Огляд класів WoW: друїди

236 0 Новини високих технологій

Друїди завжди були і залишаються захисниками й охоронцями світу "Варкрафта". Вони намагаються підтримувати рівновагу і баланс між усіма життєвими формами, оберігаючи природу та замучили її рани. Досвідчені представники класу друїдів з WoW борються з противниками чистою енергією, яка може прийняти форму небесної бурі, вихору або навіть кореневої системи.

Трохи історії

Вважається, що найпершими були друїдами нічні ельфи, що мали найбільш міцний зв'язок з навколишнім світом. З часом схожі здібності були отримані і іншими расами.
Огляд класів WoW: друїди
Довгий час друїди перебували в сплячці, яка тривала кілька поколінь. Прокинувшись від довгого сну, їм довелося зіткнутися з вторгненням Палаючого Легіону. Після того як був переможений Архимонд, друїди вирішили не залишати пробуждающийся світ і надати допомогу у відродженні своїх зруйнованих земель. Легіону вдалося завдати природі безліч серйозних ран, і тепер друїдам належить відшукати спосіб їх зцілення.


Стиль гри

Гравці, які обрали для себе клас друїда (WoW 335 і подальші оновлення), можуть користуватися найрізноманітнішими стилями проходження. Звичайна форма дає персонажу здатність зцілення і можливість атакувати противника заклинаннями. Через ведмежий вигляд герой стає воїном-танком, через котячий вигляд - розбійником. Відразу відзначимо, що здібності друїдів з WoW не обмежуються тільки цими двома видами. Проходження гри за цей клас може бути як сольних, так і командних. В запасі у соло-друїда є широкий набір різноманітних стратегій, які допомагають практично в будь-яких ситуаціях і проти будь-яких монстрів. Що стосується партійного-друїда, то його хороші баффи, навички цілителя і потенційна роль танка є цінним доповненням до будь-якій команді.


Огляд класів WoW: друїди
Здатність перевтілюватися в тварину друиду з WoW дається не відразу - вона появляетсячерез якийсь час. Рекомендуємо виконувати унікальні класові завдання, які допоможуть прискорити процес отримання нового рівня. Всього існує 6 видів:
 • ведмежий (танк);
 • котячий (ближній бій, нанесення фізичної шкоди);
 • леопардовий (підвищується швидкість пересування);
 • місячного совуха (дальнє бій, нанесення магічного шкоди);
 • пташиний (персонаж уміє літати);
 • древа життя (цілитель).
 • Огляд класів WoW: друїди

  WoW гайд на друїда: варіанти розвитку

  Основні варіанти розвитку даного класу визначають гілки талантів і здібностей, які вибирає сам гравець. Всього можна виділити три типи:
 • Баланс-друїди володіють ефективними бойовими заклинаннями (як ушкоджувальними, так і встановлюють контроль на чому-небудь). Цей тип сподобається сольним мисливцям за елітними чудовиськами і любителям масових PvP.
 • Фера-друїди мають вдосконаленими здібностями, одержуваними в котячої і ведмежою формах. Гілку Фералов краще розвивати тим, хто воліє використовувати стратегію безупинних киллов звичайних чудовиськ (котячий вигляд), заміщати воїна в тіме (ведмежий вигляд) або приймати участь у сольних PvP.
 • Ресторейшен-друїди володіють ефективними навичками лікаря. Даний розвиток краще брати тим, хто збирається грати в команді.
 • Популярі новини
  Загрузка...