"Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети

332 0 Новини високих технологій

Власне кажучи, "Адепта Сороритас" - це військовий Орден церкви. У нього входять тільки жінки, обов'язок яких - захищати Імперіум від різного роду загроз. Їх тренування відбувається з самого народження, а екіпіровка у них висококласна. Сестри або самі ведуть війну, або приєднуються до імперських армій. Хоча їх усіх називають "Сестрами битви", але справедливо вважати їх саме військовим крилом.

Як все починалося

Церква відправила флот на розвідку світів, 36 тисячолітті був знайдений світ Сан Леор. Виявляється, що там існував культ жінок, які поклонялися Імператору. Вони навіть назвали себе "Дочки Імператора". Тим не менше вони не захотіли рахуватися з церквою і відмовилися визнати над собою його владу. Тоді глава церкви Гог Вандир вирішив сам прибути на планету і познайомитися з цими жінками. Спочатку він думав, що там якісь дикунки, але виявив, що це справжня армія, яка може чинити опір.


"Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
І тут у нього виникла ідея. А що, якщо ці самі Дочки Імператора стануть його особистою армією? Він знову призначив їм зустріч і вирішив їх обдурити, навівши докази, що на ньому лежить благословення самого Бога-Імператора. Він віддав своєму охоронцеві наказ стріляти в нього. Однак ніхто не знав, що Гог Вандир володів захисним полем, і в результаті він залишився неушкодженим. Жінки були настільки вражені, що принесли церкві обітницю вірності, після чого стали називатися Нареченими Імператора.

Час для єресі

Але Гог Вандир захотів більше влади, ніж у нього була, і війна наздогнала безліч світів. Якщо хтось відмовлявся визнавати владу Вандира, то його вбивали. Далі він будував храм для Бога-Імператора, святилища для нього, такі ж будівлі ще й заради себе. В ньому кипіла лють, з'являлася параноя, він відправляв Наречених на битву, заливаючи все кров'ю невинних. Хаос ледве не проникнув у реальність, а палац Вандира, який колись був святинею, став потроху змінюватися. Опір Вандиру надати ніхто не міг, а Адептус Астартес билися на околицях.


Себастьян

На одній з планет під назвою Диммамар жив Себастьян Тор. Він був проповідником і направив свої виступи проти Вандира і кровожерливою тиранії. Він був неперевершеним оратором, і його полюбили. Багато людей приходили до нього, а також з'явилися послідовники, які допомагали йому і ховали його. Так як деякі з послідовників раніше виступали в підтримку Вандира, той жахливо розсердився, вирішив знищити всю планету. Але стався варп-шторм, причому сила шторму була дуже потужна. Хоча з тих пір минуло майже 5000 років, він все ще завдає шкоди регіону. Тому його називали "Гнів Імператора". Незабаром у Себастьяна з'явилося стільки послідовників, що Вандир відчув реальну загрозу для своєї влади. До того ж губернатор планети наказав армії і сил оборони підкорятися Себастьяну.

Сестри битви

Таким чином, Себастьян разом з військами прямував по планетам і проповідував проти Вандира. Багато магістри і влади підтримували Себастьяна, тому штурм палацу був неминучий. Однак атакуючі забули про Наречених Імператора. Вони билися з шаленством і люттю, а перемога, яка практично була в руках у Себастьяна і його послідовників, виявилася недосяжною. Генерал Кустодес знав, де знаходяться таємні переходи. Він пробрався до Алісії, яка на ту пору командувала Нареченими, став пояснювати їй і наводити факти в підтримку того, що Вандир більше не благословенний Богом-Імператором, що він знаходиться в руках Хаосу, однак вона не вірила йому.
Тоді той передав для неї наказ, що виходить від самого Імператора, щоб вона прийшла до нього в тронний зал. Алісія негайно попрямувала туди. Що там сталося, не знає ніхто. Але коли Алісія покинула зал, вирушила до Вандиру і сама його стратила. Після чого вона наказала своїм більше не битися. Коли палац був узятий, Нареченої могли бути страчені. Однак Імператор віддав особистий наказ, щоб їх помилувати, також він призначив новим главою церкви Себастьяна. Той видав так званий Указ Покірності, згідно з яким у церкві більше не можна було мати на утриманні істот чоловічої статі зі зброєю. Але все чудово розуміли, що однією вірою нічого не зробиш, що потрібні ті, хто буде битися. І Себастьян прийшов до висновку, що Наречені чудово підійдуть для цієї дії, після чого вони отримали інша назва: Сестри Битви.

Структура

У "Адепта Сороритас" є поділ на два монастиря.
 • 1-й з них називається Приорис, його можна знайти на Терре;
 • 2-й називається Санктору, відшукати його можна на Офелії VII.
 • Командує Сестрами абатиса. Настоятельки монастирів підпорядковані безпосередньо аббатисе, у кожного монастиря є ордена і відповідальність за певну функцію.
  "Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
  Ордена бувають великі і малі, сестра може перейти з одного в інший. Можна розділити їх обов'язків.
 • До військового ордену відноситься власне Сестри битви.
 • До орденів Госпітальєрів відносяться різного роду лікарі, медсестри, а також хірурги.
 • До Диалогус можна віднести вчених, які знають різні мови чи можуть що-небудь переказати.
 • Фамолус - керуючі, дипломати, а також радники для знаті.
 • Є й інші ордена "Адепта Сороритас". Сестри Сабинэ живуть десь на кордонах. Найчастіше супроводжують експедиції місіонерів. Вони пророки проповідують слово імператора, можуть влаштувати справжню релігійну революцію. У зв'язку з проведеною роботою можуть не підтримувати з Імперією контакт досить довго. Коли планети вступають в Імперію, то дуже часто така Сестра може стати наставником і духовним лідером цієї планети. Эклезиархия відноситься до них як до секретній службі, тому у церкві з інквізицією є чималі розбіжності.
  "Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
  Пронатус шукає різні роду релігії, які чимось важливі для церкви, відновлює їх і зберігає. Найчастіше це речі релігійного призначення, а також досить цінні артефакти. Іноді вони можуть чинити прапори для бойових орденів. Веспила ховають тіла, тому його члени одягнені в сірі шати, найчастіше безформні. Кардинал свято впевнений, що тіло померлого віруючого потрібно обов'язково поховати за всіма звичаями. Чому це так важливо, ніхто не знає, але кажуть, що у кардинала є якесь пророцтво про святого.

  Орден сабінянок працює разом з місіонерами, готують світи, які втратила Імперія, щоб ті повернулися назад. В основному вони працюють радниками при дворах і допомагають правителям влаштовувати шлюби. Коли з'являються місіонери, найчастіше вже без великого опору влади приймають волю Імператора. Ще невеликі ордена, серед яких можна виділити військові: орден Кривавої троянди, Срібного Покриву і так далі.

  Кодекс

  Сестри битви в "Адепта Сороритас" є елітою. Їх виховують з дитинства вчать любити Імператора Людства. Їх фанатична відданість - це оплот проти єресі, але як тільки битва починається, вони не зупиняться, поки їх вороги не будуть знищені. У боях Сестри проходять через вогонь, навіть смерть не зупинить їх лють. Загибель соратниць тільки зміцнює рішучість Сестер. Одягнені в керамітовие обладунки, вони несуть зброю, за допомогою якого можна перемогти ворогів.
  "Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
  Сестри навчаються на межі можливостей. Де б не знаходилися вороги Імператора, Сестри битви борються з вірою. Коли немає війни, вони ділять свій час між підготовкою і шанобливим поклонінням Імператору. Дійсно, дисципліни невіддільні, оскільки навчання і дослідження тактики може вигострювати тіло і розум, лише молитва може зміцнити дух. Це найбільш очевидно на полі битви, де Сестри закликають Імператора допомогти їм у боротьбі. Кодекс "Адепта Сороритас" говорить: віра - це могутня зброя, що веде їх до подвигів. Сестри битви виганяють страхи розум, викликаючи надприродну силу, щоб вразити своїх ворогів. Сестри вірять, що їхня віра - зброя, більш сильне, ніж сталь. Якщо до битви приєдналися Сестри, вони не будуть зупинятися ні перед чим, поки не переможуть ворогів.
  "Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
  На жаль, поки що для "Адепта Сороритас" кодекс російською поки недоступний, але його можна відшукати на англомовних ресурсах. Абсолютна віра в Кредо Імператора - Imperial Creed - дозволяє Сестрам виконувати неможливе на полі битви. У центрі Кредо - це віра в те, що Імператор покладається на своїх послідовників, але якщо ситуація досить погана, він втрутиться. Віра - це щит, який сильніше будь броні.

  Гра

  Сестри досить популярні серед геймерів, і коли відбуваються якісь фестивалі, косплей "Адепта Сороритас" дівчата найчастіше обирають.
  "Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
  Геймери стверджують, що для початківців Сестри - не кращий варіант. Ви можете їх взяти, але це буде важко, так як це дійсно дорога армія, яка вимагає деякого досвіду. У них немає жорсткості морпіхів, живучості некронів або вогневої мощі тау. Тим не менше вони можуть бути досить ефективними. Повільно збільшуйте армію Сестер - з плином часу у вас буде їх достатньо.

  Поради, як грати за Сестер

  "Адепта Сороритас": проходження ігри, секрети
  Побудувати генератори в кількості 3 штук.
 • Купити будівельників - всіх.
 • Тепер потрібні бараки.
 • Придбайте місіонера.
 • На позиції, куди ви його відправите, налаштуйте веж.
 • Побудувати звичайних Сестер Битви - 1 команда.
 • Знайдіть необхідне для Каннонессы.
 • Купіть її.
 • Побудувати 35 Сестер.
 • Придбати важкі болтеры.
 • Подивитися, що залишилося місце для вогнеметів.
 • Необхідно побудувати Экзекьютора + літаків.
 • Вирушайте на базу.
 • У грі "Адепта Сороритас" у Сестер плюс у піхоті: вона у них сильна.
 • Подивіться на карті, які точки поруч з базою, захопіть їх.
 • Поряд розташуйте болтеры.
 • Подивіться, які будівлі потрібні для важкої піхоти, зведіть їх.
 • Сестри повинні стояти на "шухері", так як ворог може піти на штурм.
 • Дослідіть поліпшення на бронь, на потужність і інше.
 • Займіться дослідженням гранат.
 • Далі залежить від карти: велика вона чи ні.

  Популярі новини
  Загрузка...