Гра Diablo 3: класи в основній версії

228 0 Новини високих технологій

У грі Diablo 3 класи є основоположним аспектом у всьому проекті, і про це знає будь-який новачок. Для користувачів вибір архетипу є величезною складністю, адже від цього залежать всі подальші пригоди. У цій статті можна прочитати про п'ять основних персонажів, які доступні без покупки платних додатків.

Управління арміями

Серед класів в Diablo 3 Чаклун відрізняється тим, що всі його вміння засновані на ідеології жертвопринесення. Він вийшов з племен джунглів Санктуарію і вважає, що матеріальна оболонка світу нічого не варто. Його уміння ґрунтуються на призов різноманітних істот собі в допомогу. У цей список входять повсталі мерці, велетень Громадень та інші істоти. Йому не потрібні тіла впали воїнів для цього. Чаклун також сильний у дистанційному бою навіть без своїх захисників. Його магія холоду заважає пересуванню і завдає непоганий шкоди, а дебаффы з отруєнням віднімають пристойну кількість здоров'я. Саме тому деякі гравці вважають Чаклуна найсильнішим класом в Diablo 3.


Гра Diablo 3: класи в основній версії

Потужність на ближній дистанції

Не меншої уваги серед загальної кількості класів у Diablo 3 заслуговує Варвар. Цей воїн ближнього бою є єдиним архетипом, який перенесли розробники з минулої частини. Він помітно постарів, а його механіка була неабияк перероблена. У третьої частини франшизи Варвар не використовує ману для активації навичок. Замість неї з'явилася шкала люті, яка набирається за рахунок нанесення та отримання шкоди. Саме її можна використовувати в якості ресурсу для активації здібностей. Найбільш сильні скіли вимагають великого запасу люті. Саме тому в грі Варваром слід бути готовим кидатися в гущу ворогів і не боятися приймати ворожі атаки. Майже всі вміння даного класу проявляються ударами різного ступеня розмаху і швидкості. Багато здібності орієнтуються на пробивання броні. Для реалізації Варвар вважається одним з найбільш простих, адже прощає помилки в бою. В той же час по силі він не поступається іншим архетипів.


Гра Diablo 3: класи в основній версії

Магія як основа

У Diablo 3 класи персонажів створювалися так, щоб бути рівними за силою, але відрізнятися в плані механіки і тактики ведення бою. Так, Чарівник має велику різницю у навичках з Чаклуном, хоч назви будуть схожі для багатьох людей. Цей архетип є невеликий відсиланням до Чарівниці з попередньої частини. Тільки ось вона навчалася «старої школи» магії, в якій домінували заклинання на основі різних стихій. Чарівники ж пішли трохи далі. Вони для ведення бою використовують здібності «нової школи», які дозволяють управляти самим часом. Цей клас також залежить від мани, і всі здібності вимагають наявності цього ресурсу. Чарівник може управляти простором, створювати великі руйнування в різних областях. Це допомагає позбавлятися від величезної кількості супротивників одночасно. Суть класу в тому, що з допомогою палиці і жезла він активує слабкі заклинання. Його завдання - відвернути увагу ворогів, поки Чарівник готується до запуску своїх найсильніших умінь.
Гра Diablo 3: класи в основній версії

Священне просвітлення

У Diablo 3 класи також сильно відрізняються зовнішньої стилістикою, що можна побачити в дизайні Ченця. Це якесь поєднання всіх традицій православних священиків Європи і азіатські ритуалів. Вийшов колоритний архетип, який вірить в існування тисячі богів, які є одним цілим одночасно. Цей персонаж може виконувати дві функції. З одного боку, у нього є цілий арсенал Небесних ударів, а також можливість посилювати себе захисними, або атакуючими дебаффами. Це дозволяє бути хорошим бійцем на ближній дистанції. З іншого боку, всі цілющі здібності, мантри на посилення також можна накладати на союзників. Особливо корисні лікуючі хвилі, які відновлюють здоров'я всім товаришам. Клас Ченців оповитий легендами. Розробники спеціально зробили їх таємничими особистостями, які присвячують все своє життя місії нести просвітлення в маси. Для них не існує авторитетів, а вони звітують тільки перед якимись Патріархами.
Гра Diablo 3: класи в основній версії

Бої на дальній дистанції

Для багатьох гравців саме Мисливець на демонів є найкращим класом в Diablo 3. Ці бійці присвячують все своє життя винищення нечисті різного роду. Для цього вони користуються типовим арсеналом рейнджера. В якості основної зброї у них в запасі лук або арбалет. Щоб зберігати ворогів, можна ставити пастки. Головна перевага Мисливця на демонів у тому, що його здібності дозволяють вбивати монстрів пачками, а тому швидко отримувати досвід і підвищувати рівень. Якщо використовувати навички з втратою по області, то збиток буде менше. Одиночну мета Мисливець на демонів може вбити в лічені миті. Їх головний мінус в тому, що на ближній дистанції у них немає шансів проти того ж Варвара. При грі за даний клас необхідно мати чітке уявлення про тактику бою і можливості відходу. Тоді Мисливець на демонів стане смертельним персонажем.

Популярі новини
Загрузка...