Локація "Рудий ліс" в "Сталкер: Чисте небо"

319 0 Новини високих технологій

"STALKER: Чисте небо" - друга гра серії, випущена в 2008 році. Цю комп'ютерну гру в жанрі шутера від першої особи розробила українська компанія. У неї не одна тисяча шанувальників по всьому світу. Спираючись на задум гри, пишуть книги і знімають фільми. У статті розповідається, що таке "Рудий ліс" в "Сталкері" і де він знаходиться.

Сюжет гри

В кожній частині гри "Сталкер" різні головні герої, цього разу це найманець Шрам. У вступі він веде групу вчених через болото і в цей час їх наздоганяє найпотужніший викид. Вчені відразу гинуть, а наймит втрачає свідомість. Його знаходять бійці угруповання "Чисте небо" і забирають на свою базу. Коли Шрам приходить у себе, лідер "Чистого неба" Лебедєв розповідає йому, що часті сплески Зони відбуваються із-за того, що хтось пройшов за Випалювач мізків. І так як нервова система найманця приймає викид радіації на себе, то наступного він не переживе. Шрам відправляється шукати групу сталкерів на чолі зі Стрільцем, які пробралися в центр Зони.


Локація "Рудий ліс" в "Сталкер: Чисте небо"

Де "Рудий ліс" в "Сталкері"?

"Рудий ліс" - це нова локація, яка є тільки в "STALKER: Чисте небо". Щоб потрапити на нього, треба пройти через заводську територію, яка знаходиться на локації "Янтар" і кишить зомбованим. До того ж для проходження через цю територію потрібно пристрій захисту від псі-випромінювання. Вздовж лісу йде дорога, яка веде до мосту на Ліманськ. Свою назву "Рудий ліс" отримав за червонуватого забарвлення дерев, які зазнали першого викиду. У минулому це була звичайна заповідна лісопаркова зона.
Локація "Рудий ліс" в "Сталкер: Чисте небо"

Місія сталкера в "Рудому лісі"

Як тільки Шрам починає бігти по дорозі вздовж "Рудого лісу", Стрілець тікає по тунелю, що веде в Ліманськ, який підриває за собою. Головний герой залишається один на один з найманцями, яким заплатив Стрілок. Розправившись з ними, нічого не залишається, як йти сталкеру на "Рудий ліс".


Головна мета гравця в лісі - знайти аномалію, стрибнувши в яку можна потрапити до Лісника. У центрі лісу знаходиться невідомо як потрапив туди танк. Аномалія знаходиться на ньому, і щоб стрибнути в телепорт, потрібно піднятися на танк. Але все не так просто, навколо бігає безліч снорков і лежить декілька трупів. Через аномалію Шрам потрапляє в інший кінець лісу, який контролює угруповання Боргу. Тут знаходиться житло сталкера на прізвисько Лісник, кілька госпбудівель і перехід на локацію "Військові склади". Зайшовши в ліс з цього боку можна потрапити в "Шахти". Тут засіла банда Ренегатів, які забрали у Лісника артефакт. Квест по поверненню артефакту також входить в обов'язкові завдання. Пройти в Ліманськ можна тільки по мосту, який піднято і контролюється бандитами. Виконуючи завдання у "Рудому лісі", сталкеру вдається звільнити з аномалії найманців, які знаходяться в Лиманске. Саме вони прибирають бандитів на тій стороні моста і допомагають загону "Чистого неба" зі Шрамом переправится через міст. В лісі йде війна одинаків з мутантами на ключових стоянках. На сході "Рудого лісу" знаходиться архианомалия під назвою "Симбионт", вона складається з псі-поля, каруселі, жарок і воронок. Взагалі, на локації досить часто зустрічаються аномалії, в основному воронки і електри. А якщо є аномалії, то відповідно, і артефакти, саме за ними йдуть в "Рудий ліс" сталкери.
Локація "Рудий ліс" в "Сталкер: Чисте небо"

Загадки "Рудого лісу"

Можна знайти в "Рудому лісі" "зв'язок часів", і сталкер зможе скорочувати дорогу. Цей артефакт лежить у сховку Лісовика, який знаходиться під каменями в самому лісі. Вчинено незрозуміло, як бойова машина могла потрапити у центр лісу, адже навколо ростуть величезні вікові дерева. Може, він був переправлений на "Рудий ліс" з допомогою аномалії, адже саме на танку вона знаходиться. Недалеко від "Чортової стоянки", яка знаходиться біля житла Лісника і охороняється бійцями Боргу, лежить пара мертвих монолітовцев. Як вони туди потрапили, теж залишається загадкою.

Популярі новини
Загрузка...