Як вступити до бандити в "Чистому Небі": опис квестів, плюси і мінуси

243 0 Новини високих технологій

S. T. A. L. K. E. R. – це культова серія шутерів від першої особи в постапокаліптичному сеттінгу Чорнобильської Зони Відчуження, створена українськими розробниками компанії GSC Game World. Оригінальна трилогія, що складається з частин "Тіні Чорнобиля", її пріквела "Чисте Небо" і аддона "Поклик Прип'яті" завоювала серця багатьох гравців, особливо з країн СНД. Зовсім недавно творець гри, Сергій Григорович, оголосив про довгоочікуваному продовженні - S. T. A. L. K. E. R. 2 анонсований на 2021 рік. Це стало чудовим приводом заново пройтися по непривітним земель Зони і відповісти на всі питання, що виникають по мірі проходження не тільки у новачків, але навіть у досвідчених гравців. Один з таких питань: як вступити в бандити в "Чистому Небі"?


Плюси і мінуси приєднання до бандитів

Як вступити до бандити в "Чистому Небі": опис квестів, плюси і мінуси
Мінуси такого сміливого ігрового рішення трохи більш очевидні, ніж плюси. Найголовніше – це погіршення відносин практично з усіма угрупованнями. Готуйтеся, що відтепер зі всіх сторін ви будете оточені ворогами: сталкерами-одинаками, бійцями "Боргу" і "Свободи". Ренегати вам союзниками не стануть і лише з "Чистим Небом" і вченими буде збережений обов'язковий за сюжетом нейтралітет. Однак більша частина Зони, від Кордону до локацій ближче до центру, населена НПС саме перерахованих вище трьох угруповань, так що тепер вам доведеться або дуже акуратно крастися, щоб залишитися непоміченим, або прориватися по всьому ігровому світу з війною. Власне, цей момент і є єдиним плюсом примикання до угруповання "блатних". Гравці, які пройшли гру не один раз, часто хочуть нових гострих відчуттів, а гра за бандитів може кинути геймеру дуже цікавий і непростий виклик, особливо на самих високих рівнях складності. Якщо ви досі ставите питанням, граючи в "Чисте Небо", як стати бандитом, то читайте далі.


Проходження квестів на вступ

Як вступити до бандити в "Чистому Небі": опис квестів, плюси і мінуси
В першу чергу, звичайно, вам не слід вступати в жодну іншу угруповання, інакше бандити стануть ворогами. Перший раз перейшовши на Смітник, вам не слід вбивати хуліганів, які забирають ваші гроші, щоб не погіршувати відносини з угрупуванням і не відчувати надалі труднощі. Йдемо в Депо, після чого шукаємо ватажка банди на прізвисько Йога, який сидить в одному з вагонів на коліях. Почувши про наше бажання приєднатися до бандитів, він видасть найманця Шраму три квесту: два на вбивство сталкерів і третій на захоплення Барахолки (власне, теж з вбивством сталкерів). До речі, не забудьте після виконання третього квесту запитати у Йоги додаткову нагороду отримаєте координати схованки з корисними речами всередині! Як вступити до бандити в "Чистому Небі" – це одне питання, а от як отримати з цього найбільше вигоди – зовсім інший. Попрацювавши на Йогу, ми рухаємося далі за сюжетом, аж до завершення основного квесту на Агропромі. Тільки тоді можна повертатися на Звалище, де, коли герой буде проходити повз Депо, йому на ПДА прийде повідомлення про те, що він може поповнити ряди бандитів. Йдемо до Йоги, говоримо з ним, вступаємо в групу і насолоджуємося сущим пеклом, який починається з цього моменту!

Підсумок

Як вступити до бандити в "Чистому Небі": опис квестів, плюси і мінуси
У "Сталкері "Чисте Небо", як вступити в бандити – питання, який і по сей день залишається актуальним серед фанатів гри, тому що популярність її анітрохи не згасає, число проходжень зростає, а нових відчуттів все-таки хочеться. Не завжди є бажання вдаватися до встановлення модів, вірно? Все-таки дух і атмосферу оригіналу ніхто не переплюне. Тому, дізнавшись як вступити в бандити в "Чистому Небі", ви можете продовжувати чергове пригода з новою розстановкою сил. Вдалого полювання, сталкери!

Популярі новини
Загрузка...