Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки

116 0 Новини високих технологій

Треба відразу зауважити, що кількість створюваних вами предметів безпосередньо залежить від рівня вашої професії. Щоб накреслити, вам потрібні два реагенту: чорнило й пергамент. Для того, щоб знайти пергамент, можна пошукати торговця. Найчастіше вони знаходяться де-небудь біля одного з вчителів накреслення.

Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки
Щоб знайти чорнило, слід відправитися на аукціон. Також чорнило можуть продати друзі. Якщо у вас є барвники, то зробіть чорнило самі. Для виробництва барвників вам знадобляться трави і заклинання під назвою "Подрібнення". Від підвищення навички написання залежить кількість видів різних трав, які ви подрібнюєте. Ви можете навіть поліпшення самі собі самі створити, при цьому ви обираєте потрібні характеристики.


Створення предметів

Так як почати професію "Накреслення" (ВВВ 434)? Переконайтеся, що ви вивчили Накреслення, і що у вас є набір для малювання з необхідними пергаментами, пігментами та іншими матеріалами, які вам знадобляться. Речей, які можна зробити, дуже багато. Однак слід знати, що деякі з них можна продавати на ринку практично завжди, їх куплять при будь-якому розкладі. На інші буде попит лише спочатку. Так, наприклад, ви можете створити наступне:
 • Сувої - їх дуже багато, призначених для різних цілей. Вони покращують характеристику, працюють як телепорт і так далі.
 • Символи (гліфи) - покращують або здатності, або заклинання. Можуть бути доступні будь-якого класу і раси. Якщо ви використовуєте символ, то здатність зміниться.
 • Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки
 • Ліві руки. В лівій руці у вас слот, таким чином, ви можете створювати предмети, призначені саме для нього.
 • Руни - покращують екіпіровку. Начертатель може створювати руни, характерні для певних босів. Вони дадуть додаткову силу проти цього боса. Можна використовувати 1 руну для боса в тиждень і кілька рун для різних босів. Бафф, який ви отримаєте, однаковий для всіх босів: значно збільшить шкоди проти боса.
 • Заради фана. Це може бути все, що завгодно. Наприклад книжечка, яка перетворить гравця в яка-небудь тварина. Або може дати ім'я власності, таким чином мисливець може дати своєму звіру будь-яке інше ім'я.
 • А можна мені це взяти?

  Варто мати на увазі: краще, щоб взяли твинка і дали йому в ВВВ професію "Начертание". В принципі, можна першого персонажу, але доведеться повозитися. Прокачується професія дуже просто: вам потрібен аукціон. Йдете туди, купуєте різного роду реагенти. Ну чи якщо ви підете збирати трави особисто, також прокачується. Так як у виготовленні чорнила важливу роль відіграє трава, то найчастіше разом з накресленням качають також травнічество.


  Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки
  Ви збираєте і вивчаєте трави. Можна почати з високого рівня, можна відразу з низького. Якщо судити з прокачування, ця професія не є по порівнянні з іншими надто дорогою. Для того щоб подрібнювати, помістіть трави в сумку і виберіть «Подрібнення» з меню професій. Трави будуть подрібнюватися, і ви отримаєте пігменти.

  Грошики, грошенята

  Ну так, гроші ніколи не бувають зайвими. Але як тільки контент розпочався, є попит, а під кінець - тільки одні пропозиції, попиту мало. Разом з тим ціна на сувої і т. д. значно знизиться. Всі нові персонажі найчастіше набувають символи. Попит на сувої не надто високий. А ще можна заробити на продажу різного роду речей.
  Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки

  Як прокачувати

  Коли у вас є матеріали в інвентарі, які потрібні, можете використовувати Накреслення скрізь, просто виберіть зі свого меню професій і натисніть «Створити». На рівні 102 ви можете отримати квест: «Наші нові союзники» від вчителя Зображення в Даларане - це професор Паллін. Квест необхідний, щоб просуватися далі у створенні символів.
  Запам'ятайте ще раз: вам потрібні барвники для чорнила, їх видобувають лише з трави, подрібнюють. Для подрібнення знадобляться травинки, 5 штук. З них отримайте кілька барвників - один, два, три, іноді буває п'ять. Кожна трава дає свій барвник, таким чином, і чорнило можуть бути різними. Підвищуючи свій навик, ви помічаєте безліч видів трав. Іноді, коли ви будете подрібнювати, отримуєте і так звані зелені барвники. Вони знадобляться для того, щоб створити дуже дорогі барвники. Приміром, щоб зробити Смарагдовий барвник, тобто кольору індиго, вам знадобиться Бледнолист, Драконьи зуби, і Златошип Кадгаров вус. Безліч інших рецептів ви зможете побачити в грі. Як ви вже зрозуміли, барвники бувають звичайні і незвичайні. Щоб створювати символи і прокачувати свою професію, ви використовуєте перші. Незвичайні, тобто зелені, можете використовувати ще і на прокачку.
  Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки
  Після того як ваша професія досягне максимального рівня, бережіть зелений барвник, він може вам допомогти в створенні дуже потрібних речей. Зелений барвник також дозволяє швидше прокачати свою професію. Короткий за професією у ВВВ гайд. Накреслення з 1 по 18 рівень. Вам потрібно буде створити 18 алебастрових барвників, а також таку ж кількість бежевих чорнила. З підвищенням рівня підвищується і список необхідного. Так, наприклад, на 75-80 вам знадобиться вже не 18 а 21 чорнило, зване Полуночными. А також ще треба буде мглистый барвник в кількості 42 штук. Як тільки ви досягнете 80 рівня навику, знайдіть викладача накреслення і навчитеся виготовляти символи.
  Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки
  Подивіться вашу книгу професії, ваші символи будуть помаранчевими. Вони дадуть вам плюс 3 до навичкам. Якщо символ пожовтіє, йдіть до тренера і вивчайте у нього що-небудь нове. Вам знадобиться з 80 лвл навички зробити собі близько 7 символів. З 290-го діє доповнення Burning Crusade. На 350-му - додаток "Король-Лич". На рівні 375 зробіть одні чорнило снігопаду і два крижаних барвника і качайте ними професію до тих пір, поки не досягнете 376-го рівня. 425-го діє доповнення "Катаклізм". Краще всього використовувати для прокачування виготовлення підроблених документів. Однак ви лише один раз в день можете створювати такі речі. Якщо ви в локаціях "Уна Кабуна" або "Кассандра Даунс" робили якісь квести, граючи за Орду або Альянс, то знайдете в Сутінковому нагір'я торговця, який продає ріг. На аукціон ходити не варто, він там досить дорогий.

  Як тільки ви дійдете до доповнення, пов'язаного з Туманами, вам знадобиться відповідний барвник, тобто Тіньовий.

  Застосування гліфа

  Клацніть правою кнопкою миші по символу в інвентарі. Якщо ви можете використовувати його, ваша книга заклинань автоматично відкриється, і заклинання відобразиться. Якщо ви не можете використовувати цей символ, книга заклинань не відкриється. Клацніть правою кнопкою миші на заклинання, яке світиться. Застосуйте символ і побачите, які гліфи використовуються, подивившись у верхній правий кут у вашій книзі заклинань.

  Видалення гліфа

  Ви видалите гліф, застосовуючи Зникаючий порошок:
 • Клацніть правою кнопкою миші на порошку, і ваша книга заклинань відкриється, якщо у вас є гліфи.
 • Натисніть на заклинання, де є гліф.
 • Написання складних рун

  Це завдання, яке дають у Азсуне.

  Чародейская руна  Вогняна руна  Руна льоду

  Іноді виникають помилки – не видається, руни можна намалювати. Коли ви приймаєте квест у ВВВ "Накреслення складних рун", на підлозі з'явиться шаблон. Це зразок першої руни, яку треба намалювати. Запуск -коли ви торкаєтеся. Ефект відповідає будь руно. Коли шаблон буде заповнений правильно, він зникне і буде замінений наступній ручною. Коли ви накресліть останню руну, квест завершиться. Якщо шаблон здається заповненим, але квест не закінчений, ймовірно, є невелика пляма, яке не заповнено. Доведеться знову малювати.

  Кілька корисних порад

  Гайд по «Оформлення» Ввв: особливості проходження, рекомендації та відгуки
  Не всі розуміють іноді, як же можна заробити в ВВВ - "Накреслення" не здається прибутковим. Припустимо, ви взяли і подивилися, кому які символи потрібні, зробили їх. Однак продавати їх не виходить, навіть якщо ви збиваєте ціну. Варіанти дорогі, окупити не вийде. Для них потрібен землистий барвник, але обсяг малуватий.
  Досвідчені гравці кажуть, що начертатель повинен вивчити, коли з'являються самі затребувані боси, і коли на них відправляються рейди. Тільки тоді він зможе робити потрібні руни і, відповідно, їх продати. Знайдіть травичку, можна продавати її. Подивіться попит на фарби, можна навіть під нею піти в плюс. Руни або гліфи робляться по ситуації. Робіть їх, виставляйте, знову виставляйте. Але в основному ви будете заробляти на картах. Слідкуйте за чорним ринком, вам необхідний кошель з квитками ярмарки. Варто його обов'язково купити. Створюйте окремі карти або колоди. Деякі карти можуть валятися по місяцях, деякі купують відразу, і дуже багато. Книги можна продавати на аукціоні, там же продають і символи.

  Популярі новини
  Загрузка...