-командора;
  • прийшовши на виручку Фергусу Кусланду у важкій ситуації, заслужить повагу останнього, в подяку отримає назад частину своїх земель і буде удостоєний власної статуї перед замком;
  • крім того, Натаніель Хоу зустрінеться і в Dragon Age 2.
  • В цілому можна сказати, що персонаж грає якусь ключову роль. Звичайний супутник, що розкриває трохи ширше стандартну сюжетну лінію і бажає відновити втрачену честь своєї сім'ї. А ще сильна людина, подолав забобони і визнав помилки. Сюжет здасться особливо цікавим тим, хто в Dragon Age: Origins почав гру за знатного людини Брайса Кусланда, історія якого має відправною точкою відліку саме віроломний напад Рендона Хоу на родове помістя.

    Популярі новини
    Загрузка...