Персонажі Dragon Age: Варрик Тетрас

237 0 Новини високих технологій

Персонаж Варрика Тетраса добре відомий усім шанувальникам ігровий франшизи Dragon Age. Будучи гномом-наземником, що живуть в Киркволле, Варрик спеціалізується на арбалетах (його головна і єдина любов — арбалет по кличці Б'янка) і розбійницький класі. Саме від його особи ведеться оповідь про події Dragon Age 2 які він також описав у своїй популярній книзі Tale of the Champion ("Повість про Захисника").

Dragon Age II

Наш герой був народжений в шляхетському будинку Тетрас, який вже давно не є частиною Орзамара. Як результат, Варрик є справжнім гномом-наземником, який зовсім не сумує за своїм коріння, люто ненавидить підземелля і воліє жити серед міського комфорту.


Персонажі Dragon Age: Варрик Тетрас
Перше знайомство з гномом відбувається на вулицях Кіркволла. Він пропонує гравцеві місце в експедиції по глибинних стежках, яку організував його старший брат Бартранд. Саме в цій експедиції і зароджується міцна дружба майбутнього Чемпіона Кіркволла з Варриком Тетрасом. Під час подорожі загін знаходить червоний лириум — небачене речовина, яка згодом зводить з розуму Бартранда. Ця подія є основною темою особистого квесту Варрика. У фіналі він повинен прийняти рішення — або вбити свого брата, або помилувати його та здати в місцеву лікарню.

Dragon Age: Inquisition

Після закінчення подій Dragon Age 2 Варрик доставляється Шукачкою Пентагаст до Святої Джустинии V. До нещастя, якраз в цей же час Джустиния гине під час вибуху на Конклаві. Трохи пізніше Варрик приєднується до Інквізиції і намагається допомогти головному героєві зупинити черговий Апокаліпсис в Тедасе. Саме він знайомить Інквізитора з Чемпіоном Кіркволла, організувавши їх зустріч у Скайхолде.
Персонажі Dragon Age: Варрик Тетрас
Після перемоги над Корифеєм, Варрик вирішує повернутися в Киркволл, де його нагороджують титулом віконта. З епілогу ми дізнаємося, що свою нову книгу Варрик присвятив Інквізитора і його небаченим пригодам.

Популярі новини
Загрузка...