Проходження квестів "Скайріма": Огидна безодня або "За межею буденного"

193 0 Новини високих технологій

Якщо будете проходити всі квести від принців даедра, то обов'язково познайомитеся з Хермеусом Мора. Цей персонаж приймає вигляд незрозумілою субстанції – Огидною безодні. У «Скайриме» його можна зустріти при проходженні квесту «За межею буденного». Про те, як взяти і виконати це завдання, піде мова в невеликому огляді.

Проходження квестів "Скайріма": Огидна безодня або "За межею буденного"

Початок пригоди

Щоб активувати квест «За межею буденного», вирушайте до Посту Септимія Сегона. Ця локація розташована північніше колегії Вінтерхолда. Потрапити сюди також можна при проходженні сюжетної лінії під час завдання «Древній Сувій». Всередині печери ви зустрінете божевільного мага, який вивчає незрозумілий двемерский куб. Септимій попросить допомогти йому відкрити об'єкт. Так почнеться завдання «За межею буденного», в кінці якого ви зустрінете Огидну в безодню «Скайриме».


Проходження квестів "Скайріма": Огидна безодня або "За межею буденного"

Проходження квесту

Візьміть у Септимія Настроювальну сферу і Порожній словник, і вирушайте в двемерские руїни Альфтанд. Ця локація розташована на південно-заході від Вінтерхолда. Всередину печери ви потрапите через вхід, схований під снігом внизу вежі. До нього веде мотузяний міст, так що орієнтуйтеся на цей об'єкт. У самому Альфтанде небезпечно, так як це місце облюбували фалмеры. До того ж в локації чимало двемерских пасток, сфер, павуків. Але тут є чим поживитися, так що не забувайте оглядати окрузі в пошуках скринь. В кінці підземелля вас чекає битва з Центуріоном. Після перемоги над супротивником заберіть з його тіла ключ і йдіть до ліфта. Біля нього ви побачите двох супротивних персонажів. З ними доведеться «розібратися», так що не баріться і нападите першим. Огляньте тіла, адже у них є дійсно унікальні речі. Активуйте двемерский механізм і вирушайте в Чорний межа.


Ваш шлях лежить до Вежі Мзарк, але по дорозі до неї є чимало цікавого і небезпечного, так що якщо не проти нових пригод, то обов'язково обстежте околиці. Всередині приміщення ви знайдете Окулаторию. Підніміться до пульта управління і покладіть порожній Словник на підставку. Після цього відкриються дві праві кнопки. Натисніть на праву і активується третя. Взаємодійте з нею, поки світло від лінз не попрямує на сферу. Відкриється четверта кнопка, активуйте її і заберіть Древній Сувій і заповнений Словник.
Проходження квестів "Скайріма": Огидна безодня або "За межею буденного"

Завершення квесту

Повертайтеся до Септимию. Божевільний попросить відшукати всі види крові ельфів і видасть Екстрактор. На виході з печери ви вперше зустрінете Огидну в безодню «Скайриме». Поговоріть з персонажем і відправляєтеся на пошуки крові. Зібрати всі зразки можна в Альфтанде. Для цього слід знайти загиблу експедицію Сулли Требатия. З зібраної кров'ю повертайтеся до шаленого магу і віддайте Екстрактор. Персонаж відкриє двемерскую головоломку і побіжить в куб. Всередині лежить стародавня книга – Одма Інфініум. Замість серця бога, Септимій знайде смерть, адже як тільки ви ввійдете всередину кімнати, персонаж зникне в яскравому спалаху світла. Після цього з вами заговорить Огидна безодня «Висування».
Проходження квестів "Скайріма": Огидна безодня або "За межею буденного"

Нагороди

Хермеус Мора запропонує прочитати книгу, і вибрати шлях, прибавляющий по 5 одиниць до деяким навичкам. Це і стане нагородою за проходження завдання від Огидної безодні в «Скайриме». Що відповість даедра, залежить від того, які вміння ви хочете прокачати:
 • «Шлях Сили» розвиває Ковальська справа, Стрільба, Блокування, Одноручне і Дворучне зброю і Важку броню.
 • «Шлях Тіні» підвищить навик Злому, Легкої броні, Скритності, Кишенькових крадіжок, Алхімії і Красномовства.
 • «Шлях Магії» прокачує вміння Ілюзії, Чаклунства, Руйнування, Відновлення, Зміни, Зачарования.
 • Врахуйте, що підняти навички вище 100 одиниць неможливо. Так що вибирайте ті уміння, які у вас менше прокачані.
  Проходження квестів "Скайріма": Огидна безодня або "За межею буденного"

  Баги «Скайрим»: Огидна безодня не говорить

  У грі трапляються помилки, пов'язані з проходженням квесту «За межею буденного». І нерідко геймери стикаються з тим, що відбувається помилка – Септимій стоїть біля книги і не розмовляє. З Поганою безоднею «Скайриме», відповідно, також можна поспілкуватися в кінці і квест не завершується. У цьому випадку спробуйте самостійно вбити Сегона. Якщо це не допомогло, то завантажте попереднє збереження. Після вимкніть всі активні завдання і накажіть напарникові, якщо він є, чекати біля дверей. Не поспішайте проходити всередину попереду Септимія, а дайте персонажу побути в приміщенні в самоті 2-3 секунди. Цих дій вистачить, щоб виправити баг, і ви завершите завдання.

  Популярі новини
  Загрузка...