"Повелитель Зони" для "Чистого неба": особливості та зміст

267 0 Новини високих технологій

"Повелитель Зони" для "Чистого неба" - спеціальна і велика модифікація для гри "Сталкер". Раніше ми вже торкалися подібне оновлення для "Тіні Чорнобиля", а тепер поспішаємо розглянути нову версію. Модифікація включила в себе масу нових елементів і забезпечила доступ до стандартного набору додатків. Ми поступово розберемо кожний з доступних елементів і розглянемо, чи варто взагалі користуватися модом.

Чит-мод у додатку

Головною перевагою мода "Повелитель Зони" на "Чисте небо" є наявність чит-плагіна. Завдяки йому можна скористатися особливими властивостями в грі:
 • отримати безсмертя;
 • забезпечити нескінченний боєзапас;
 • зробити видимими аномалії;
 • повністю прибрати NPC;
 • купити все доступне спорядження;
 • збільшити фінансовий запас коштів і т. д.
 • Можливостей досить багато, а сам принцип використання полягає в запуску плагіна і призначення клавіш навпроти певної функції. У "Повелитель Зони" для "Чистого неба" 1510 є навіть внутрішньоігрова інструкція по застосуванню. Але не поспішайте з активацією цих переваг, вони повністю руйнують баланс і атмосферу пригоди. Основне призначення подібних читів полягає виключно в можливості тестування модифікацій.


  "Повелитель Зони" для "Чистого неба": особливості та зміст

  Повна свобода в Зоні

  Оновлений мод "Повелитель Зони" для "Сталкер: Чисте небо" 1510 має цікаву особливість. Вона полягає в можливості отримати функціонал управління довкіллям. Ваш персонаж просто стане "богом" і зможе використовувати наступні напрямки:
 • Управління погодою - завдяки спеціальному функціональним плагіну, що користувач здатний міняти оточення і час доби за бажанням.
 • Влада капіталу - тепер запас грошей у кожного персонажа і торговця можна редагувати прямо в вікні угоди.
 • Повелитель часу - цікава здатність, що дозволяє прискорювати, уповільнювати або повністю зупиняти час.
 • Заклик персонажа - досить вибрати зі списку потрібного NPC, і він тут же з'явиться перед вами.
 • Відключення аномалій - можна повністю очистити світ Зони від негативних явищ.
 • Як бачите, модифікація "Повелитель Зони" для "Чистого неба" здатна здивувати. Тільки користуйтеся цими функціями обережно й обдумано. Єдиний мінус полягає в поломки і виліт гри.


  "Повелитель Зони" для "Чистого неба": особливості та зміст

  Економічна складова мода

  "Повелитель Зони" для "Сталкер: Чисте небо" має цікавий функціонал пов'язаний з грошима. Плагіни, які з'являються після установки мода, дозволяють безпосередньо редагувати запаси фінансів у кожного NPC. Але цим не обмежуються всі доступні можливості. Завдяки дбайливому використанню цієї функції, можна заздалегідь задати потрібні суми грошей для персонажів і збалансувати яке-небудь сюжетне пригода.
  "Повелитель Зони" для "Чистого неба": особливості та зміст

  Додавання транспорту

  Ще одним цікавим моментом мода "Повелитель Зони" на "Чисте небо" є транспорт, який можна додати для подальшого використання. Всього в додаток входить близько 10 різновидів машин різного формату, починаючи з простих легкових авто, закінчуючи бронетранспортерами. Щось подібне ви вже бачили в моді для "Тінь Чорнобиля". Тепер транспорт буде доступний і для цієї частини пригодницької серії.
  Але якщо раніше машини з'являлися у всіх невеликих поселеннях Чорнобиля, то тепер відшукати їх складніше. Потрібно буде досліджувати різноманітні звалища, шукати паливо і навіть ключі для управління. У грі з'явиться окремий розділ у плані керування транспортним засобом і можливість використовувати багажник в якості допоміжного інвентарю.
  "Повелитель Зони" для "Чистого неба": особливості та зміст

  Телепорт по карті

  Додаткових модів в "Повелитель Зони" на "Чисте небо" предостатньо, і ми поспішаємо поділитися ще одним цікавим варіантом. Він полягає в тому, що можна переміщуватися по карті, натиснувши на відповідне позначення в КПК. Переміщення відбувається миттєво і ніяких ресурсів для дії не потрібно. Ця можливість призначається для швидкого переміщення та економить час. В моді навіть передбачено сюжетне опис функції, зміст якої полягає у використанні спеціальної аномалії, яка існує по всій Зоні. Завдяки тісно сплетеним каналах, вона з'єднує найбільш важливі об'єкти, дозволяючи сталкерам переміщатися без шкоди для здоров'я. Функція трохи порушує баланс геймплея, але добре вписується в оточення. Справа в тому, що використання функції обмежена по ігровому часу, тому постійно стрибати з одного місця на інше не вийде.
  "Повелитель Зони" для "Чистого неба": особливості та зміст

  Варто користуватися модом?

  Все, що ми розглянули сьогодні, - це складові елементи одного великого доповнення. Нагадуємо, що дана модифікація суворо призначається для тестування користувацьких розробок. Використовувати пакетом з доповненнями для проходження строго не рекомендується, інакше інтерес до гри просто пропаде. Можете застосовувати модифікацію для повторної гри, але не в якості основи.
  З іншого боку, цей пакет може стати відмінним складовим елементом до ваших модам. Наприклад, ви створюєте пригоди і хочете додати транспорт або телепорт. Встановлюйте мод і виймайте всі напрацювання, вони знаходяться у вільному доступі. Не обмежуйте себе і користуйтеся модифікацією в своє задоволення. Ми можемо лише поділитися особистою думкою, але ніяк не вплинути на ваше рішення. Тепер ви володієте всією інформацією за моду "Повелитель Зони" для "Чистого неба". Ми розглянули основні моменти, доступні в паці. Але це далеко не всі додатки, доступні в ньому. Всього в пак входить близько 40 модів, кожен з яких унікальний по-своєму. І щоб вивчити кожен, пропонуємо особисто протестувати додаток.

  Популярі новини
  Загрузка...