Історія клану Ширай Рю в новій хронології

308 0 Новини високих технологій

Клан Ширай Рю є одним з найбільш відомих бойових спільнот по Всесвіту «Мортал Комбат». У цієї організації довга і кривава історія, яка зацікавить усіх фанатів ігор згаданої серії. Щоб дізнатися докладніше всі важливі події, пов'язані з кланом, слід прочитати статтю, де вони викладені в стислому вигляді.

Підстава бойового товариства

Точно назвати дату заснування Ширай Рю не зможуть навіть самі творці ігрової Всесвіту, адже хронологія в ній занадто сильно заплутана. Відомо тільки те, що було це неймовірно давно, а лідером став виходець з іншого клану Лін Куэй - воїн по імені Такеда. Його не варто плутати з сином Кенши, якого звати так само. Він не просто створив клан, але і придумав власну ніндзюцу, яким став навчати всіх бійців, які до нього приєднувалися. Його бойове мистецтво приваблювало багатьох людей, що незабаром зробило співтовариство неймовірно потужним і впливовим. На нього почали звертати увагу, що понесло за собою деякі наслідки.


Історія клану Ширай Рю в новій хронології

Взаємна ворожнеча

Через підстави клану Ширай Рю в Японії, куди повернувся Такеда, незабаром почали виникати й інші бойові організації. Все тому, що лідер нової організації відкрив всім бажаючим секрети технік Лін Куэй. Китайські воїни зненавиділи за цього його і весь Ширай Рю. З тих пір два могутніх клану ворогують між собою. Такеда навіть створив форму зразок Лін Куэй, тільки з жовтими квітами. Це ще більше обурило честь ніндзя. Лідер японської бойової одиниці почав пропонувати послуги своїх воїнів різних людей по всій планеті і відбирав роботу у китайських колег. Закінчилося це тим, що невідомі люди отруїли Такеду. Ширай Рю тим часом знайшов нового лідера і продовжив існування. Ворожнеча при цьому з Лін Куэй продовжилася. Історія бере новий поворот в грі Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero. У цьому проекті розповідається про підступи могутнього чаклуна Куан Чі. Завдяки його маніпуляціям весь Ширай Рю був знищений, крім однієї людини по імені Ханзо Хасаши.


Історія клану Ширай Рю в новій хронології

Нова історія

Довгий час клан Ширай Рю перебував у забутті, адже від нього не залишилося і сліду. Все змінилося, коли майстер Хасаши повернувся з Безодні вже під ім'ям Скорпіон. Довгий час йому довелося пробути слугою різних особистостей, але він ніколи не забував про помсту Лін Куэй. У той момент він ще не знав, що насправді в усьому винен Куан Чі. Під ім'ям Скорпіон він незаконно брав участь в турнірі «Смертельний двобій» і різними способами намагався вбити Саб-Зіро. Їх взаємна ворожнеча часто перетинається з колишньою політикою кланів Лін Куэй і Ширай Рю. Коли Скорпіон зумів знайти власне тіло і звільнитися від пут впливу Куан Чи, саме Саб-Зіро розповів йому про те, як саме сталося знищення його клану. На той момент Ханзо Хасаши вже зумів відновити свою бойову організацію і навіть укласти мир з Лін Куэй, яким командував колишній ворог в особі крижаного ніндзя. Він повернув собі довіру сил захисту Землі і навіть взяв на виховання сина свого товариша Кенши, якого також звуть Такеда.
Історія клану Ширай Рю в новій хронології

Одержимість помстою

Ханзо Хасаши зумів повернути довіру до Ширай Рю, але так само швидко його втратив. У подіях нової хронології, а саме про неї йде мова в статті, він не зумів забути злодіяння Куан Чі. Коли Скорпіон дізнався, що чаклун схопив Джакс і привів у Земне Царство, зібрав своїх кращих воїнів і оточив місце дислокації генерала Блейда. Спочатку Ханзо спробував мирно попросити видати йому чаклуна, але командувачі силами Землі відмовилися від цього. Зав'язався бій, в якому переважаючі сили майстри Хасаши здобули верх, багато в чому завдяки саме його силі. Тоді Скорпіон викликав на бій самого Куан Чи і переміг. У цей момент з'явилася Ді Злодія з амулетом Шиннока і кинула його чаклуна. Перед відсіканням голови він встиг промовити закляття, яке звільнило Старого Бога. Він повернувся і був готовий знову поневолити всі існуючі світи. Таким чином, бажання помсти Ханзо Хасаши призвело до того, що він посприяв поверненню Шиннока. Він зі своїм кланом Ширай Рю зробив фатальну помилку.
Історія клану Ширай Рю в новій хронології

Нова історія

У своїй історії дана організація була знищена ще один раз. Цьому посприяв один з членів самого клану – хлопець по імені Фокс. Його розум полонив могутній демон, який і керував усіма його діями. Він без будь-яких складнощів перерізав всіх своїх побратимів і отруїв Скорпіона. Коли це побачив Такеда (син Кенши), то Фокс наказав йому вбити Ханзо Хасаши. Той навідріз відмовився і замість цього з мечем напав на одержимого бійця. Під час битви Скорпіон приходить у себе, підпалює Фокса і кинджалом-Камидогу намагається добити ворога. Демон не дав колишньому бійцеві Ширай Рю в «Мортал Комбат» померти. Він зробив його ще сильніше, щоб той зумів відбити атаку лідера клану. Йому це вдалося, але поки Фокс сконцентрував увагу на Хасаши, Такеда ззаду розрубав її навпіл одним ударом меча. Так сталося нове знищення клану з Японії. Через деякий час він знову був відновлений, але ці події описані тільки в коміксах. Ігровий сюжет зупинився на моменті з новим пришестям Шиннока.

Популярі новини
Загрузка...